Słuchawki

Aktywne filtry

W tej kategorii mieszczą się liczne rodzaje słuchawek: bezprzewodowe, z przewodem, nauszne, dokanałowe, z redukcją szumów, do biura, sportowe i dedykowane dla DJ-ów czy słuchawki z mikrofonem, idealne do rozmów telefonicznych lub gier. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie spod szyldu najlepszych profesjonalnych marek. Oprócz tego akcesoria i wzmacniacze, dodatki, które wzbogacą słuchawki o kolejne funkcje i podniosą jakość już istniejących. Zarówno audiofile, jak i użytkownicy szukający pewnego kompromisu, będą zachwyceni. Muzyka nigdy nie brzmiała tak dobrze. Do tego w każdych warunkach: podczas porannego sprintu, w domowym zaciszu, czy w kompletnie zatłoczony autobusie.

Główne typy oferowanych słuchawek

Przed wrzuceniem słuchawek do wirtualnego koszyka warto zapoznać się z charakterystyką rodzajów słuchawek. Określenie własnych potrzeb to pierwszy krok do udanego zakupu.

Słuchawki nauszne – zapewniają przestrzenne i lekkie brzmienie. Są one dobrym wyborem dla osób, które nie wymagają od sprzętu dużej mobilności, a do tego troszczą się o swój słuch. Alternatywę stanowią słuchawki dokanałowe — mniejsze i lżejsze od słuchawek nausznych, zapewniają świetną izolację od zewnętrznego świata. Genialne dla osób, które chcą słuchać muzyki podczas spaceru lub uprawiania sportu. Największą popularnością cieszą się słuchawki bezprzewodowe — umożliwiają swobodne słuchanie muzyki bez ograniczeń ruchu i plątania się w przewodach. Bardziej wyrafinowanym rozwiązaniem są słuchawki bezkompromisowe: najwyższej jakości słuchawki audiofilskie, które oferują najlepszą jakość dźwięku dostępną na rynku.