Rega Aura MC

24 999,00 zł

Dostępne metody płatności

done_all Przelew bankowy tradycyjny


done_all Przelewy24.pl


done_all Raty w Credit Agricole Bank Polska S.A. - do 10 rat RRSO 0% / KJ


done_all Santander Consumer Bank


done_all Płatność przy odbiorze


done_all Santander - do 10 RRSO 0%


done_all Raty BNP Paribas S.A. - oprocentowane / KJ


done_all Raty w Credit Agricole Bank Polska S.A. - oprocentowane / KJ


done_all Raty BNP Paribas S.A. - do 10 rat RRSO 0% / KJ


done_all Raty

Ilość

Najniższa cena produktu 24 999,00 zł z dnia 17.05.2024

Zapytaj o produkt
Dostępność: Dostępny

Przedwzmacniacz gramofonowy Rega Aura MC

Innowacyjny design

Wbudowana w całkowicie przeprojektowaną, niestandardową obudowę, Aura jest przeznaczona do wkładek z ruchomą cewką i nie wymaga żadnych kompromisów. Uniknęliśmy włączania jakichkolwiek zbędnych funkcji, ponieważ zasłaniają one ścieżkę sygnału i pogarszają jakość dźwięku. Przedwzmacniacz gramofonowy Aura zawiera niezwykłe i innowacyjne pomysły projektowe. Jeśli jesteś koneserem winylu, musisz siegnąć po Aura MC.

SZCZEGÓŁY PRODUKTU

Pierwszy stopień to symetryczny, komplementarny wzmacniacz klasy A, wykorzystujący równolegle połączone tranzystory Linear Systems z ultraniskoszumnymi tranzystorami FET (Field Effect Transistor), skonfigurowane jako symetryczny stopień wejściowy z parą złożoną. Zastosowanie tranzystorów FET zapewnia brak prądu polaryzacji płynącego w cewce wkładki, aby nie zakłócić delikatnej geometrii magnetycznej wkładki. Konfiguracja obwodu wejściowego łagodzi również użycie jakichkolwiek elementów sprzęgających między wyjściem wkładki a tranzystorami FET stopnia wejściowego, które mogłyby degradować dźwięk. Uzupełniające tranzystory FET o ultra niskim poziomie szumów są starannie klasyfikowane i dopasowywane w celu uzyskania optymalnej wydajności. Ten stopień steruje pasywną wysokoczęstotliwościową częścią stopnia korekcji RIAA.

Drugi stopień to symetryczny wzmacniacz różnicowy w klasie A ze wspólnym stopniem sterownika podstawowego; jest on również używany jako aktywny wzmacniacz w niskoczęstotliwościowej części stopnia korekcji RIAA.

Trzeci stopień odwraca sygnał, aby zapewnić zbalansowane wyjście wraz z wyjściem drugiego stopnia; trzeci stopień wykorzystuje tę samą topologię obwodu, co w drugim stopniu. Zasilacz jest symetrycznym, dyskretnym zasilaczem śledzącym, wykorzystującym szybkie diody i napięcie odniesienia o niskim poziomie szumów. Każdy stopień ma własne zlokalizowane źródło zasilania i generatory prądu odniesione do diod LED. Aby zmaksymalizować zapas mocy, Aura ma napięcie zasilania, które jest o 60% wyższe niż normalnie w takim przedwzmacniaczu. W torze sygnału zastosowano bardzo wysokiej jakości kondensatory polipropylenowe. W stopniach RIAA EQ zastosowano kondensatory polipropylenowe o tolerancji 1%, a w pozostałej części obwodu zastosowano kondensatory klasy audio. Przełączanie wzmocnienia, wyciszenia i mono jest realizowane za pomocą wysokiej jakości przekaźników.

Główne Cechy:

 • Trzystopniowy, całkowicie symetryczny przedwzmacniacz
 • Kompatybilny ze wszystkimi typowymi wkładami z ruchomą cewką o niskiej mocy wyjściowej
 • W pełni regulowany
 • Dożywotnia gwarancja na wady produkcyjne

Specyfikacja

 • Obciążenie wejściowe: 50, 100, 150, 300 i 400 Ohm
 • Obciążenie pojemnościowe: 1000, 2000, 3200, 4300, 5700 pF
 • Dokładność RIAA: 0.2 dB, 100 Hz do 50 kHz
 • Pasmo przenoszenia: 13.5 Hz (-3 dB) do 100 kHz (-0.2 dB)
 • THD: 0.03%
 • Czułość wejściowa: 69.5 dB (ustawienie wzmocnienia I), 63.5 dB (ustawienie wzmocnienia II)
 • Wymiary (szer. x wys. x gł.): 350 x 435 x 88 mm
 • Waga: 13 kg

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Rega Aura MC

24 999,00 zł