Filtruj według

Cena

Cena

  • 3 290,00 zł - 108 888,00 zł

Marka

Marka

Końcówki mocy

Aktywne filtry

Eversolo AMP-F2

Cena 3 799,00 zł
Eversolo AMP-F2 - Wzmacniacz mocy klasy D
 - Dostawa 0zł! - Kup na raty RRSO 0% - Negocjuj cenę 17 875 12 12 - Autoryzowany salon

Końcówki mocy mają jedno podstawowe zadanie, a mianowicie wzmocnić moc do tego pułapu, który okaże się w stu procentach satysfakcjonujący dla konkretnego użytkownika. Końcówki odznaczają się doskonałymi parametrami technicznymi oraz większym napięciem, co pozytywnie wpływa zwłaszcza na wzmacnianie nieco bardziej okazałych kolumn.

Końcówki mocy - co trzeba o nich wiedzieć?

Końcówki mocy charakteryzują się wieloma ciekawymi zaletami oraz obecnością przydatnych funkcji i elementów konstrukcyjnych. Na szczególne uznanie zasługują takie moduły, funkcje i podzespoły, jak:

  • zbalansowane wejścia,
  • wejścia wyzwalacza prądu stałego,
  • miernik mocy znajdujący się na prostym w obsłudze wyświetlaczu,
  • obwód prądowego sprzężenia zwrotnego.

Oczywiście każda zainteresowana osoba może wybrać dla siebie taką moc, która będzie dla niego w pełni wystarczająca. W tym przypadku wypadałoby przetestować przynajmniej kilka różnych końcówek mocy i na podstawie zebranych danych oraz informacji wybrać dla siebie idealne urządzenie do sprzętu audio.

Co przemawia za zakupem końcówek mocy?

Końcówki mocy pojawiają się obecnie w wielu różnych gospodarstwach domowych i jest to spowodowane m.in. ich niezawodnością, funkcjonalnością, wszechstronnym zastosowaniem oraz bezproblemowym zwiększeniem mocy. To wzmacniacze, które okażą się strzałem w dziesiątkę w każdym miejscu, w którym tylko się znajdą. Dodatkowo można je kupić w bardzo dobrych cenach. Co jeszcze za nimi przemawia? Z pewnością możliwość otrzymania dużo lepszych dźwięków i brzmień oraz niezbyt skomplikowana budowa i konstrukcja. Końcówka mocy to ostatni element toru wzmacniającego, bez którego trudno wyobrazić sobie codzienne słuchanie muzyki. Odpowiadają za przekształcenie sygnału w fale akustyczne i zagwarantowanie czystego dźwięku. Dzięki temu zrelaksowanie się po męczącym dniu poza domem stanie się banalnie proste, chociaż omawiane końcówki pełnią również nieocenioną rolę w trakcie organizowania wyjątkowych domówek w gronie najbliższych znajomych.