Filtruj według

Cena

Cena

  • 85,00 zł - 399,00 zł

Marka

Marka

Akcesoria słuchawkowe

Aktywne filtry

Słuchawki to sprzęt, który znajduje się praktycznie w każdym domu. Wykorzystywane są do słuchania muzyki, pracy, relaksu i wielu innych czynności, w których właściciele tego sprzętu nie chcą zakłócać spokoju otoczenia. Do niektórych zestawów słuchawkowych potrzebne są dodatkowe akcesoria, które ułatwią korzystanie ze sprzętu. W naszym sklepie takie akcesoria otrzymasz od ręki.

Stojak na słuchawki – czy warto kupić?

Do najpotrzebniejszych akcesoriów z pewnością można zaliczyć stojak na słuchawki nauszne i wokółuszne. Jak nietrudno sobie wyobrazić, takie słuchawki bardzo często są odkładane na biurko, gdzie przez przypadek mogą ulec zniszczeniu. Stojak na słuchawki to gadżet, który pozwoli na ustalenie jednego miejsca dla sprzętu i zabezpieczy go przed ewentualnym zalaniem, zgnieceniem lub przypadkowym upadkiem z wysokości. Odkładając słuchawki na stojak, mamy pewność, że sprzęt nie odkształci się, a biurko będzie uporządkowane. W naszym sklepie dostępny jest elegancki drewniany stojak, który będzie idealny dla osób o wysokim poczuciu estetyki.

Akcesoria dostępne w naszym sklepie

Stworzenie idealnego zestawu słuchawkowego, który spełniałby oczekiwania klientów, jest niezwykle łatwe dzięki naszej ofercie, w której znajdują się między innymi:

  • adaptery Bluetooth MEE Audio BTX2,

  • kabel łączący słuchawki ze wzmacniaczem Sennheiser CH 700 S,

  • drewniany stojak na słuchawki.

Zakup tych akcesoriów sprawi, że słuchawki będą mogły pracować w każdych okolicznościach i połączą się z dowolnym sprzętem, a jednocześnie w momencie, w którym nie będą potrzebne, znajdą bezpieczne miejsce na przypisanym do nich stojaku. Jeśli masz już swoje słuchawki, to nie zapominaj o akcesoriach, które wpłyną na komfort użytkowania sprzętu.

Dodatkowe akcesoria, które mogą się przydać

Akcesoria słuchawkowe to nie tylko stojaki, ale również adaptery Bluetooth z mikrofonem, które umożliwią komunikację podczas pracy i nauki. Oprócz MEE Audio BTX2 w naszym sklepie dostępne  jest też specjalistyczny kabel, który pozwoli na połączenie słuchawek ze wzmacniaczem. Sennheiser CH 700 S, o którym mowa, to akcesorium, które chętnie wybierane jest przez fascynatów idealnych dźwięków. Oczywiście nie są to jedyne akcesoria kompatybilne ze słuchawkami dostępnymi w naszym sklepie internetowym. W zależności od potrzeb i wymagań dysponujemy większą ilością produktów, które mogą okazać się bardzo przydatne podczas użytkowania zestawów słuchawkowych.