Ruark Audio MR1 MK2 Szary

2 090,00 zł

Dostępne metody płatności

done_all Przelew bankowy tradycyjny


done_all Przelewy24.pl


done_all Raty w Credit Agricole Bank Polska S.A. - do 10 rat RRSO 0% / KJ


done_all Santander Consumer Bank


done_all Płatność przy odbiorze


done_all Santander - do 10 RRSO 0%


done_all Raty BNP Paribas S.A. - oprocentowane / KJ


done_all Raty w Credit Agricole Bank Polska S.A. - oprocentowane / KJ


done_all Raty BNP Paribas S.A. - do 10 rat RRSO 0% / KJ


done_all Raty

Ilość

Najniższa cena produktu 2 090,00 zł z dnia 11.07.2024

Zapytaj o produkt

warning Alert cenowy
Daj nam znać jeśli znalazłeś ten
produkt taniej w innym sklepie.
Postaramy się zaproponować lepszą cenę!

Alert cenowy

Znalazłeś ten produkt taniej u konkurencji? Zgłoś nam to a skontaktujemy się z Tobą aby negocjować cenę.

* Wymagane pola

Anuluj lub  

Dostępność: Dostępny

Począwszy od wprowadzenia do sprzedaży w lutym 2013 roku, głośnik bezprzewodowy MR1 Bluetooth był wielokrotnie oceniany jako najlepszy dostępny na rynku.

W MR1 Mk2 znajdziemy wszystkie elementy, dzięki którym oryginalna edycja była wyjątkowa, ale z wieloma poprawkami, sprawiającymi iż głośnik jest teraz jeszcze lepszy! Pomysł jest ten sam – świetny dźwięk z kolumny o niewielkich rozmiarach, teraz o znacznie lepszym wyglądzie, dzięki czemu MR1 Mk2 będzie pożądanym nabytkiem także dla melomanów wrażliwych na wygląd urządzeń. Niezależnie od tego, czy to będzie wykończenie Rich Walnut, czy znakomicie wyglądające Soft Grey, głośnik będzie znakomicie wyglądał w każdym otoczeniu.

Zdejmowana maskownica pierwszej wersji, podobna do tych, które spotykamy w głośnikach hi-fi, została zastąpiona stałą maskownicą obleczoną atrakcyjną, klasyczną dla Wielkiej Brytanii, tkaniną. Poprawki zostały wprowadzone także do sposobu kontroli MR1. Teraz o statusie urządzenia informują trzy diody LED, dzięki czemu jego obsługa jest bardziej intuicyjna.

Pod względem obsługi i podłączeń MR1 Mk2 jest wzorem doskonałości. Sygnał Bluetooth z kodekiem apt-X może być streamowany bezprzewodowo z dźwiękiem o jakości zbliżonej do CD. Wejście optyczne umożliwia podłączenie takich źródeł jak Chromecast Audio, ale szczególnie duże wrażenie robi podłączenie do głośnika płaskiego telewizora – MR1 Mk2 będzie wówczas pracował jak pełnoprawny soundbar. Dodatkowe wejście analogowe AUX pozwala na podłączenie do urządzenia z wyjściem słuchawkowym lub liniowym. Możemy więc podłączyć do niego nawet gramofon z przedwzmacniaczem gramofonowym.

Jeśli chodzi o dźwięk MR1 Mk2 korzysta z osiągnięć poprzednika, dodając do tego wiele nowych elementów. Głośniki z mocnymi magnesami neodymowymi pozostały te same, ale zmianie uległy zwrotnica i topologia analogowego wzmacniacza pracującego w klasie AB. W rezultacie udało się uzyskać dźwięk, który zaprzecza niewielkim rozmiarom głośnika, o dynamice i precyzji kojarzonych z dużymi i droższymi systemami.

Specyfikacja techniczna:

  • 75mm neodymowe woofery
  • 20mm przetworniki wysokotonowe
  • Wzmacniacz 20W
  • Odbiornik Bluetooth A2DP, aptX
  • Wejście 'line-in' 3.5mm stereo jack
  • Wyjście subwooferowe
  • Pilot zdalnego sterowania
  • Wymiary (WxSxG):175 x 130 x 135mm
  • Waga: 3 kg (para)

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Ruark Audio MR1 MK2 Szary

2 090,00 zł