JVC DLA-RS2100

39 900,00 zł

Dostępne metody płatności

done_all Przelew bankowy tradycyjny


done_all Przelewy24.pl


done_all Raty w Credit Agricole Bank Polska S.A. - do 10 rat RRSO 0% / KJ


done_all Santander Consumer Bank


done_all Płatność przy odbiorze


done_all Santander - do 10 RRSO 0%


done_all Raty BNP Paribas S.A. - oprocentowane / KJ


done_all Raty w Credit Agricole Bank Polska S.A. - oprocentowane / KJ


done_all Raty BNP Paribas S.A. - do 10 rat RRSO 0% / KJ


done_all Raty

Ilość

Najniższa cena produktu 39 900,00 zł z dnia 11.06.2024

Zapytaj o produkt
Dostępność: Dostępny na zamówienie.

Technologia

 • Laserowe źródło światła 
 • Obsługa sygnału 8192x4096 dzięki technologii 8K e-shift 
 • Technologia D-ILA 4K
 • Wysokiej jakości szklany obiektyw
 • Algorytm Multi Pixel Control poprawiający ostrość obrazu 
 • 2 Wejścia HDMI 2.1 HDCP 2.3 High Speed 48Gbps

Doskonała jakość obrazu

 • Wysoki kontrast naturalny i dynamiczny
 • Jasność 2200 lumenów
 • HDR10+ kompatybilny z funkcją Auto Tone Mapping 
 • Clear Motion Drive oraz Motion Enhance poprawiające płynność ruchu 
 • Tryb Low Latency znacznie redukujący opóźnienie klatek podczas grania

Kalibracja obrazu

Certyfikat ISF 

Szerokie możliwości regulacji obrazu

Funkcja regulacji zbieżności barw

Elastyczność instalacji

Pamięć obiektywu umożliwiająca zastosowanie ekranu w formacie kinowym

Tryb Instalacyjny 

Bardzo duża elastyczność montażu projektora

Anamorficzne skalowanie 8K

Nowy ulepszony e-shift

Kompatybilność ze standardem Control4 SDDP

Łatwy w obsłudze pilot

Rozbudowany terminal wejść / wyjść

JVC
Laserowe źródło światła

Nowe projektory JVC Reference Series wykorzystują, trzecią generację technologii BLU-Escent – laserowo-fosforowego źródła światła o żywotności diod laserowych - 20000 godzin. Wcześniej technologia była dostępna jedynie w najwyższym modelu DLA-Z1. Moduł światła wykorzystuje niebieskie diody laserowe z żółtym kołem fosforowym i zapewnia odpowiednio 2200 lumenów dla najniższego w serii modelu DLA-RS2100. Kontrast natywny deklarowany przez producenta wynosi od 40.000:1 w modelu DLA-RS2100.

Obsługa sygnału 8192x4096 dzięki technologii 8K e-shift

 Autorska technologia JVC 8K e-shift zapewnia reprodukcję obrazu w rozdzielczości przekraczającej 4K. Osiągnięto to poprzez delikatne przesunięcie pikseli po przekątnej, czterokrotnie zwiększając rozdzielczość obrazu. Dzięki zastosowaniu trzech natywnych paneli D-ILA 4K, produkowany przez projektor obraz złożony z 35 milionów pikseli osiąga jakość 8K.

Technologia D-ILA 4K

Najnowszy chip D-ILA charakteryzuje się bardzo małymi odstępami między pikselami wynoszącymi jedynie 3.8㎛ oraz przekątną zredukowaną do 0.69 cala, oferując 35 miliona pikseli i rzeczywistą rozdzielczość 8K 8192x4320. Ponadto, dzięki użyciu technologii pionowej orientacji, zmniejszono niepotrzebne rozpraszanie i dyfrakcję światła, co ma bezpośredni wpływ na wyższą jasność oraz wysoki współczynnik kontrastu w porównaniu z konkurencyjnymi technologiami. Niewielkie odstępy pomiędzy pikselami zapewniają projekcję gładkich i szczegółowych obrazów w rozdzielczości natywnej 4K bez widocznej struktury nawet przy dużych przekątnych.

Wysokiej jakości szklany obiektyw

Projektor JVC DLA-RS2100 wyposażony jest w 65-milimetrowy obiektyw złożony z siedemnastu całkowicie szklanych elementów w 15 grupach. Pozwala to osiągnąć wysokiej jakości niezwykle ostry obraz na całej powierzchni ekranu.

Algorytm Multi Pixel Control poprawiający ostrość obrazu

By jeszcze bardziej poprawić reprodukcję materiału 8K, JVC zastosowało samplowanie każdego piksela z sygnału 8K, by dostarczyć płynne, wiernie oddane obrazy. Algorytm MPC obsługuje pełny sygnał 8K w 60 klatkach (4:4:4).

 2 Wejścia HDMI 2.1 HDCP 2.3 High Speed 48Gbps4K_60P_4:4:4

 W przeciwieństwie do konkurencyjnych urządzeń podobnej klasy, projektor JVC DLA-RS2100, jest wyposażony w najnowsze wejścia HDMI 2.1 zgodne ze standardem HDCP 2.3 zdolne do wyświetlania obrazów 8K60P z próbkowaniem kolorów 4:4:4. Ponadto projektor obsługuje sygnał 4K z prędkością 120 klatek na sekundę umożliwiając obsługę najnowszych konsol do gier Playstation PS5 i Microsoft Xbox.

Wysoki kontrast naturalny i dynamiczny

Panel D-ILA 4K oraz układ optyczny zapewniają kontrast naturalny wyższy niż 40,000:1. W połączeniu z autorską technologią Intelligent Lens Aperture, która analizuje obraz wejściowy i automatycznie steruje poziomem czerni, DLA-RS2100 jest w stanie wyprodukować widowiskowy, powodujący uczucie immersji kontrast dynamiczny o współczynniku 400,000:1    


Jasność 2200 lumenów

Nowy projektor D-ILA JVC DLA-RS2100 osiąga wysoką jasność 2200 lumenów wykorzystując po raz pierwszy w tym segmencie cenowym laserowe źródło światła. Żywe, szczegółowe materiały 8K mogą być dzięki temu wyświetlane nawet w środowiskach nie do końca przystosowanych do oglądania wysokiej jakości obrazu, takich jak pokoje dzienne czy salony, gdzie nie jest możliwe zupełne ograniczenie światła zewnętrznego.

HDR10+ kompatybilny z funkcją Auto Tone Mapping

DLA-RS2100 wspiera HDR10+ dla materiałów takich jak UHD Blu-ray i HLG (Hybrid-Log Gamma). Nowy model jest również wyposażony w zupełnie nową funkcję - Auto Tone Mapping - która automatycznie dostosowuje ustawienia obrazu, bazując na danych zawartych w materiale HDR. Ta opcja umożliwia wyświetlanie obrazów HDR w sposób optymalny dla poszczególnych treści.

Wszystkie projektory JVC oferują wysoką jasność oraz najwyższy w branży kontrast rzeczywisty i dynamiczny, które są kluczowe dla właściwego wyświetlania obrazów HDR10+. Nowa aktywna inteligentna przysłona obiektywu jest teraz dostępna także dla sygnału HDR po to, aby zapewnić widzom najbardziej dynamiczne obrazy HDR jakie kiedykolwiek były dostępne w projektorach.

Technologie Clear Motion Drive oraz Motion Enhance poprawiające płynność ruchu

 W DLA-RS2100 poprawiono technologię interpolacji ruchu Clear Motion Drive dostosowując ją do natywnyh paneli 4K. Zapewniło to wyświetlanie dynamicznych obrazów płynnie i bez rozmyć zarówno przy projekcji obrazów FullHD, 4K jak i o pełnej rozdzielczości 8K60P 4:4:4. Zaimplementowano też technologię Motion Enhance, zapewniającą jeszcze większą czystość obrazów w ruchu.

Tryb Low Latency znacznie redukujący opóźnienie klatek podczas grania

 Dostępność nowych zaawansowanych technologicznie konsol do gier, przyczyniła się do rozwoju gier 8K/HDR10+. Nowy model JVC DLA-RS2100 oferuje tryb niskiego opóźnienia, który zapewnia znaczącą redukcję opóźnienia klatek i pozwala cieszyć się małym input lagiem w grach komputerowych. Low Latency poprawia przetwarzanie sygnałów o wysokiej przepustowości takich jak 8K10bit, 12bit itd., bezpośrednio, bez kompresji, w celu zachowania jakości oryginału. Poprawia też jakość obrazu i przyspiesza procesy, co ma znaczny wpływ na redukcję opóźnienia klatek podczas grania w gry.

Certyfikat ISF

 Projektory JVC DLA-RS2100 posiadają certyfikat ISF C3 gwarantujący profesjonalną kalibrację w zależności od powierzchni projekcyjnej, warunków oświetleniowych w pomieszczeniu oraz materiału źródłowego. Certyfikaty są przyznawane jedynie urządzeniom, które są w stanie wyświetlić doskonały obraz zgodny z intencjami reżyserów.


Szerokie możliwości regulacji obrazu

 Szerokie możliwości ustawienia obrazu pozwalające zarówno na profesjonalną regulację kolorów (6-osiowy system regulacji barw), balansu bieli, gamma, jak i jasności czy kontrastu. Projektory JVC znane z możliwości osiągnięcia niemal perfekcyjnego obrazu referencyjnego po kalibracji. Dla mniej wymagających dostępna jest opcja automatycznej kalibracji.

Funkcja regulacji zbieżności barw

 Zastosowana w projektorach funkcja korekcji położenia pikseli umożliwia regulację zbieżności barw z dokładnością do 1/16 piksela. Matryca jest podzielona na segmenty dające możliwość częściowej korekcji zbieżności aż w 121 punktach. Efektem jest czysty obraz bez odchyleń barw.

Pamięć obiektywu umożliwiająca zastosowanie ekranu w formacie kinowym

 Większość ciekawych filmów w przeciągu ostatnich miesięcy została wydana  w formacie kinowym. Co więcej obraz z jakim spotykamy się w kinach jest bardziej naturalny dla naszych oczu, a ekran w formacie 2,35:1 zwyczajnie lepiej się prezentuje w pomieszczeniu kina domowego. W projektorach JVC ostrość, powiększenie i przesunięcie obiektywu mogą być zapamiętane dla treści video wyświetlanych w różnych formatach i łatwo przełączane między sobą. Teraz możesz cieszyć się naprawdę panoramicznym obrazem.


Tryb Instalacyjny

 Pośród funkcji DLA-RS2100 znaleźć można nowy tryb instalacyjny, który zapamiętuje i wczytuje do 10 pozycji obrazu dz uwzględnieniem różnych ustawień. Możemy zapamiętać a potem przywołać z pamięci takie ustawienia jak:

- przywołana wyżej pamięć obiektywu z uwzględnieniem ostrości, zoomu optycznego i pozycji lens-shift

- zbieżność paneli D-ILA 4K względem siebie

- maskowanie ekranu, tryb anamorficzny, dostosowanie ustawień do powierzchni projekcyjnej konretnego producenta

- sposobu instalacji projektora, korekcji Keystone czy korekcja krzywizny.

Bardzo duża elastyczność montażu projektora

 Projektory JVC pozwalają na instalację nawet w trudnych technicznie pomieszczeniach. Posiadają dwukrotny zoom optyczny z elektryczną regulacją powiększenia, ostrości i przesunięcia obiektywu w zakresie ±80% w pionie oraz ±34% w poziomie. Obraz o przekątnej 100 cali możemy osiągnąć z odległości od 3 do 6,1 metra.

Anamorficzne skalowanie 4K

Nowy projektor Reference Series współpracuje z powszechnie dostępnymi na rynku obiektywami anamorficznymi (specjalny typ obiektywu zniekształcający obraz w jednym wymiarze przy użyciu optycznych elementów cylindrycznych lub pryzmatycznych). Posiada również nowy tryb skalowania, zoptymalizowany pod natywną rozdzielczość 4K właściwą dla mechanizmu D-ILA.

Kompatybilność ze standardem Control4 SDDP    

Nowy model projektora JVC DLA-RS2100 - podobnie jak poprzednicy - jest kompatybilny z protokołem Simple Device Discovery Protocol (SDDP) o który oparty jest system sterownia Control4. W momencie gdy do systemu Control4 dodane zostanie urządzenie kompatybilne z protokołem SDDP, jest ono automatycznie rozpoznawane; automatycznie dodawane są niezbędne sterowniki projektora umożliwiające zewnętrzną kontrolę urządzeniem.*1

* wymaga zastosowania zewnętrznego kontrolera oraz aplikacji.

Łatwy w obsłudze pilot

Pilot zdalnego sterowania z dedykowanymi przyciskami do regulacji obrazu 3D, pamięci obiektywu, wyboru wejścia czy trybu wyświetlania obrazu zapewnia wyjątkową funkcjonalność. Przyciski są automatycznie podświetlane umożliwiając bezproblemową obsługę nawet w ciemnym pomieszczeniu.


Rozbudowany terminal wejść / wyjść

Do dyspozycji użytkownika są 2 wejścia HDMi z obsługą 3D, a także terminal LAN do zdalnej obsługi i wgrywania nowego firmware’u i konfiguracji oraz gniazdo triggera do podłączenia obiektywu anamorficznego lub sterowania ekranem.

DLA-RS2100
Technologia0.69 calowy 4K D-ILA (4096 x 2160) x3
Rozdzielczość8192 x 4320
Obiektywx2 Zoom & ostrość, w całości szklany, średnica 65 mm
Lens Shiftelektryczny, +/-80% w pionie i +/-34% w poziomie
(w formacie 16:9)
Przekątna obrazu60 - 200 cali
Źródło światłaDioda laserowa BLU-Escent
(żywotność: ok. 20 tys. godzin )
Jasność2200lm*1
Kontrast dynamiczny400,000:1
Kontrast rzeczywisty40,000:1
Wejścia

2 x HDMI (3D/Deep Colour/HDCP 2.3), 

1 x Mini Jack, DC12V/100mA

Wyjścia1 x Trigger (Mini jack, DC12V/100mA),
1 x 3D Sync (Mini DIN 3pin)
Złącza kontrolne1 x LAN (RJ-45)
Złącza serwisowe1 (USB Type A) (dla update'ów firmware'u)
Rozdzielczości sygnału VideoCyfrowy - 480p, 576p, 720p 60/50,
1080i 60/50,1080p 60/50/24,
3840 x 2160p 120/60/50/30/25/24,
4096 x 2160p*2 120/60/50/30/25/24,
8192 x 4320 60/50/30/25/24
Rozdzielczości sygnału PCVGA/SVGA/XGA/WXGA/WXGA+/SXGA/WSXGA+
Format 3DFrame Packing: 720p 60/50, 1080p 24
Side-by-Side: 720p 60/50, 1080p 60/50/24, 1080i 60/50
Top & Bottom: 720p 60/50, 1080p 24
Zużycie energii420 W
(Normal standby: 1,5 W, Eco-mode Standby: 0.3 W)
Poziom hałasu24 dB (w oszczędnym trybie pracy lampy)
ZasilanieAC 100-240 V, 50/60 Hz
Wymiary (Szer. x Wys. x Głęb.)500 mm x 234 mm x 515 mm
Waga netto23.1 kg

8 innych produktów w tej samej kategorii:

JVC DLA-RS2100

39 900,00 zł