Zestawy stereo

Aktywne filtry

CocktailAudio N25 AMP czarny + KEF Q750

Cena 8 999,00 zł
Wzmacniacz CocktailAudio N25AMP z referencyjnym układem DAC Sabre³² i dwurdzeniowym procesorem ARM Cortex A9 z 2 x 1,0 GHz zapewnia miłośnikom muzyki więcej niż wystarczającą moc, aby cieszyć się dźwiękiem wysokiej jakości.

KEF Q750 w zestawie.

Profesjonalne zestawy stereo przydadzą się praktycznie w każdym gospodarstwie domowym. Nikogo nie powinno to dziwić, ponieważ to właśnie z ich pomocą można sobie zagwarantować wspaniały dźwięk, czyste brzmienia oraz możliwość stworzenia kompleksowego systemu audio. 

Zestawy stereo - co je charakteryzuje? Podstawowe informacje

Prezentowane zestawy stereo charakteryzują się zastosowaniem solidnych i starannie dobranych komponentów. Ich podstawą jest zintegrowany wzmacniacz stereofoniczny, dzięki któremu można sobie zapewnić:

  • czystą ścieżkę dźwięku,
  • brak jakichkolwiek szumów i zakłóceń,
  • ekstremalnie efektywne doznania muzyczne.

Takie zestawy zdobywają spore uznanie głównie ze względu na obecność funkcjonalnych głośników Bluetooth, które spodobają się m.in. przedstawicielom nieco młodszej generacji. Kolejnym atutem zestawów stereo jest ich przystępna cena. Należy do tego dorzucić długą żywotność, prostą obsługę i niewielką wagę.

Zestawy stereo -  na co konkretnie można liczyć?

Inwestując w kompleksowe i niezawodne zestawy stereo można liczyć przede wszystkim na wydajną amplifikację klasy A/B, kilka wejść cyfrowych oraz analogowych, łatwe dopasowanie mocy na kanał stereo, dostęp do efektywnego wzmacniacza pracującego na najwyższych obrotach (klasa AB) i bezproblemową zmianę wejść i siły głosu. To elementy, na których zależy najbardziej wymagającym inwestorom, szukającym na rynku wyjątkowego sprzętu stereo na długie lata. W zestawach znajdują się też kolumny podstawkowe, zapewniające wielowymiarowe doświadczenia, prosto ze sceny muzycznej. Jeśli ktoś chciałby poczuć się tak, jakby przebywał na prawdziwej scenie lub też w studiu muzycznym, ma ku temu doskonałą okazję. Zestawy stereo zostały stworzone z myślą o osobach, które nie mogą żyć bez dobrej i czystej muzyki. Jednocześnie jest to spore ułatwienie, ponieważ najważniejsze elementy znajdują się w jednym zestawie i nie trzeba tracić cennego czasu na poszukiwanie osobnych elementów. Można go poświęcić m.in. na dobrą zabawę z rodziną lub znajomymi.