SVS 3000 Micro Piano Gloss White

5 149,00 zł

Dostępne metody płatności

done_all Przelew bankowy tradycyjny


done_all Przelewy24.pl


done_all Raty w Credit Agricole Bank Polska S.A. - do 10 rat RRSO 0% / KJ


done_all Santander Consumer Bank


done_all Płatność przy odbiorze


done_all Santander - do 10 RRSO 0%


done_all Raty BNP Paribas S.A. - oprocentowane / KJ


done_all Raty w Credit Agricole Bank Polska S.A. - oprocentowane / KJ


done_all Raty BNP Paribas S.A. - do 10 rat RRSO 0% / KJ


done_all Raty

Ilość

Najniższa cena produktu 5 149,00 zł z dnia 17.05.2024

Zapytaj o produkt

warning Alert cenowy
Daj nam znać jeśli znalazłeś ten
produkt taniej w innym sklepie.
Postaramy się zaproponować lepszą cenę!

Alert cenowy

Znalazłeś ten produkt taniej u konkurencji? Zgłoś nam to a skontaktujemy się z Tobą aby negocjować cenę.

* Wymagane pola

Anuluj lub  

Dostępność: Dostępny

SVS 3000 MICRO

Duża moc w małej obudowie.

Mocny, głęboki bas umieszczony w ultra kompaktowej, 10-calowej obudowie. Wielu producentów już próbowało swoich sił z produkcją mikro subwooferów, ale chyba wszystkie zawiodły. Do teraz. Miniaturowy, ale potężny subwoofer SVS 3000 Micro płynnie wtapia się w każde pomieszczenie i system głośników, energetyzując przestrzeń zadziwiająco bogatym, niewymuszonym basem, który jest tym bardziej imponujący - biorąc pod uwagę jego mikro-rozmiarową obudowę.

3000 Micro wyposażony został w technologie zapożyczone z referencyjnego subwoofera SVS 16-Ultra. Połączono je z w pełni aktywnymi podwójnymi, 8-calowymi przetwornikami oraz 800 W wzmacniaczem Sledge STA-800D2 z dyskretnym wyjściem MOSFET. 3000 Micro zapewnia wydajność, która deklasuje każdy mikro subwoofer. Posiada również praktyczną aplikację SVS na smartfony do sterowania subwooferem. Aplikacja umożliwia łatwe dopasowanie parametrów dźwiękowych, między innymi własnych preferencji.

Wreszcie, mikro subwoofer zasługujący na miano SVS.

Wyzwania związane z zaprojektowaniem subwoofera zdolnego do odtworzenia głębokiego basu przy najniższych częstotliwościach, przy jednoczesnym zachowaniu efektywnego zarządzania ciepłem i energią w mikro-obudowie, zawsze było bardzo trudne do osiągnięcia. Poprzednie konstrukcje nie były do końca udane. Miały niewielką mocą wyjściową, spore zniekształcenia i niekontrolowane wibracje obudowy.

3000 Micro jest jak magiczna sztuczka - na tyle mała, że zmieści się wszędzie i jest w stanie dostarczyć zapierające dech w piersiach basy z zaskakująco kompaktowej obudowy. Po raz pierwszy w historii mikro subwoofer, który nie idzie na kompromis w zakresie wydajności.

Inżynierowie SVS musieli nagiąć prawa fizyki, projektując mikroskopijny subwoofer zapewniający masywną, nieskazitelną moc wyjściową w systemach HiFi i kina domowego. Referencyjna technologia wzmacniacza z flagowych subwooferów SVS 16-Ultra została zastosowana we wzmacniaczu Sledge STA-800D2 o mocy 800 W RMS i ponad 2500 W (mocy chwilowej) z dyskretnym wyjściem MOSFET.

Wykorzystując ogromną moc, w pełni aktywne, dwa 8-calowe przetworniki SVS są połączone równolegle, aby poruszać się w idealnej harmonii, zapewniając potężne basy. W pełni aktywne, dwa 8-calowe głośników niskotonowe emitują dźwięk w przeciwnych kierunkach. Efektem tego jest wydajność porównywalna z dużo większymi subwooferami.

Sterowaniem 3000 Micro zajmuje się 50Hz procesor DSP. Jest doskonałym narzędziem, które precyzyjnie dobiera moc wyjściową subwoofera do wielkości pomieszczenia. Aktywnie współpracuje również z dedykowaną aplikacją SVS na smartofny. Aplikacja umożliwia personalizacje ustawień subwoofera według własnych preferencji.

Specyfikacja:

  • Głośnik basowy 2 x 8" (25,4 cm)
  • Automatyczny stand-by Tak
  • Regulacja fazy 0/180
  • Pasmo przenoszenia 23 Hz - 240 Hz +/- 3 db
  • Moc wyjściowa 800 W (RMS) / 2500W (szczytowa)
  • Konstrukcja Zamknięta
  • Waga 10,2kg
  • Wymiary (278mm) H x (297mm) W x (271mm) D

8 innych produktów w tej samej kategorii:

SVS 3000 Micro Piano Gloss...

5 149,00 zł