KEF Kube 12b

2 949,00 zł

Dostępne metody płatności

done_all Przelew bankowy tradycyjny


done_all Przelewy24.pl


done_all Raty w Credit Agricole Bank Polska S.A. - do 10 rat RRSO 0% / KJ


done_all Santander Consumer Bank


done_all Płatność przy odbiorze


done_all Santander - do 10 RRSO 0%


done_all Raty BNP Paribas S.A. - oprocentowane / KJ


done_all Raty w Credit Agricole Bank Polska S.A. - oprocentowane / KJ


done_all Raty BNP Paribas S.A. - do 10 rat RRSO 0% / KJ


done_all Raty

Ilość

Najniższa cena produktu 2 949,00 zł z dnia 12.04.2024

Zapytaj o produkt
Dostępność: Dostępny

KEF Kube 12b

Głęboki grzmot w twoim dużym salonie. Z dużym 12-calowym przetwornikiem, Kube12b jest największym z rodziny. 

Dostarcza głębszy bas w dużych pomieszczeniach.

Dzięki marce KEF i jej imponującej gamie subwooferów, które odkryją przed Tobą nowe pokłady dźwięku, doświadczysz zupełnie nowego wymiaru doznań.

Każdy z w pełni zabudowanych i zaprojektowanych z najwyższą starannością modeli inteligentnie, intuicyjnie i bez wysiłku uruchamia swoją wybuchową moc. Technologia iBX dynamicznie poszerza głębię basu, uwalniając pełen potencjał głośnika zarówno przy słuchaniu na niskich, jak i maksymalnych poziomach głośności. Dzięki swojej wyjątkowej zdolności do projektowania, konstrukcji i własnoręcznego montażu głośników, KEF prezentuje zupełnie nowy poziom optymalizacji. Głębia wrażeń, jakich dostarczają dźwięki muzyki i kina domowego, przenosi w samo centrum wydarzeń.

Nowa głębia

Zanurz się lub żałuj. Zespoły projektantów i inżynierów KEF wspólnie opracowywały technologię iBX. To inteligentny algorytm rozszerzania basu, który poszerza głębię dźwięku, wydobywając z głośnika cały jego potencjał. Zapewnia niezrównaną precyzję i najwyższą synchronizację między wzmacniaczem, przetwornikiem i zamkniętą obudową.

Łatwa konfiguracja

U Ciebie, na Twoich zasadach. Subwoofery Kube oferują niezrównaną elastyczność konfiguracji. Dzięki szerokiej gamie wejść LFE, liniowych i głośnikowych, wyboru fazy i 3 ustawień korektora DSP, które pomogą dopasować urządzenie do dowolnego ustawienia w pomieszczeniu, od samego początku masz pełną kontrolę. Skonfiguruj Kube tam, gdzie najbardziej Ci odpowiada, dopasuj go do dowolnego głośnika głównego lub dowolnego systemu muzycznego i zacznij odkrywać nowe pokłady dźwięku.

Integracja

Jesteśmy po Twojej stronie. KEF jest prawdopodobnie jedynym wysokiej klasy producentem, który sam projektuje, konstruuje i montuje wzmacniacze, obudowy i przetworniki. Ten poziom integracji jest znakiem rozpoznawczym naszego zaangażowania w osiąganie czystego brzmienia, a Kube pozostaje wierny temu ideałowi. Dzięki temu otrzymujesz przetwornik i wzmacniacz, które są tak perfekcyjnie dostrojone, że pracują w absolutnej harmonii.

Specyfikacja

  • PASMO PRZENOSZENIA 22 Hz - 140 Hz (± 3dB)
  • FILTR  40 Hz - 140 Hz i LFE
  • MAKSYMALNA MOC 114dB
  • MOC WZMACNIACZA 300 W RMS
  • TYP WZMACNIACZA Wbudowana klasa D.
  • PRZETWORNIK 1 x 300 mm (12 cali)
  • WYMIARY (z panelem tylnym i nóżkami / wys. x szer.x gł.) 410 x 393 x 410 mm
  • WAGA 20,6 kg

8 innych produktów w tej samej kategorii:

KEF Kube 12b

2 949,00 zł