Filtruj według

Cena

Cena

  • 279,00 zł - 1 299,00 zł

Marka

Marka

True Wireless

Aktywne filtry

Bezprzewodowe słuchawki to wynalazek, który zrewolucjonizował świat. Dzięki tym niewielkim produktom mamy możliwość posłuchania ulubionej muzyki z urządzeń przenośnych w dowolnym miejscu i w wybranym momencie. Taki komfort zapewniają słuchawki, które nie potrzebują przewodu, aby dostarczać czysty dźwięk przy pomocy połączenia Bluetooth z urządzeniem takim jak smartfon czy tablet. W naszym sklepie dostępnych jest wiele modeli słuchawek true wireless w barwnej kolorystyce.

Kto powinien sięgać po true wireless?

Słuchawki bezprzewodowe to urządzenia, które cieszą się dużym zainteresowaniem i uznaniem wśród osób, którym zależy na możliwości słuchania ulubionej muzyki podczas pracy, nauki, a także spaceru. Te niewielkie urządzenia to fantastyczne rozwiązanie dla osób, które w ciągu dnia spędzają wiele godzin za kierownicą i zależy im na bezpieczeństwie własnym, a także na bezpieczeństwie innych użytkowników. Większość modeli słuchawek dousznych daje możliwość prowadzenia rozmów telefonicznych. Te funkcje mają ogromny wpływ na poprawę bezpieczeństwa, a także na koncentrację podczas jazdy i nie tylko. Ciekawe modele słuchawek, które dają możliwość prowadzenia rozmów telefonicznych to:

  • Skullcandy Indy Evo True Wireless,

  • Słuchawki Bose Sport Earbuds,

  • AG COTSUBU True Wireless,

  • Bang And Olufsen BEOPLAY EX Black,

  • FiiO FW5.

Zaletą true wireless jest to, że można ich używać nawet podczas uprawiania wymagających sportów. Co z kolei bardzo chętnie wykorzystuje młodzież. Takie słuchawki to idealny prezent niezależnie od wieku osoby obdarowanej.

Czy wygląd słuchawek ma znaczenie?

Dla wielu osób nie tylko jakość dźwięku liczy się podczas kupowania sprzętu do odsłuchu. Słuchawki oprócz dostarczania czystego dźwięku, muszą mieć też estetyczny wygląd, który będzie dopasowany do żywiołowości użytkownika. Najczęściej wybierane są modele w kolorze czarnym, jednak młodzież i osoby o wysokiej ekspresji coraz częściej stawiają na energetyzujące kolory, których nie brakuje w naszym sklepie. Obecnie dysponujemy słuchawkami w kolorach: czarnym, szarym, granatowym, białym, czerwonym, niebieskim, zielonym i wieloma innymi. Oprócz samego wyglądu ważnym elementem wyposażenia są pudełka, w których należy przechowywać słuchawki. Dzięki nim sprzęt będzie zawsze gotowy do działania i będą zawsze pod ręką. Wybierz słuchawki true wireless, które odmienią Twoje życie i sprawią, że zyska więcej kolorów i przede wszystkim czysty dźwięk. Poznaj nasza bogata ofertę i ciesz się sprzętem dobrej jakości.