KEF Kube 8b

2 365,00 zł

Dostępne metody płatności

done_all Przelew bankowy tradycyjny


done_all Przelewy24.pl


done_all Santander Consumer Bank


done_all Płatność przy odbiorze


done_all Santander - do 10 RRSO 0%


done_all Raty BNP Paribas S.A. - oprocentowane / KJ


done_all Raty w Credit Agricole Bank Polska S.A. - oprocentowane / KJ


done_all Raty

Ilość

Najniższa cena produktu 2 365,00 zł z dnia 12.04.2024

Zapytaj o produkt

warning Alert cenowy
Daj nam znać jeśli znalazłeś ten
produkt taniej w innym sklepie.
Postaramy się zaproponować lepszą cenę!

Alert cenowy

Znalazłeś ten produkt taniej u konkurencji? Zgłoś nam to a skontaktujemy się z Tobą aby negocjować cenę.

* Wymagane pola

Anuluj lub  

Dostępność: Dostępny
Kube8b Subwoofery
Kieszonkowy puncher mocy. Dyskretny rozmiar, ale już mniej dyskretna głębokość basu. Dzięki 8-calowemu przetwornikowi, Kube8b doskonale nadaje się do mniejszych salonów.
Dzięki marce KEF i jej imponującej gamie subwooferów, które odkryją przed Tobą nowe pokłady dźwięku, doświadczysz zupełnie nowego wymiaru doznań.
Każdy z w pełni zabudowanych i zaprojektowanych z najwyższą starannością modeli inteligentnie, intuicyjnie i bez wysiłku uruchamia swoją wybuchową moc. Technologia iBX dynamicznie poszerza głębię basu, uwalniając pełen potencjał głośnika zarówno przy słuchaniu na niskich, jak i maksymalnych poziomach głośności. Dzięki swojej wyjątkowej zdolności do projektowania, konstrukcji i własnoręcznego montażu głośników, KEF prezentuje zupełnie nowy poziom optymalizacji. Głębia wrażeń, jakich dostarczają dźwięki muzyki i kina domowego, przenosi w samo centrum wydarzeń.
Nowa głębia
Zanurz się lub żałuj. Zespoły projektantów i inżynierów KEF wspólnie opracowywały technologię iBX. To inteligentny algorytm rozszerzania basu, który poszerza głębię dźwięku, wydobywając z głośnika cały jego potencjał. Zapewnia niezrównaną precyzję i najwyższą synchronizację między wzmacniaczem, przetwornikiem i zamkniętą obudową.
Łatwa konfiguracja
U Ciebie, na Twoich zasadach. Subwoofery Kube oferują niezrównaną elastyczność konfiguracji. Dzięki szerokiej gamie wejść LFE, liniowych i głośnikowych, wyboru fazy i 3 ustawień korektora DSP, które pomogą dopasować urządzenie do dowolnego ustawienia w pomieszczeniu, od samego początku masz pełną kontrolę. Skonfiguruj Kube tam, gdzie najbardziej Ci odpowiada, dopasuj go do dowolnego głośnika głównego lub dowolnego systemu muzycznego i zacznij odkrywać nowe pokłady dźwięku.
Integracja
Jesteśmy po Twojej stronie. KEF jest prawdopodobnie jedynym wysokiej klasy producentem, który sam projektuje, konstruuje i montuje wzmacniacze, obudowy i przetworniki. Ten poziom integracji jest znakiem rozpoznawczym naszego zaangażowania w osiąganie czystego brzmienia, a Kube pozostaje wierny temu ideałowi. Dzięki temu otrzymujesz przetwornik i wzmacniacz, które są tak perfekcyjnie dostrojone, że pracują w absolutnej harmonii.
Dane techniczne:
 • Model Subwoofery Kube 8b
 • Konstrukcja aktywny subwoofer (zabudowany)
 • Przetworniki 1 x 200 mm (8 cali)
 • Odpowiedź częstotliwościowa 34Hz - 140Hz (-6dB)
 • Maksymalna moc wyjściowa 105dB
 • Typ wzmacniacza Wbudowany klasy D
 • Moc wyjściowa wzmacniacza 300W RMS
 • Zmienny filtr dolnoprzepustowy 40Hz - 140Hz & LFE
 • Wejścia RCA gniazda słuchawkowe, wejścia sygnału głośnikowego
 • Wymagana moc 100V - 120V / 220V - 240V ~ 50 / 60Hz
 • Wymiary
 • (wysokość x szerokość x głębokość) wraz z tylną ścianką i nóżkami 293 x 293 x 310 mm (11,5 x 11,5 x 12,2 cali)
 • Waga 11,3 kg
 • Jednostka miary Część
 • Uwagi W związku z ciągłą działalnością badawczo-rozwojową KEF zastrzega sobie prawo do modyfikacji lub zmiany parametrów technicznych. Z zastrzeżeniem błędów i niedomówień.

8 innych produktów w tej samej kategorii:

KEF Kube 8b

2 365,00 zł