Filtruj według

Cena

Cena

  • 699,00 zł - 5 490,00 zł

Marka

Marka

Automatyczne

Aktywne filtry

DUAL CS 429

Cena 2 999,00 zł
W pełni automatyczna funkcja CS 429 zapewnia maksymalną łatwość obsługi.
Ramię podnosi się, przesuwa i opada automatycznie za naciśnięciem jednego przycisku.
Umieść po prostu płytę winylową na talerzu i naciśnij przycisk start.

Analogowe dźwięki w domu to marzenie miłośników płyt winylowych. Choć przez lata wygląd gramofonów mocno się zmienił, to jakość dźwięków, które oferują swoim odbiorcom, niezmiennie cieszy. Gramofony automatyczne to połączenie nowoczesnych rozwiązań i klasyki. To urządzenia, które zadowolą miłośników funkcjonalnych rozwiązań ułatwiających codzienne korzystanie ze sprzętu. Sprawdź dostępne w naszym sklepie modele gramofonów automatycznych, które odmienią Twoje życie.

Co wyróżnia gramofony automatyczne?

Głównym zadaniem gramofonu jest odtwarzanie płyt winylowych, dla wielu będącymi synonimami naturalnych dźwięków. Czynnikami odróżniającymi gramofony automatyczne od manualnych są:

  • wbudowana funkcja auto-return,

  • automatyczne odtwarzanie płyty,

  • automatycznie podnoszone ramię,

  • automatycznie opuszczane ramię.

Kolejnym ważnym aspektem w przypadku gramofonów automatycznych jest uniwersalność i możliwość odczytu wszystkich rodzajów płyt winylowych.

Jak wybrać odpowiedni gramofon?

Wbrew pozorom wybór gramofonu nie jest prostą czynnością, zastosowane technologie i materiały mają ogromny wpływ na jakość odtwarzanej muzyki, a także na samą cenę. Jednak w przypadku drogocennych płyt winylowych nie warto oszczędzać. Przed zakupem warto przyjrzeć się mechanizmowi windy, który odpowiada za opuszczanie igły. Im szybsze opadanie, tym większe ryzyko uszkodzenia płyt. W tym wypadku DUAL CS 429 wypada najlepiej i może być polecany wszystkim miłośników analogowych dźwięków. Model ten dostępny jest w naszym sklepie.

Gramofon automatyczny – najciekawsze modele

Nasz sklep internetowy oferuje różnego rodzaju gramofony, w tym także gramofony automatyczne. Obecnie w naszej ofercie znaleźć można urządzenia wyprodukowane przez:

  • Denon,

  • Dual,

  • Pro-Ject.

Zdecydowanie najciekawszymi i najczęściej wybieranymi modelami są: Pro-Ject A1,  DUAL CS 429, DUAL CS 329, Denon DP-300F, a także Denon DP-29F. Jeśli szukasz gramofonu automatycznego, który zapewni najlepsze doznania muzyczne, to wybierz jedno z oferowanych przez nas urządzeń.