Wzmacniacze zintegrowane

Aktywne filtry

CYRUS One

Cena 2 890,00 zł
Cyrus ONE jest to multifunkcyjny wzmacniacz o wysokiej wydajności prądowej. Doskonały projekt zespołu Cyrus R & D zaowocował rozwiązaniem, które mało doświadczonym użytkownikom pozwala usłyszeć to, co najlepsze w odtwarzanej muzyce, a jednocześnie zapewnia taką jakość dźwięku, która zadowoli najbardziej wymagających audiofilów.
Wieloletnie doświadczenie inżynierów Cyrusa gwarantuje najwyższy poziom jakości odtwarzanej przez ONE muzyki.

Wzmacniacze zintegrowane z regulacją głośności to innowacyjne rozwiązanie rynkowe, gwarantujące użytkownikom doskonałą jakość dźwięku oraz prostą obsługę. Trudno wyobrazić sobie współczesny system audio bez wysokiej klasy wzmacniacza miksującego, dlatego warto rozważyć jego zakup i wznieść swoje dotychczasowe doznania muzyczne na zdecydowanie wyższy poziom.

Wzmacniacze zintegrowane - kilka najważniejszych zalet i funkcji

Wzmacniacze zintegrowane cieszą się sporym zainteresowaniem ze strony najbardziej wymagających użytkowników, a to głównie z tego względu, iż są dobrze oświetlone, zawierają w sobie wejścia mikrofonowe oraz wbudowane linie stereo. Jednocześnie gwarantują:

  • chłodzenie konwekcyjne,
  • bezproblemową kontrolę tonów,
  • dostęp do wzmacniacza z klasy D,
  • doskonałą moc wyjściową,
  • regulację barwy,
  • satysfakcjonujące pasmo przenoszenia.

Niezaprzeczalnym atutem wzmacniaczy zintegrowanych jest ich przemyślana konstrukcja oraz zaproszenie użytkownika do tzw. świata high-endu. Co można zyskać inwestując w tego typu urządzenia? Głównie najwyższą jakość dźwięku oraz relaks przy dobrej muzyce o każdej możliwej porze dnia. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zdecydować się na zainwestowanie we wzmacniacze z podzespołami typu premium, aby zapewnić sobie wyjątkowe i pełne szczegółów brzmienia na organizowanych domówkach.

Czy warto wyposażyć się we wzmacniacze zintegrowane?

Popularność wzmacniaczy zintegrowanych rośnie z każdym kolejnym dniem, a to m.in. dlatego, że są to kompaktowe, solidne i trwałe urządzenia, pozwalające na swobodne rozproszenie ulubionej muzyki w tle. Dzięki temu każda osoba, która będzie słuchała muzyki może liczyć na niesamowite doświadczenia. Wzmacniacze zintegrowane mogą być wykorzystywane na wielu płaszczyznach, a więc np. w aplikacjach mobilnych w samochodach. Ostateczna decyzja będzie należała do właściciela takiego wzmacniacza. Z ich pomocą nie będzie trudności z połączeniem sygnału z innym wzmacniaczem mocy, uniknięciem przesterowania lub wstawieniem dodatkowych procesorów sygnałowych.