Sennheiser HD 600

1 399,00 zł

Dostępne metody płatności

done_all Przelew bankowy tradycyjny


done_all Przelewy24.pl


done_all Santander Consumer Bank


done_all Płatność przy odbiorze


done_all Santander - do 10 RRSO 0%


done_all Raty BNP Paribas S.A. - oprocentowane / KJ


done_all Raty w Credit Agricole Bank Polska S.A. - oprocentowane / KJ


done_all Raty

Ilość

Najniższa cena produktu 1 395,00 zł z dnia 30.01.2024

Zapytaj o produkt
Dostępność: Dostępny

Sennheiser HD 600

Audiofilskie otwarte, dynamiczne słuchawki dla wymagającego klienta

Te słuchawki są stworzone dla prawdziwego konesera dobrego brzmienia. Dzięki otwartej konstrukcji, zoptymalizowanym komputerowo magnesom i aluminiowym cewkom, nigdzie nie znajdziesz czystszego, wyraźniejszego dźwięku stereo.

Zaprojektowane z myślą o absolutnej przejrzystości, HD 600 to wybór profesjonalistów do odsłuchu referencyjnego. Narzędzie będące wyrazem pasji Sennheisera do doskonałego dźwięku, które jest uznawane na całym świecie za standard analitycznego odsłuchu zarówno w zastosowaniach technicznych, jak i hi-fi - nawet ponad 20 lat po jego premierze.

Specjalista od prześwietleń

HD 600 zostały opracowane, aby dać inżynierom i audiofilom bezstronną miarę wszystkiego, co znajduje się przed nimi w łańcuchu audio.

Słuchawki HD 600 zostały zaprojektowane specjalnie, aby zniknąć, gdy słuchacz naciśnie przycisk „play”, i są wzorcowymi słuchawkami referencyjnymi do oceny, miksowania, masteringu, a nawet dla innych komponentów audio.

Słuchawki powstają w oparciu o innowacyjne, systematyczne podejście do reprodukcji dźwięku, wykorzystującego przejrzystość jako zasadę nadrzędną.

HD 600 wykorzystują progresywne techniki produkcji Sennheisera i komputerową optymalizację przetworników, doskonale łącząc sztukę dźwięku z nauką o nim.

Cechy:

Komputerowo zoptymalizowane przetworniki minimalizujące - zniekształcenia harmoniczne i intermodulacyjne

Najwyższej jakości otwarte nauszniki

Wyjątkowy przetwornik 42 mm i membrana 38 mm

Specjalistyczny jedwab akustyczny kontrolujący przepływ powietrza

Ekstremalnie lekkie cewki aluminiowe, zapewniające doskonałą charakterystykę transjentową

Odłączany przewód z miedzi beztlenowej, z niezwykle niskim poziomem generowanych szumów 

Impedancja: 300 omów

Pasmo przenoszenia: 12 - 40500 Hz

Całkowite zniekształcenie harmoniczne: 0,1%

Otwórz umysł

Podstawą systemu przetwornika HD 600 jest akustycznie neutralna muszla z otwartą obudową, która umożliwia swobodny ruch każdej pojedynczej fali dźwiękowej - innowacja Sennheiser, pionierska i doskonalona w celu uzyskania najbardziej naturalnych osobistych wrażeń słuchowych.

Dźwięk wydobywający się z naszego ekskluzywnego przetwornika 42 mm jest wolny od turbulencji i zniekształceń dzięki specjalnemu jedwabiu akustycznemu, który kontroluje przepływ powietrza - jeden z najlepszych materiałów dostępnych do tego zadania - jednocześnie wymagając ręcznego montażu.

Dzięki zastosowaniu ultralekkich aluminiowych cewek drgających 38-milimetrowa membrana charakteryzuje się krótkim czasem spoczynku i odpowiedzi, co oddaje każdy szczegół dźwięku z chirurgiczną precyzją, a mimo to słuchawki nigdy nie brzmią ostro ani przesadnie.

W całym słyszalnym spektrum dźwięku to połączenie wielkości i integralności przetwornika zapewnia wyraźną odpowiedź, która jest szczera dla źródła - rodzaj wrażenia odsłuchowego wymaganego do analitycznego pochłaniania szczegółów. 300-omowa impedancja HD 600 stanowi jednolite tło, które pozwala niuansom w Twoich projektach wybrzmieć, jak nigdy dotąd.

Każdy przetwornik jest mierzony względem sztywnych standardów w celu uzyskania stałej wydajności w całym spektrum częstotliwości w obu kanałach.

Redukując rozbieżności między lewym i prawym kanałem, słuchawki odtwarza dźwięk klasy masteringowej niezależnie od akustyki pomieszczenia lub ustawienia głośników.

Kontrola jakości

Niestrudzenie pracowaliśmy nad stworzeniem słuchawek o luksusowym komforcie i trwałości, której wymagają profesjonaliści studyjni.

Welurowa poduszki HD 600 są miękkie w dotyku, umożliwiając dłuższe odsłuchy. Nawet wzór osłony nauszników został stworzony specjalnie dla tego systemu przetwornika, gwarantując nieskazitelne osobiste wrażenia dźwiękowe.

HD 600 są montowane w Irlandii w najnowocześniejszym zakładzie produkcyjnym z dbałością o szczegóły wymagane do obsługi szerokiej gamy materiałów akustycznych.

Nasze tolerancje produkcyjne są niezwykle wąskie, dzięki czemu wrażenia z użytkowania HD 600 są spójne na całym świecie, gdziekolwiek i kiedykolwiek zostały zakupione.

Na przykład rezonatory są wyposażone w siatkę ze stali nierdzewnej, aby zagwarantować jednolitą wydajność po wyprodukowaniu.

Większość części HD 600 jest modułowa, co czyni go wymarzonym i łatwym w utrzymaniu podstawowym monitorem referencyjnym, niezależnie od akustyki przestrzeni odsłuchowej.

Połączenie to klucz

HD 600 są dostarczane z odłączanym, dopasowanym do impedancji kablem o bardzo niskiej pojemności.

Złącze stereo ¼ cala/6,3 mm oferuje standardową wtyczkę audiofilską do podłączania urządzeń, takich jak interfejsy audio, wzmacniacze słuchawkowe i amplitunery A/V, cyfrowe odtwarzacze audio, sprzęt analogowy i nie tylko.

Mając 3 m długości, oferuje komfortowe słuchanie na sprzęcie schowanym głęboko na półce, studiu lub na biurku.

W zestawie znajduje się wysokiej jakości adapter 6,3 mm na 3,5 mm w celu podłączenia do innych urządzeń audio.

Co w zestawie?

Słuchawki HD 600

Adapter 6,3 mm na 3,5 mm

Specyfikacja

 • Przewodowe/bezprzewodowe Przewodowe
 • Słuchawki/zestaw słuchawkowy Słuchawki
 • Rodzaj słuchawek Wokółuszne
 • Rodzaj przetwornika Dynamiczny, otwarty
 • Pasmo przenoszenia 12-40500 Hz
 • Poziom ciśnienia akustycznego (SPL) 97 dB
 • Impedancja 300 Ω
 • Magnesy Neodymowe
 • Zniekształcenia harmoniczne (THD) 0,1%
 • Złącze Jack stereo 3,5 mm oraz adapter Jack 6,3 mm stereo
 • Waga 260 g (bez kabla)
 • Kolor Niebieska stal
 • Przewód dwustronny, odpinany, z miedzi beztlenowej, pokryty Kevlarem
 • Nacisk poduszek ok. 2,5 N

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Sennheiser HD 600

1 399,00 zł