Filtruj według

Cena

Cena

  • 699,00 zł - 39 999,00 zł

Marka

Marka

Manualne

Aktywne filtry

DUAL CS 418

Cena 2 499,00 zł
Najwyższa precyzja to zasada przyświecająca całej gamie urządzeń marki Dual.
Ma ona oczywiści zastosowanie również do naszego podstawowego modelu CS-418, w którym zastosowana została ta sama platforma co w wyższych modelach tej linii.

DUAL CS 518

Cena 2 699,00 zł
Stworzony z myślą o najprawdziwszych pasjonatach płyt winylowych, CS 518 wyposażony został w obrotowe łożyska kulkowe i ramię z pełnym zawieszeniem kardanowym.

To ramię doskonałej jakości jest w stanie prowadzić z najwyższą precyzją i pewnością siebie nawet najbardziej wymagające high-endowe wkładki.

Wkładka 2M Red marki Ortofon oraz przełączalny przedwzmacniacz gramofonowy MM to integralne części tego zestawu.

MoFi StudioDeck+M

Cena 9 999,00 zł

MoFi StudioDeck+M z fabrycznie ustawioną wkładką MasterTracker
- Kup na raty RRSO 0% - Negocjuj cenę 17 875 12 12 - Autoryzowany salon

MoFi StudioDeck+U

Cena 8 999,00 zł

MoFi StudioDeck+U z fabrycznie ustawioną wkładką UltraTracker
- Kup na raty RRSO 0% - Negocjuj cenę 17 875 12 12 - Autoryzowany salon

Gramofony to ponadczasowy sprzęt stereo, który gwarantuje doskonały odbiór dźwięku wydobywającego się z ukochanych płyt winylowych. Każdy gramofon składa się z wkładki, igły, napędu, sterowania, które składają się na urządzenie dostarczające nieprawdopodobnych wrażeń. Gramofony manualne to urządzenia dla osób, które wola analogowe rozwiązania.

O czym trzeba pamiętać, wybierając gramofon manualny?

Dostępne w naszej ofercie gramofony manualne to produkty z najwyższej półki znanych i cenionych marek. Warto jednak pamiętać, że manualny sprzęt w znacznym stopniu różni się od gramofonów automatycznych lub półautomatycznych, do których wiele osób jest przyzwyczajona. Gramofony manualne to swego rodzaju podróż do przeszłości, która pozwala na całkowitą rezygnację z elektronicznych udogodnień. Decydując się na sprzęt manualny, należy wziąć pod uwagę kilka czynników:

  • konieczność ręcznego nakładania płyty,

  • manualne uruchomienie silnika,

  • konieczność manualnego ustawienia ramienia z igłą.

Ważnym aspektem jest również zakończenie pracy gramofonu, o którym należy pamiętać. Silnik nie wyłączy się automatycznie. Podobnie będzie z ramieniem i igłą, którą trzeba ustawić w pozycji spoczynku.

Jaki  model gramofonu manualnego wybrać?

Przed dokonaniem zakupu w naszym sklepie, warto porównać możliwości poszczególnych modeli. Ważny jest również budżet, a jeśli o ten chodzi, to do najtańszych modeli można zaliczyć:

  • Krüger And Matz TT-602 KM0517,

  • Pro-Ject DEBUT III DC,

  • Pro-Ject Primary E,

  • Reloop RP-1000 MK2.

W ofercie naszego sklepu znaleźć można również droższe modele, w przypadku których na cenę ma wpływ materiał, z którego zostały wykonane, a także zastosowane technologie, które wpływają na jakość dźwięku. Do tej grupy możemy zaliczyć:

Każdy z tych modeli przeznaczony jest dla pasjonatów sprzętu stereo. Oczywiście to nie jedyne modele, na które warto zwrócić uwagę, dlatego zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz urządzenie, które przyniesie największą satysfakcję odsłuchową.