Odtwarzacze sieciowe

Aktywne filtry

Eversolo DMP-A6

Cena 3 999,00 zł
Eversolo DMP-A6 - Zbalansowany streamer audio Hi-Res MQA
 - Dostawa 0zł! - Kup na raty RRSO 0% - Negocjuj cenę 17 875 12 12 - Autoryzowany salon

Eversolo DMP-A8

Cena 9 399,00 zł
Eversolo DMP-A8 - Zbalansowany streamer audio Hi-Res MQA
 - Dostawa 0zł! - Kup na raty RRSO 0% - Negocjuj cenę 17 875 12 12 - Autoryzowany salon
Eversolo DMP-A8 Outlet
  • -949,00 zł
  • Nowy

Eversolo DMP-A8 Outlet

Cena podstawowa 9 399,00 złCena 8 450,00 zł -949,00 zł
Eversolo DMP-A8 - Zbalansowany streamer audio Hi-Res MQA
 - Dostawa 0zł! - Kup na raty RRSO 0% - Negocjuj cenę 17 875 12 12 - Autoryzowany salon

Odtwarzacze sieciowe są podstawowym elementem wyposażenia kompleksowego systemu audio. Wystarczy postawić na sprawdzone odtwarzacze, dzięki którym w dowolnym momencie swojego życia będzie można posłuchać ulubionej muzyki w doskonałej jakości. Dobrym wyborem będą odtwarzacze z przedwzmacniaczami oraz z możliwością lokalnego streamowania źródła do innych stref.

Odtwarzacze sieciowe - czym konkretnie się wyróżniają?

Proponowane odtwarzacze sieciowe wyróżniają się wieloma różnymi zaletami. Na szczególne wyróżnienie zasługuje to, że urządzenia, w które można się zaopatrzyć w dobrej cenie są kompatybilne m.in.:

  • z Tidal Connect,
  • ze Spotify Connect,
  • z AirPlay 2.

Pozostało wybrać dla siebie odpowiedni model, który sprosta indywidualnym oczekiwaniom użytkownika i będzie się z niego korzystało przez długi czas. Odtwarzacze charakteryzują się niezawodnością, prostotą użytkowania oraz długą żywotnością. Jednocześnie mogą zagwarantować zsynchronizowane odtwarzanie multi-room i zawierają w sobie dekodowanie MQA oraz DSD. 

Dlaczego warto zainwestować w wysokiej klasy odtwarzacze sieciowe?

Dzięki wysokiej klasy odtwarzaczom sieciowym słuchanie muzyki stanie się prawdziwą przyjemnością. Od tej pory nie będzie trzeba się martwić zakłóceniami czy też niezbyt satysfakcjonującą jakością utworów muzycznych. Takie rzeczy raz na zawsze odejdą w zapomnienie. Tym, co powinno zainteresować potencjalnych inwestorów jest to, iż odtwarzacze sieciowe mają wbudowany intuicyjny wyświetlacz OLED oraz high-endowy układ ESS DAC Pro. Wystarczy dobrać dla siebie właściwy model i zrelaksować się po ciężkim dniu poza domem. W niektórych modelach występują również wzmacniacze słuchawkowe i przedwzmacniacze gramofonowe. Jak widać nie obejdzie się bez przeanalizowania własnych potrzeb, ponieważ tylko na tej podstawie będzie można dokonać właściwego wyboru i zainwestować w sprzęt, który zadowoli użytkownika na każdej możliwej płaszczyźnie. Czy prezentowane odtwarzacze zapewnią wyjątkowy spektakl muzyczny? Z pewnością tak, więc czym prędzej warto znaleźć się w ich posiadaniu!