Ricable Primus Speaker MKII - 2x4.0m - Taniej z kodem!

1 389,00 zł

Dostępne metody płatności

done_all Przelew bankowy tradycyjny


done_all Przelewy24.pl


done_all Raty w Credit Agricole Bank Polska S.A. - do 10 rat RRSO 0% / KJ


done_all Santander Consumer Bank


done_all Płatność przy odbiorze


done_all Santander - do 10 RRSO 0%


done_all Raty BNP Paribas S.A. - oprocentowane / KJ


done_all Raty w Credit Agricole Bank Polska S.A. - oprocentowane / KJ


done_all Raty BNP Paribas S.A. - do 10 rat RRSO 0% / KJ


done_all Raty

Ilość

Najniższa cena produktu 1 389,00 zł z dnia 17.05.2024

Zapytaj o produkt
Dostępność: Dostępny

Seria Primus

Primus jest najnowszą serią Ricable. Ale jej geneza jest jeszcze ważniejsza. W tej serii chcieliśmy skupić się na produktach odpowiednich dla systemów początkowych jak i średniego poziomu. Pomimo przystępnej cenie, zależało nam żeby Primus jak i nasze produkty z innych serii, był również w całości produkowany przez Ricable we Włoszech i chociaż koszt jest przystępny, oferuje wyrafinowany poziom jakości oraz konstrukcję idealną dla elektroniki Hi-Fi pierwszej klasy.

Primus Speaker MKII

Kabel głośnikowy do podłączenia wzmacniacza z głośnikami. Primus Speaker to idealna baza do wejścia w świat Hi-Fi. Przewodnik wykonany z miedzi 7N (czystość 99.99999%) a przewód w całości ręcznie wykonany we Włoszech.

 

Słuchanie muzyki to pasja, która zawsze towarzyszyła ludzkości, a dziś dzięki technologii możemy słuchać każdego autora na bardzo różnych nośnikach i systemach.

 

Przewód głośnikowy Primus MKII, teraz ekranowany.

 

Primus Speaker MKII zmienia wygląd i w połączeniu z kosmetyczną zmianą stylizacji jest dodatkowo ulepszony za pomocą dodania ekranu z aluminium/mylaru przed powłoką zewnętrzną. Postanowiliśmy ulepszyć, go w sposób rozpoznawalny dla produktów z oznaczeniem Mark II, które nie skutkuje rewolucyjnym nowym produktem, ale za to jego poprawą pomimo i tak już doskonałej wydajności.

Kluczowe cechy:

 • Przewodnik MARC jest 70% lepszy w porównaniu do standardowej miedzi beztlenowej (OFC): Przewodnik o przekroju 3.1 mm2 wykonany z autorskiej miedzi 7N (czystość 99.99999%) w technologii Ricable - MARC© (Multicore Annealed Ricable Conductor) z żyłkami 0.12 mm o gładszej i bardziej zwartej powierzchni, które zapewniają o 70% lepszą transmisję dźwięku niż standardowa miedź OFC.
 • Geometria: Skręcone 340 przewodów na izolowany przewodnik PE. Wyjątkowo elastyczna zewnętrzna osłona z oplotem ochronnym.
 • Izolacja: Ochronę przed źródłami zakłóceń EMI/RFI zapewnia ekran wykonany z Mylaru i Aluminium, dodatkowo posiada dielektryki wykonane z polietylenu oraz grubą powłokę chroniącą kabel przed naprężeniami mechanicznymi oraz warunkami atmosferycznymi.
 • Wtyki: Banana BFA pozłacane 24-karatowym złotem, mają o 50% większe zdolności mechaniczne w porównaniu z przewodami bez izolacji lub standardowymi bananami.

Filozofia serii Primus

Seria Primus została stworzona aby zapewnić każdemu odpowiednie kable, nawet dla systemów początkowych Hi-Fi w oparciu o nasze doświadczenie w tworzeniu doskonałych produktów, w ten sposób sprawisz, że twój system będzie brzmiał jak najlepiej dzięki kablom wysokiej jakości, ręcznie robionym we Włoszech i idealnie pasujących w świecie Hi-Fi.

 

Aby to osiągnąć, zoptymalizowaliśmy niektóre procesy produkcyjne w oparciu o serię Magnus, wybraliśmy materiały, które pozwalają na bardziej ekonomiczną produkcję, jednocześnie oferując zdecydowanie lepszą wydajność w porównaniu do podstawowych kabli oferowanych na rynku dla systemów klasy podstawowej.

 

Z Primusem nawiążesz pierwszy kontakt z Autorskim Kunsztem, który wyróżnia Ricable, a wraz ze wzrostem potrzeb odkryjesz, że przygotowaliśmy dla ciebie przejrzystą ofertę pozwalającą łatwo dopasować produkt dla konkretnych systemów i potrzeb.

 

Ricable Primus chce wnieść do twojej pasji audio odrobinę klasy, wydajności i ekskluzywności. Witamy w świecie Ricable!

Specyfikacja

 • Pojemność: 75 pF/m
 • Rezystancja: 3.8 Ω/km
 • Obsługiwane waty RMS: Maks 350 W RMS
 • Średnica zewnętrzna: Ø 13 mm
 • Przekrój przewodnika: 3.1 mm²
 • Konstrukcja przewodników: 400 przewodów na przewodnik
 • Średnica żył: 0,10 mm
 • Materiał przewodnika: Czysta miedź 7N 99.99999% MARC (Multicore Annealed Ricable Conductor)
 • Geometria: Skręcone przewody
 • Izolacja dielektryczna: Polietylen
 • Ekranowanie zewnętrzne: Mylar + Aluminium
 • Ochrona zewnętrzna: Powiększona osłona z PVC + oplot nylonowy
 • Wtyki: Pozłacane 24-karatowym złotem
 • Cechy wtyków które zapewniają wysoką wydajność: Profesjonalne Banana BFA, korpus ze stopu całkowicie pozłacany 24-karatowym złotem, powłoka magnetyczna

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Ricable Primus Speaker MKII...

1 389,00 zł