Filtruj według

Cena

Cena

  • 999,00 zł - 39 999,00 zł

Marka

Marka

Z wkładką

Aktywne filtry

DUAL CS 418

Cena 2 499,00 zł
Najwyższa precyzja to zasada przyświecająca całej gamie urządzeń marki Dual.
Ma ona oczywiści zastosowanie również do naszego podstawowego modelu CS-418, w którym zastosowana została ta sama platforma co w wyższych modelach tej linii.

DUAL CS 429

Cena 2 999,00 zł
W pełni automatyczna funkcja CS 429 zapewnia maksymalną łatwość obsługi.
Ramię podnosi się, przesuwa i opada automatycznie za naciśnięciem jednego przycisku.
Umieść po prostu płytę winylową na talerzu i naciśnij przycisk start.

DUAL CS 518

Cena 2 699,00 zł
Stworzony z myślą o najprawdziwszych pasjonatach płyt winylowych, CS 518 wyposażony został w obrotowe łożyska kulkowe i ramię z pełnym zawieszeniem kardanowym.

To ramię doskonałej jakości jest w stanie prowadzić z najwyższą precyzją i pewnością siebie nawet najbardziej wymagające high-endowe wkładki.

Wkładka 2M Red marki Ortofon oraz przełączalny przedwzmacniacz gramofonowy MM to integralne części tego zestawu.

MoFi StudioDeck+M

Cena 9 999,00 zł

MoFi StudioDeck+M z fabrycznie ustawioną wkładką MasterTracker
- Kup na raty RRSO 0% - Negocjuj cenę 17 875 12 12 - Autoryzowany salon

MoFi StudioDeck+U

Cena 8 999,00 zł

MoFi StudioDeck+U z fabrycznie ustawioną wkładką UltraTracker
- Kup na raty RRSO 0% - Negocjuj cenę 17 875 12 12 - Autoryzowany salon

Wile osób zastanawia się, czym różnią się gramofony z wkładką od tych bez wkładki. Przede wszystkim gramofony z wkładką to urządzenia, które zapewniają komfort właścicielowi, zdejmując z niego problem, jakim staje się wymiana wkładek lub jej obsługa. To najlepsze urządzenia dla osób, które nie czują się pewnie w tego typu sytuacjach i najzwyczajniej nie chcą lub nie potrafią wymieniać, ani obsługiwać tego typu sprzętów.

Gramofon z wkładką – dla kogo jest przeznaczony?

Gramofony z wkładką charakteryzują się trochę gorszą jakością dźwięku niż ten, który wydobywa się z gramofonów bez wkładki. Wiąże się to z zamontowanym systemem, który ma być stosowany do każdego rodzaju płyt. To zdecydowane ułatwienie dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z tego typu adapterami, a także dla tych, którym zależy na łatwej obsłudze sprzętu. W asortymencie naszego sklepu można znaleźć gramofony z wkładką manualne, a także automatyczne. Ta różnorodna oferta skierowana jest do najbardziej wymagających klientów.

Jaki gramofon z wkładką wybrać?

Obecnie nasz sklep oferuje adaptery z wkładką takich firm jak: Argon Audio, Cambridge Audio, Cambridge Audio, Denon, Dual, Kruger&Matz, Magnat, Marantz, Mofi, Music Hall, Pioneer, Pro-Ject, Rega, Reloop, Roksan, a także Technics. Każda z tych firm skupia się na uzyskaniu jak najlepszego brzmienia, które wydobywać się będzie z produkowanych przez te marki gramofonów. Podczas wyboru konkretnego modelu, należy zwrócić uwagę na kilka aspektów, które mają wpływ na jakość dźwięku, a także na samo użytkowanie gramofonu i odbiór wizualny. Należą do nich:

  • wygląd gramofonu dopasowany do wystroju pomieszczenia,

  • typ gramofonu (manualny, półautomatyczny i automatyczny),

  • rodzaj napędu,

  • wbudowany przedwzmacniacz, który pozwoli na ominięcie zakupu osobnego przedwzmacniacza,

  • porty USB.

Niektóre urządzenia tego typu mają możliwość odtwarzania kaset, a także płyt CD. Modele dostępne w naszym sklepie, to urządzenia wysokiej jakości, które zaprojektowane zostały z myślą o osobach, które oczekują najwyższej jakości doznań muzycznych.