Lista produktów marki Marantz

Kiedy mówimy o doskonałym dźwięku i bogatej historii, firma Marantz zawsze stoi na szczycie. To historia, która zaczęła się od miłośnika muzyki, Saula Bernarda Marantza, który zauważył, że obecne urządzenia nie spełniają jego wymagań. Postanowił zatem stworzyć własne. Tak narodziła się legenda - firma Marantz, której korzenie sięgają pierwszych monofonicznych płyt gramofonowych.

Oficjalnie założona w 1953 roku, firma Marantz od samego początku stawiała sobie za cel dostarczanie doskonałych rozwiązań audio. To firma, która zawsze stawiała jakość i innowacje na pierwszym miejscu. Przez ponad pół wieku swojego istnienia Marantz kontynuował rozwijanie unikalnych technologii i wprowadzanie przełomowych produktów hi-fi i urządzeń domowej rozrywki.

Pasja i zaangażowanie w doskonałość Marantz

Marantz to firma, która nieustannie dąży do doskonałości. Ich zamiłowanie do doskonałości w dziedzinie audio i wideo prowadzi do wprowadzania na rynek produktów, które są liderami w swojej klasie. Niezależnie od tego, czy jest to wzmacniacz, amplituner AV, głośnik czy gramofon, każdy projekt Marantz to gwarancja doskonałego dźwięku i wyjątkowej jakości.

Marantz jako członek Sound United LLC

Warto wspomnieć, że firma Marantz jest częścią Sound United LLC. Sound United to gałąź DEI Holdings, która posiada imponujące portfolio produktów audio. Dostarczają urządzenia wiodących marek kina domowego oraz systemów audio do użytku domowego, które cieszą się uznaniem klientów na całym świecie.