DZIAŁ INSTALACJI

Tomasz: 698 214 877

Konrad: 602 899 644 

e-mail: instalacje@nautilus2.pl

     O NAS

Firma Nautilus 2 działa na rynku nieprzerwanie od 2003 roku. Już od samego początku zdawaliśmy sobie sprawę, że wyrobienie silnej pozycji na rynku audio-video nie ogranicza się jedynie do sprzedaży sprzętu najwyższej klasy, ale wymaga również zaoferowania naszym klientom kompleksowych usług. Dlatego dość szybko podjęliśmy decyzję o utworzeniu działu instalacji, który będzie w stanie zaoferować również usługi najwyższej klasy, począwszy od doradztwa technicznego, przez prace instalatorskie, aż po wsparcie techniczne już po zrealizowaniu inwestycji. Od momentu powstania firmy udało nam się wykonać niezliczoną ilość projektów.

Naszą domeną jest profesjonalizm, dyspozycyjność i bezproblemowy kontakt. Doskonale rozumiemy, że każdy projekt jest unikatowy i wymaga indywidualnych rozwiązań oraz dopasowania pod konkretne wytyczne. Ważnym aspektem są również uwarunkowania wnętrza, zarówno pod względem akustycznym, jak i wizualnym. Jesteśmy otwarci na współpracę z Państwa pracowniami architektonicznymi i dekoratorami wnętrz, dzięki czemu pomieszczenia będą nie tylko dobrze brzmieć, ale również doskonale wyglądać. Kolejnym elementem, na który warto zwrócić uwagę, jest prostota obsługi nawet najbardziej złożonych systemów. Nasi specjaliści rozumieją założenia tego typu inwestycji. Bazując na wieloletnim doświadczeniu są w stanie zrealizować niemal każde powierzone zadanie - od podstawowego podłączenia i kalibracji zakupionych komponentów, po skomplikowane, wielopokojowe systemy nagłośnienia oraz sale kina domowego.

Nasi technicy sprawią, że będą mogli Państwo cieszyć się dźwiękiem nie tylko w każdym pomieszczeniu domu, ale również na zewnątrz, przykładowo na tarasie. Nasza oferta nie ogranicza się jedynie do kosztownych instalacji z najwyższych pułapów cenowych. Oferujemy systemy nagłośnienia dla domów, mieszkań oraz budynków użyteczności publicznej, systemy dystrybucji sygnałów Audio-Video (Multiroom) w oparciu o strefy. Jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania łączące dyskretne systemy nagłośnienia pomieszczeń, które można scalać w sieć z całym obiektem w postaci inteligentnego domu. Pozwala to na prostą obsługę za pośrednictwem portów, terminali i sterowników każdego z urządzeń podłączonych do domowej sieci.

Pomożemy nagłośnić lokal gastronomiczny lub zapewnić odpowiednie warunki dla sal szkoleniowych, konferencyjnych. Wymienienie wszystkich możliwości byłoby zbyt obszerne, jednak zapewniamy, że nasz zespół jest gotowy do działania. Jesteśmy elastyczni i w razie potrzeby będziemy w stanie dołączyć do projektu na każdym etapie budowy lub remontu.

     NASZE INSTALACJE AUDIO VIDEO

       SZCZEGÓŁOWY ZAKRES USŁUG

       NASZE INSTALACJE WYKONALIŚMY:

- wizja lokalna, analiza potrzeb

- planowanie i projektowanie instalacji

- dobór odpowiednich komponentów

- dowóz, montaż, konfiguracja, kalibracja

- testowanie, szkolenie

- pomoc techniczna, serwis

- modernizujemy istniejące instalacje

- w prywatnych posiadłościach
- restauracjach i pubach
- obiektach publicznych
- przychodniach lekarskich
- sklepach
- obiektach sakralnych
- hotelach
- salach konferencyjnych

DIRAC LIVE

Oferujemy usługi kalibracji Dirac Live. Dysponujemy profesjonalnym mikrofonem pomiarowym, co sprawia, że efekt końcowy jest niezwykle precyzyjny w porównaniu do zastosowania amatorskiego sprzętu.

Dirac Live to profesjonalne rozwiązanie, które umożliwia korekcję akustyki pomieszczenia, optymalizując systemy nagłośnienia i eliminując niepożądane efekty zachodzące w danej przestrzeni. Dzięki temu można osiągnąć szereg korzyści, takich jak zwiększona klarowność dźwięku, precyzyjne obrazowanie i rozszerzona scena dźwiękowa.

Jeśli szukasz kompleksowego podejścia do optymalizacji brzmienia swojego systemu audio, skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły naszej oferty. Nasi doświadczeni specjaliści chętnie pomogą Ci w uzyskaniu doskonałego dźwięku, który w pełni wykorzysta potencjał Twojej przestrzeni.

     INFORMACJE

Niezależnie od tego, czy rozpoczynasz budowę domu, remont mieszkania albo modernizację istniejącego systemu, pierwszym etapem powinno być zaplanowanie instalacji. Nasi instalatorzy umówią się z Państwem na wizję lokalną, która pozwoli ustalić schemat dalszych działań. Warto już na początku ustalić odpowiednie trasy przewodów, dzięki czemu późniejszy montaż będzie bezproblemowy i wykluczy potrzebę ingerowania w pracę ekip budowlanych. Nasi pracownicy mogą również zaproponować wizytę w naszym salonie celem doboru odpowiedniego sprzętu. Odpowiednie rozeznanie jest kluczowe m.in. ma na celu określenie parametrów pomieszczenia, co ma istotne znaczenie dla brzmienia.

Kolejnym etapem będzie przystąpienie do właściwych prac instalacyjnych w uzgodnionym wcześniej terminie. Nasz zespół dostarczy i zamontuje zakupiony sprzęt wraz z wszystkimi niezbędnymi przewodami. Po złożeniu wszystkich elementów zestawu, urządzenia zostaną odpowiednio skonfigurowane i skalibrowane celem osiągnięcia optymalnych parametrów.

Na sam koniec nasi pracownicy przetestują poprawność wykonanego montażu oraz zaoferują szkolenie z obsługi sprzętu. Dzięki temu będą mogli Państwo korzystać z uroków brzmienia już w momencie, gdy nasi instalatorzy opuszczą miejsce pracy.

     MULTIROOM

System Multiroom to zintegrowane nagłośnienie i dystrybucja sygnału video w domu. Sprawia, że dźwięk rozbrzmiewa tam gdzie chcemy, eliminując konieczność umieszczania różnych urządzeń audio-video w poszczególnych pomieszczeniach. Sprzęt użytku domowego umila nam życie, ale oprócz niewątpliwych zalet, ma też pewne wady. Problemy pojawiają się kiedy chcemy, by muzyka towarzyszyła nam w wielu strefach. Powielanie w każdym z pomieszczeń wszystkich urządzeń grających nie ma sensu, a czasem jest po prostu niemożliwe. Rozwiązaniem jest system Multiroom, który pozwala cieszyć się ulubioną muzyką w każdym pomieszczeniu w domu i na zewnątrz. Co więcej, w tym samym czasie w różnych pomieszczeniach może być odtwarzana inna muzyka. Podstawą działania systemu nagłośnienia i dystrybucji video wielostrefowego jest jednostka centralna, która rozprowadza dźwięk i obraz do każdego pomieszczenia przez specjalne wzmacniacze strefowe i głośniki. Głośniki mogą zostać zabudowane w suficie lub na ścianie, powieszone na ścianie lub pozostawione na meblach lub podłodze. W systemach Multiroom każdy z domowników posiada niezależny dostęp do wszystkich źródeł audio - w każdej strefie może grać inna muzyka.

     CO JESZCZE WARTO WIEDZIEĆ?

Instalacje Audio-Video to tylko fragment naszej oferty. Wykwalifikowany zespół ludzi jest otwarty na pomoc przy realizacji wszelkich potrzeb jakie zostaną przed nami postawione. 

Oferujemy wszelkie usługi dotyczące realizacji bieżących tematów takich jak np.  modernizacje istniejących systemów (wymiana sprzętu, kolumn, przewodów) czy adaptacje akustyczne, które mają na celu poprawę właściwości pomieszczeń i tym samym podniesienia jakości brzmienia oraz komfortu odsłuchu.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami w celu umówienia się na wizję lokalną.

Kontakt:

Tomasz: 698 214 877

Konrad: 602 899 644 

e-mail: instalacje@nautilus2.pl

  NASI INSTALATORZY

       WIRTUALNY SPACER

Gorąco zapraszamy do wirtualnego spaceru po naszym salonie audio. Szczególnie warto zwrócić uwagę na sale odsłuchowe, które są naszym w pełni autorskim projektem, zrealizowanym przez nasz dział instalacji. Z efektu końcowego jesteśmy szczególnie dumni, doskonale obrazuje on profesjonalizm naszego działu instalacji. Mamy nadzieję, że poniższa prezentacja pomoże Państwu w podjęciu decyzji, co do skorzystania z naszych usług.