Filtruj według

Cena

Cena

  • 87,00 zł - 589,00 zł

Marka

Marka

Typu Y 1 RCA - 2 RCA (CINCH)

Aktywne filtry

TAGA HARMONY TAVC-SY-5M

Cena 120,00 zł
Seria kabli TAVC-SY wykorzystuje specjalną konstrukcję “Y” do połączenia lewego i prawego wejścia aktywnego subwoofera co zwiększa czystość i pasmo basu oraz wzmacnia sygnał.

Odkryj pełnię możliwości swojego systemu audio z przewodami do subwoofera Typu Y 1 RCA - 2 RCA (CINCH). Te specjalistyczne kable umożliwiają rozbudowanie połączenia subwoofera, oferując ekspansywne i dynamiczne przenoszenie basów.

Specjalizowana Konstrukcja dla Optymalnej Separacji Sygnału

Zaprojektowane z precyzją, przewody Typu Y 1 RCA - 2 RCA (CINCH) posiadają wysokiej jakości przewodniki i złącza RCA, które gwarantują optymalną separację sygnału i doskonałą odpowiedź basową. Dodatkowo, tłumienie interferencji zewnętrznych zapewnia czyste i klarowne przenoszenie dźwięku.

Z przewodami do subwoofera Typu Y 1 RCA - 2 RCA (CINCH), konfiguracja jest prosta i intuicyjna. Dzięki precyzyjnym złączom RCA, bez problemu podłączysz swoje urządzenia i zaczniesz cieszyć się ekspansywnym dźwiękiem. Kompatybilne z różnorodnymi modelami subwooferów i urządzeń audio.

Doskonałe dla zaawansowanych konfiguracji audio, przewody do subwoofera Typu Y 1 RCA - 2 RCA (CINCH) to kluczowy element, który pozwoli Ci odkryć pełnię basów w swoim systemie audio.

Odkryj Dynamiczny Świat Basów z Przewodami do Subwoofera Typu Y 1 RCA - 2 RCA (CINCH)

Wybierz przewody do subwoofera Typu Y 1 RCA - 2 RCA (CINCH) i przeżyj dynamiczne i ekspansywne doznania basowe, które przeniosą Twoje doświadczenie audio na zupełnie nowy poziom. Odkryj różnicę, jaką może uczynić specjalistyczny przewód do subwoofera w Twojej konfiguracji audio.