Ricable Dedalus AES/EBU Cyfrowy interkonekt ze złączem 110 Ohm XLR - 0.5m - Taniej z kodem!

1 229,00 zł

Dostępne metody płatności

done_all Przelew bankowy tradycyjny


done_all Przelewy24.pl


done_all Raty w Credit Agricole Bank Polska S.A. - do 10 rat RRSO 0% / KJ


done_all Santander Consumer Bank


done_all Płatność przy odbiorze


done_all Santander - do 10 RRSO 0%


done_all Raty BNP Paribas S.A. - oprocentowane / KJ


done_all Raty w Credit Agricole Bank Polska S.A. - oprocentowane / KJ


done_all Raty BNP Paribas S.A. - do 10 rat RRSO 0% / KJ


done_all Raty

Ilość

Najniższa cena produktu 1 229,00 zł z dnia 18.05.2024

Zapytaj o produkt
Dostępność: Dostępny

Seria Dedalus

Seria Dedalus zapewnia najlepszy stosunek jakości do ceny dla instalacji Hi-End. Konstrukcja wywodzi się bezpośrednio z serii Invictus i została zaprojektowana tak, aby zapewnić wyjątkowo wysoką wydajność dla elektroniki wysokiego poziomu. Wiele rozwiązań konstrukcyjnych wywodzi się bezpośrednio z najwyższej serii Invictus, a to w połączeniu z cechami serii Dedalus sprawia że produkty są eleganckie i wyważone.

Cyfrowy interkonekt AES / EBU ze złączem 110 Ohm XLR do podłączenia sprzętu Hi-Fi

Cyfrowe audio reprezentuje najbardziej skrupulatną reprodukcję dźwięku, jaką oferuje nam technologia, aby każda chwila spędzona na słuchaniu naszych ulubionych utworów była wyjątkowa. Odkąd ludzkość wynalazła kodowanie dźwięku do przesyłania dźwięku w postaci sygnału elektrycznego, nastąpiła ciągła eskalacja ulepszeń w celu zaoferowania nam dzisiaj nienagannej jakości transmisji. Jednak wrogiem numer jeden jest „szum”, czyli zbiór nieoczekiwanych i niechcianych sygnałów, które nasze urządzenia odbierają tak, jakby były dźwiękiem po czym są odtwarzane w słuchanej przez nas muzyce.

Dedalus AES / EBU, wysokiej klasy przewód cyfrowy

AES / EBU to standard przesyłu cyfrowych danych audio, służący do łączenia ze sobą różnych urządzeń w celu transmisji dźwięku cyfrowego. W Hi-Fi służy głównie do podłączania źródeł cyfrowych (odtwarzacze CD, streamery itp.) oraz również wykorzystywany do przetworników DAC. Urządzenia wysokiej klasy cieszą się możliwością podłączenia zbalansowanym kablem XLR o impedancji 110 Ohm, co poprawia wydajność transmisji sygnału w porównaniu z klasycznymi kablami koncentrycznymi RCA lub BNC.

 

Dzięki unikalnym cechom konstrukcyjnym Dedalus AES / EBU zapewni precyzyjną transmisję z pożądanym balansem tonalnym. Sygnał cyfrowy będzie transportowany w sposób liniowy, aby twoje urządzenia komunikowały się w naturalny sposób a następnie chronione przed zakłóceniami. Odtwarzany dźwięk będzie cichy, z bardziej poprawną i wierną dynamiką.

Wykwintna konstrukcja

Przewodnik MARC jest 70% lepszy w porównaniu do standardowej miedzi beztlenowej (OFC): Przewodnik o przekroju 0.45 mm2 wykonany z autorskiej miedzi 7N (czystość 99.99999%) w technologii Ricable - MARC© (Multicore Annealed Ricable Conductor) z żyłkami 0.08 mm o gładszej i bardziej zwartej powierzchni, które zapewniają o 70% lepszą transmisję dźwięku niż standardowa miedź OFC.

 

Wtyki wykonane z MIEDZI OFC są + 30% lepsze w porównaniu do standardowych wtyków mosiężnych: Najwyższej klasy złącza XLR Neutrika, odpowiednio zmodyfikowane do kabli Dedalus XLR, posiada wtyki wykonane z miedzi OFC w technologii RCCP (Ricable Copper Connector Project), pozłacane 24-karatowym złotem. Dzięki tym złączom następuje poprawa parametrów elektrycznych o ponad 30% w porównaniu ze zwykłymi złączami mosiężnymi.

Dedalus pozwala odkryć prawdziwą naturę sprzętu

Wszystkie środki techniczne i konstrukcyjne mają bardzo konkretny cel w Dedalus AES / EBU: zachować nienaganną neutralność, a jednocześnie pozwolić twojemu sprzętowi ujawnić jego prawdziwą jakość, ponieważ koloryzowanie sygnału jest przeciwieństwem poszukiwania dźwięku wiernego oryginałowi.

 

Zbalansowana geometria z potrójnym ekranowaniem - Miedź / Aluminium / Magnez który chroni przed zakłóceniami EMI / RFI.  Zastosowane materiały izolacyjne pochodzą z serii Invictus, ze specjalnymi polietylenami w celu zmniejszenia pojemności elektrycznej i rezystancji oraz zapewnieniu impedancji wynoszącej 110 Ohm.

Specyfikacja

 • Pojemność: 33 pF/m
 • Impedancja: 110 Ω
 • Rezystancja: 50 Ω/km
 • Średnica zewnętrzna: Ø 10 mm
 • Przekrój przewodnika: 3 x 0.45 mm²
 • Konstrukcja przewodników: Skręcone w pary
 • Średnica żył: 0.08 mm
 • Materiał przewodnika: Czysta miedź 7N 99.99999% MARC (Multicore Annealed Ricable Conductor)
 • Geometria: Zbalansowana
 • Izolacja dielektryczna: Polimer o niskiej stałej dielektrycznej
 • Ekranowanie wewnętrzne: Mylar i aluminium
 • Ekranowanie zewnętrzne: Oplot miedziany OFC o dużej pojemności
 • Ochrona zewnętrzna: Osłona o wysokiej zwartości polietylenu / nylonu
 • Materiał wtyków: Czysta miedź OFC RCCP (Ricable Copper Connector Project)
 • Lutowanie wtyków do przewodów: Lutowane ręcznie specjalnym eutektycznym stopem Sn (Cyny) / Ag (Srebra) / Cu (Miedzi)
 • Cechy wtyków które zapewniają wysoką wydajność: Najwyższej klasy XLR Neutrik pozłacane 24-karatowym złotem

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Ricable Dedalus AES/EBU...

1 229,00 zł