Credit Agricole Bank Polska S.A.

Skorzystaj z opcji płatności Credit Agricole Raty i wybieraj to, co najlepsze.

Przekonaj się  jakie to proste:

 • - przy każdym towarze, który może być kupiony na CA Raty – sprawdź wysokość raty
 • - gdy kupujesz więcej rzeczy, za całe zakupy zapłacisz w ratach - wygodnie
 • - z rat skorzystasz do max. kwoty 20 000 zł
 • - samodzielnie dobierzesz ilość rat i ich wysokość,  tak by spłata nie była dla Ciebie kłopotliwa
 • - szybko i bez zbędnych formalności wypełnisz wniosek, bez wychodzenia z domu
 • - umowę i zakupy dostaniesz do domu

Sprawdź jak wygląda procedura ratalna!

F.H.U. Nautilus 2 Rafał Szklarz oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A.  jest upoważniony do wykonywania czynności prawnych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.

 


 

BNP Paribas Bank Polska S.A.

 • Szybki proces finalizacji transakcji – zawarcie umowy w oparciu o przelew, czyli bez drukowania umowy, bez kuriera, podpisywania i odsyłania dokumentów do Banku;  
 • Łatwiejszy dostęp do kredytu bez dokumentu potwierdzającego dochód- kredyt na dowód dostępny do kwoty 14 000 zł

 

Santander Consumer Bank

Kredyt ratalny w Santander Consumer Bank S.A. oznacza:

Maksimum korzyści

 • - wygoda - kredyt bez wychodzenia z domu
 • - rata dopasowana do Twoich możliwości
 • - nie wymagamy wpłaty własnej
 • - możemy rozłożyć kredyt nawet na 48 równych rat miesięcznych

Minimum formalności

 • - proste i jasne zasady przyznawania kredytu
 • - szybka decyzja kredytowa1
 • - możliwość podpisania umowy o kredyt w wybrany przez Ciebie sposób: online lub za pośrednictwem firmy kurierskiej

Bezpieczeństwo dla Ciebie i Twoich bliskich

 • - możliwość skorzystania z dobrowolnego ubezpieczenia na życie2

Czas liczony od momentu uzyskania i potwierdzenia przez konsultanta telefonicznego Banku wymaganych danych: o tożsamości, wysokości i źródle dochodów wnioskodawcy, niezbędnych do wydania decyzji kredytowej.

2 Szczegóły dotyczące oferty ubezpieczenia dostępne są na stronie: https://santanderconsumer.pl/ubezpieczenia

 

Więcej informacji na stronie www.santanderconsumer.pl

 

Wakacje za jeden kredyt w Credit AgricoleMożesz wygrać Voucher na wakacje kamperem i karty podarunkowe Travelplanet, każda o wartości 2000 zł.

Warunkiem skorzystania z oferty jest zakup w naszym sklepie internetowym dowolnego produkt na raty Credit Agricole do 31.08.2022 r. i wzięcie udziału w konkursie.

Regulamin oraz szczegóły na www.credit-agricole.pl/wakacje-za-jeden-kredytRRSO to Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Konkurs „Wakacje za jeden kredyt” trwa od 6.06.2022 r. do 4.09.2022 r., jego organizatorem jest Credit Agricole Bank Polska S.A. Żeby wziąć udział w konkursie: 1) zrób zakupy i skorzystaj z kredytu ratalnego Credit Agricole od 6.06.2022r. do 31.08.2022 r. 2) przekaż pracę konkursową na: www.credit-agricole.pl/wakacje-za-jeden-kredyt. Możesz wziąć udział w konkursie wiele razy, jeśli każdorazowo spełnisz warunki. Nagrody w konkursie to: nagroda główna - voucher Wadowscy Campery o wartości 10 000 zł i nagrody dodatkowe - 13 kart podarunkowych Travelplanet, każda o wartości 2 000 zł. Laureata nagrody głównej wybierzemy spośród laureatów nagród dodatkowych. Laureat nagrody głównej może wykorzystać voucher na wypożyczenie kampera w terminie, który uzgodni z wypożyczalnią, najpóźniej do 31.12.2023 roku. Laureaci nagród dodatkowych mogą wykorzystać je do 30.06.2023 roku. Jeśli przed wydaniem nagrody laureat odstąpi od umowy kredytu, którą podał przy zgłoszeniu do konkursu to traci prawo do odbioru nagrody. Regulamin konkursu znajdziesz na: www.credit-agricole.pl/wakacje-za-jeden-kredyt i w sklepach, które biorą udział w konkursie.Partnerzy handlowi w imieniu Credit Agricole Bank Polska S.A. wykonują czynności faktyczne związane z zawarciem umowy kredytu na zakup towarów/usług. Udzielenie kredytu i jego wysokość zależy od oceny Twojej zdolności kredytowej. Listę akceptowanych dokumentów potwierdzających dochód znajdziesz na: www.credit-agricole.pl i w punkcie sprzedaży partnera. Tabela Opłat i Prowizji dla czynności związanych z obsługą kredytów jest dostępna na www.credit-agricole.pl. Materiał ma charakter informacyjny.

Produkt dodany do porównania