Elektronika outlet

Aktywne filtry

CYRUS One - Produkt ze zwrotu

Cena podstawowa 3 499,00 złCena 2 599,00 zł -900,00 zł
Cyrus ONE jest to multifunkcyjny wzmacniacz o wysokiej wydajności prądowej. Doskonały projekt zespołu Cyrus R & D zaowocował rozwiązaniem, które mało doświadczonym użytkownikom pozwala usłyszeć to, co najlepsze w odtwarzanej muzyce, a jednocześnie zapewnia taką jakość dźwięku, która zadowoli najbardziej wymagających audiofilów.
Wieloletnie doświadczenie inżynierów Cyrusa gwarantuje najwyższy poziom jakości odtwarzanej przez ONE muzyki.

Kup na raty RRSO 0%
CYRUS One Cast - Produkt ze...
 • Wyprzedaż!
 • -1 700,00 zł

CYRUS One Cast - Produkt ze zwrotu

Cena podstawowa 5 699,00 złCena 3 999,00 zł -1 700,00 zł
Cyrus ONE Cast jest prawdopodobnie najbardziej innowacyjnym wzmacniaczem audio dostępnym w chwili obecnej.
Dzięki mocy 100 W na kanał oraz wykorzystaniu technologii opracowanych w siedzibie firmy w Cambridge z łatwością napędzi on dowolne głośniki.

Epson EH-TW9400 - Produkt...
 • -2 991,00 zł

Epson EH-TW9400 - Produkt Ze Zwrotu

Cena podstawowa 13 990,00 złCena 10 999,00 zł -2 991,00 zł

Epson EH-TW9400

- Produkt Ze Zwrotu

- Stan: bardzo dobry. 

- Czas pracy lampy: 8h.


Standardowa gwarancja:

 • Na urządzenie: 2 lata
 • Na lampę: 3 lata lub 3000h

Outlet elektroniczny

Elektronika z outletu to grupa produktów dostępnych w kategorii "outlet", czyli wyprzedażowej. W tej kategorii znajdują się produkty, które mogą być nowe, ale zostały zwrócone przez klientów bez wad, lub były używane jako egzemplarze pokazowe. Może także zawierać produkty, które zostały odnowione – są po drobnych naprawach lub modernizacjach. Każdy wystawiany produkt jest dokładnie sprawdzany, by zapewnić klientom, że promocyjna elektronika z outletu będzie w 100% sprawna. 

Zalety elektroniki z kategorii outlet

Outlet elektroniczny oferuje wiele zalet, które przyciągają uwagę wielu klientów, na przykład:

 • Atrakcyjne ceny: Elektronika z kategorii outlet są dostępne w niższych cenach niż ich nowe odpowiedniki, co pozwala zaoszczędzić pieniądze, bez konieczności rezygnacji z jakości i funkcjonalności.
 • Sprawdzone produkty: Elektronika z outletu jest dokładnie testowana, aby upewnić się, że wszystkie funkcje działają prawidłowo i urządzenia spełniają standardy jakości.
 • Różnorodność oferty: W outlecie elektronicznym znajdziemy różnorodne produkty, takie jak wzmacniacze, projektory i wiele innych, które można dopasować do swoich potrzeb i preferencji.

Dlaczego warto wybrać elektronikę z outletu?

Wybierając outletową elektronikę, możemy zaoszczędzić pieniądze, nie rezygnując z jakości i wydajności urządzeń. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które poszukują atrakcyjnej oferty na zaawansowaną technologię.

Jak wybrać odpowiednią elektronikę z outletu?

Przy wyborze odpowiednich urządzeń elektroniki warto wziąć pod uwagę kilka czynników:

 • Przeznaczenie: Określ, do czego zamierzasz używać urządzenia. Wybierz wzmacniacz audio, który będzie odpowiedni do Twojego systemu audio, lub projektor multimedialny, który spełni Twoje wymagania podczas oglądania filmów lub prowadzenia prezentacji.
 • Stan techniczny: Skup się na dokładnym opisie stanu urządzenia, aby upewnić się, że wszystkie funkcje działają prawidłowo i nie ma wad, które mogłyby wpłynąć na użytkowanie.
 • Specyfikacje techniczne: Przeczytaj specyfikacje techniczne urządzenia, aby upewnić się, że jego parametry odpowiadają Twoim oczekiwaniom i potrzebom.