Filtruj według

Cena

Cena

  • 299,00 zł - 2 050,00 zł

Marka

Marka

Studyjne i DJ

Aktywne filtry

Specjalistyczne słuchawki wybierane są przez profesjonalistów, których praca wymaga perfekcyjnego odsłuchu. Dla takich osób powstały słuchawki studyjne i słuchawki dla DJ-ów. Choć z wyglądu są do siebie bardzo podobne, to jednak jest między nimi zasadnicza różnica. W naszym sklepie znajdziesz fantastyczne modele słuchawek, które można wykorzystać w pracy DJ’a i do odsłuchów studyjnych.

Czym charakteryzują się słuchawki studyjne?

Naturalny dźwięk to dążenie osób, które mają wyczulony słych. Słuchawki studyjne pozwalają uzyskać czysty dźwięk i są nieocenione w pracy w studiu, gdzie ważną czynnością jest wyłapywanie nieczystości. Do najciekawszych produktów znajdujących się w naszej ofercie zaliczamy:

  • Audio-Technica ATH-M50X,

  • Beyerdynamic DT 250 80 Ohm,

  • Beyerdynamic DT 990 Edition 250 Ohm.

Te i wiele innych profesjonalnych modeli słuchawek, dostępne są w ofercie naszego sklepu ze sprzętem elektronicznym, który oferuje produkty dla osób o wysokiej wrażliwości.

Słuchawki dla DJ’ów – dodatkowe funkcje

Słuchawki dla DJ’ów mają zbliżone cechy do słuchawek studyjnych. Podobnie jak w przypadku słuchawek studyjnych najważniejszym aspektem jest dokładność i czystość słyszanego dźwięku. Ciekawostka może być fakt, że w pracy DJ’a bardzo ważna jest możliwość słuchania miksowanego dźwięku, zanim usłyszą go inni. Takie funkcje możliwe są jedynie w przypadku profesjonalnego sprzętu takiego jak:

  • słuchawki Pioneer DJ HDJ-CUE1,

  • słuchawki Beyerdynamic DT 990 Edition 250 Ohm,

  • słuchawki Fostex T-20RP MK3,

  • słuchawki Pioneer DJ HRM-5.

W naszym sklepie znajduje się wiele produktów, które umożliwiają uzyskanie czystego i perfekcyjnego dźwięku. Poznaj nasza ofertę i wybierz słuchawki, które umożliwią prace w wymagających warunkach.

Najbardziej znane marki oferujące profesjonalne słuchawki

Wysokiej jakości sprzęt do odsłuchu to nie jedyne produkty, jakie posiadamy w naszej ofercie. Do najchętniej wybieranych produktów należą sprzęty wykonane przez znane i cenione marki, takie jak: Pionier DJ, Beyerdynamic i Fostex, które produkują między innymi słuchawki dla DJ’ów i słuchawki studyjne. Produkty te idealnie sprawdzają się podczas wymagającej pracy. Sporym udogodnieniem może być możliwość wybór słuchawek bezprzewodowych lub takich, które podłączone są do urządzeń za pomocą przewodu. Jeśli i Tobie zależy na produktach wysokiej jakości, to sprawdź aktualna ofertę naszego sklepu i wybierz model słuchawek, który spełni Twoje oczekiwania.