Filtruj według

Cena

Cena

  • 323,00 zł - 11 389,00 zł

Marka

Marka

Surroundowe

Aktywne filtry

Głośniki surroundowe są to głośniki używane głównie w systemach kina domowego i dźwiękowych systemach wielokanałowych. Urządzenia te pozwalają na odtworzenie dźwięku przestrzennego i zazwyczaj są rozmieszczane wokół widza, zapewniając wrażenie dźwięku otaczającego i pochodzącego z różnych kierunków. Głośniki dźwięku przestrzennego mogą być stosowane w różnych systemach audio, w tym w kin domowych, systemach Hi-Fi oraz w zestawach multimedialnych.

Najlepsza jakość dźwięku przestrzennego 

Głośniki surroundowe są ważnym elementem systemów kina domowego i pozwalają na uzyskanie bardziej realistycznego doświadczenia oglądania filmów, gier wideo czy słuchania muzyki. Sprzęty surroundowe, które znaleźć można w ofercie NAUTILUS 2 posiadają różne funkcje i parametry techniczne. Dostępne nowoczesne modele charakteryzują się wysoką mocą, niskim poziomem zniekształceń, precyzyjnymi głośnikami i zaawansowanymi technologiami dźwiękowymi, takimi jak Dolby Atmos czy DTS:X.

Głośniki surroundowe, dające potężny dźwięk przestrzenny

Wśród propozycji znajdują głośniki surroundowe renomowanych marek, takich jak Definitive Technology, Focal, Monitor Audio, Taga Harmony, Wharfedale, Dali, Bose czy Argon Audio. Zamawiając na NAUTILUS 2 można mieć gwarancję otrzymania produktu najwyższej jakości, który będzie działał niezawodnie przez wiele lat.

Nic tak nie poprawia wrażeń kina domowego jak dedykowany głośnik dźwięku przestrzennego. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi modelami kompaktowych, funkcjonalnych i designerskich głośników surroundowych przeznaczonych do montażu na ścianie.