Octavio Amp 65W (Zasilacz 24V)

3 299,00 zł

Dostępne metody płatności

done_all Przelew bankowy tradycyjny


done_all Przelewy24.pl


done_all Raty w Credit Agricole Bank Polska S.A. - do 10 rat RRSO 0% / KJ


done_all Santander Consumer Bank


done_all Płatność przy odbiorze


done_all Santander - do 10 RRSO 0%


done_all Raty BNP Paribas S.A. - oprocentowane / KJ


done_all Raty w Credit Agricole Bank Polska S.A. - oprocentowane / KJ


done_all Raty BNP Paribas S.A. - do 10 rat RRSO 0% / KJ


done_all Raty

Ilość

Najniższa cena produktu 3 299,00 zł z dnia 11.07.2024

Zapytaj o produkt
Dostępność: Dostępny

Wzmacniacz All-in-One Octavio AMP 65W (Zasilacz 24V)

Octavio model AMP - kompaktowy, wysokowydajny wzmacniacz z zaawansowaną łącznością sieciową, który pozwala cieszyć się muzyką bez względu jak jest przechowywana. Octavio AMP to wszechstronne urządzenie, które dostosuje się do wszystkich sytuacji i potrzeb, oferując jednocześnie dokładną i muzyczną reprodukcję dźwięku.

Wydajny etap wzmocnienia

 

Stopień wzmacniacza Octavio AMP wykorzystuje układ TPA3250, który pozwala na uzyskanie komfortowej mocy 2 x 65W przy 4 Ohm lub 2 x 35W przy 8 Ohm (z zasilaczem 24V), z wysoką sprawnością ponad 92%.

 

Wszechstronna łączność

 

Oprócz zaawansowanej łączności bezprzewodowej, AMP zapewnia również łączność przewodową w celu łatwej integracji z istniejącym systemem audio. Otrzymujemy 2x wejście stereo RCA, wejście optyczne Toslink, port USB-A i złącze Ethernet RJ45. Po stronie wyjściowej urządzenie oferuje terminale głośnikowe, które akceptują wtyki bananowe, ale także wyjście subwoofera, dla wysokiej jakości podłączonego systemu 2.1.

Twoja muzyka w streamingu

 

Octavio AMP oferuje wraz z podłączonymi urządzeniami ergonomiczne, wzornicze i praktyczne zastosowanie sterowania. Umożliwia dostęp do całej muzyki bezpośrednio ze smartfona, niezależnie od tego, czy jest ona przechowywana lokalnie, na serwerze NAS, czy w pamięci smartfona. Umożliwia także dostęp do wielu obsługiwanych usług przesyłania strumieniowego lub szerokiego wyboru radia internetowego.

 

AirPlay 2, Spotify Connect i Tidal Connect

 

Octavio AMP obsługuje również protokoły bezprzewodowego przesyłania strumieniowego AirPlay 2, Spotify Connect i Tidal Connect. Pierwsza z nich umożliwi strumieniowe przesyłanie muzyki z komputera Mac, iPada lub iPhone'a, a druga umożliwi strumieniowe przesyłanie i sterowanie muzyką bezpośrednio z aplikacji Spotify i Tidal.

 

Filtr dźwięku Octavio

 

Octavio AMP wykorzystuje markową technologię Sound Filter. Technologia ta analizuje sygnał audio na wejściu i porównuje go z sygnałem wyjściowym. Ten proces eliminuje potencjalny hałas lub zakłócenia, aby zapewnić czysty i szczegółowy dźwięk.

 

Twoja muzyka w całym domu

 

Z Octavio  AMP możesz skonfigurować prawdziwy system audio multiroom w swoim domu. Dzięki temu możliwe staje się odtwarzanie muzyki w każdym pomieszczeniu i sterowanie odtwarzaniem indywidualnie, lub grupowo, bezpośrednio z aplikacji mobilnej.

Tak kompaktowy, jak potężny

 

Kompaktowy Octavio AMP mierzy tylko 20 cm długości i głębokości, przy wysokości 4 cm. Dzięki temu z łatwością znajdzie miejsce wszędzie, aby zintegrować się z systemem audio.

 

Wyprodukowano we Francji

 

Octavio wykonuje zdecydowaną większość etapów projektowania w swoim warsztacie we Francji. Tak więc montaż produktów, tworzenie oprogramowania, a nawet obsługa posprzedażowa odbywa się we Francji.

Specyfikacja

Moc (1% THD): 2 x 35 W (8 Ohm), 2 x 65 W (4 Ohm), Klasa D

Efektywność: >92%

THD (@1W): <0.005%

Wejścia: RCA x 2, Optyczne (Toslink), USB (odtwarzanie multimediów)

Wyjścia: głośnikowe, subwoofera

Chipy Audio: Allwinner R328, ARM Cortex-A7 (Dual-core), taktowanie 1.2 GHz, AMPAK AP6256 (Wi-Fi/Bluetooth), Przetwarzanie dźwięku (APE) oparte na architekturze ARM NEON, Obsługiwane przez moduły Linkplay Next Gen

Formaty Audio: FLAC/OGG/ALAC/WMA/APE/MP3

DAC: Burr-Brown PCM1798 do 24 bit/192 kHz, Architektura różnicowa zapewniająca filtrowany i niezakłócony dźwięk

Optyczny: Kompatybilność do 24 bitów/192 kHz

Sieć: Wi-Fi 802.11 b/g/n, 2.4 GHz/5 GHz, Antena zewnętrzna, Ethernet

Bluetooth: Bluetooth 5.0, A2DP

Wymiary (szer. x gł. x wys.): 196 x 196 x 39 mm

Zawartość opakowania: Octavio AMP, Przewód zasilający, Zasilacz, Instrukcja obsługi

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Octavio Amp 65W (Zasilacz 24V)

3 299,00 zł