Audiolab 6000A Play Czarny

3 999,00 zł

Dostępne metody płatności

done_all Przelew bankowy tradycyjny


done_all Przelewy24.pl


done_all Raty w Credit Agricole Bank Polska S.A. - do 10 rat RRSO 0% / KJ


done_all Santander Consumer Bank


done_all Płatność przy odbiorze


done_all Santander - do 10 RRSO 0%


done_all Raty BNP Paribas S.A. - oprocentowane / KJ


done_all Raty w Credit Agricole Bank Polska S.A. - oprocentowane / KJ


done_all Raty BNP Paribas S.A. - do 10 rat RRSO 0% / KJ


done_all Raty

Ilość

Najniższa cena produktu 3 999,00 zł z dnia 11.07.2024

Zapytaj o produkt
Dostępność: Dostępny

Urządzenie All-In-One Audiolab 6000APlay

Audiolab 6000A Play to najnowszy dodatek do uznanej na całym świecie serii 6000. Jako połączenie możliwości wiodącego w swojej klasie wzmacniacza zintegrowanego 6000A ze znakomitym bezprzewodowym odtwarzaczem strumieniowym audio 6000N Play, audiolab 6000A Play jest bogato wyposażonym, wszechstronnym rozwiązaniem audio.

Dostosowując się do współczesnego świata strumieniowego przesyłania muzyki, zachowując wszystkie nagradzane analogowe i cyfrowe obwody audio z 6000A, 6000A Play oferuje prawie uniwersalną kompatybilność źródła. Audiolab 6000A Play zawiera uznaną platformę DTS Play-Fi do bezprzewodowego odtwarzania strumieniowego w wysokiej rozdzielczości (do 24 bit/96 kHz z kompatybilnymi usługami, takimi jak TIDAL lub Qobuz). Użytkownicy mogą przesyłać muzykę strumieniowo z dowolnego źródła w sieci bezprzewodowej, w tym ze smartfonów, tabletów lub komputerów PC, a także z napędów NAS. Niezależnie od tego, jak chcemy odtwarzać swoją muzykę, 6000A Play zapewni nam wyjątkową wydajność.

Platforma DTS Play-Fi oferuje bogactwo opcji muzycznych z całego świata. Spotify, Qobuz, TIDAL, HD Tracks, Deezer, Amazon Music, Napster, KKBox, Sirius XM, i wiele więcej. Przeglądaj przewodnik radiowy z tysiącami stacji i podcastów lub przesyłaj strumieniowo z domowego serwera multimediów zgodnego z DLNA. Audiolab 6000A Play oferuje przede wszystkim elastyczność bez kompromisów. Z głębokim, dobrze zdefiniowanym basem, ekspresyjną średnicą i słodką, subtelną górą, 6000A Play oferuje otwarte okno na odtwarzaną muzykę, angażując słuchacza naturalną, niewymuszoną energią, która w pełni odzwierciedla materiał źródłowy.

Wolność wyboru

 

DTS Play-Fi oferuje niezrównany wybór produktów audio dla domu, od kompaktowych głośników zasilanych bateryjnie po potężne kolumny dźwiękowe, zbudowane przez najbardziej cenione marki audio w branży. Nie rezygnuj ze swojego stylu i gustu, aby uzyskać wysokiej jakości bezprzewodowe rozwiązanie audio.

 

Więcej sposobów na kontrolowanie muzyki

 

Audiolab 6000A Play może zintegrować się z kontrolą oprogramowania i sprzętu w telefonie, tablecie lub komputerze. Zatrzymaj lub przeszukuj utwory na ekranie powiadomienia lub blokady lub po prostu zostaw telefon w kieszeni i użyj pokrętła głośności, aby zwiększyć poziom głośności w całym domu. Masz inteligentny zegarek? DTS Play-Fi można kontrolować zarówno z systemów Android Wear, jak i Apple Watch. Zobacz co jest grane i szybko zmieniaj przebieg sesji odsłuchowej, bez konieczności dotykania telefonu.

 

Krytyczny odsłuch

 

Chcesz usiąść w konkretnym pokoju i docenić subtelności kolekcji audio o wysokiej rozdzielczości? DTS Play-Fi może to zapewnić. Tryb krytycznego słuchania pozwala przesyłać pliki audio o wysokiej rozdzielczości do produktów premium DTS Play-Fi bez transkodowania lub zmniejszania próbkowania, bez konieczności podłączania przewodów.

Słuchawki DTS Play-Fi

 

Dzięki nowej aplikacji DTS Play-Fi Headphones możesz cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem telewizyjnym za pośrednictwem dowolnej pary słuchawek. Nie tylko uzyskujesz doskonałą jakość dźwięku i ścisłą synchronizację A/V DTS Play-Fi, ale możesz także podłączyć do wielu słuchawek lub głośników jednocześnie. Aplikacja będzie dostępna na iOS i Android już wkrótce!

 

Łatwe ustawianie

 

Bez logowania, bez skomplikowanych konfiguracji komputerowych. Wystarczy pobrać aplikację i już po kilku minutach możesz słuchać ulubionej muzyki. Urządzenie jest w pełni kompatybilne ze wszystkimi popularnymi systemami operacyjnymi, takimi jak Apple iOS, Android, Windows i Fire OS.

Specyfikacja

- Czułość wejściowa: 720 mV

- Impedancja wejściowa: 47 Kohm / 100pF (Phono MM)

- Całkowite zniekształcenie harmoniczne (THD): <0,0004% (linia, 1 kHz przy 2 V, objętość = 0 dB)

- Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz (+/- 0,1 dB)

- Napięcie wyjściowe: 2,3 V max

- Impedancja wyjściowa: 120 omów

- Stosunek sygnału do szumu: > 110 dB (liniowy, ważony A) > 76dB (Phono MM, A-ważony)

- Konwerter D/A: ES9018K2M

- Poziom wyjściowy (0dBFS, 1KHz): 2,05V

- Max częstotliwość próbkowania: 192 kHz

- Moc wyjściowa: 2 X 50 W (8 omów, THD <1%), 2 X 75 W (4 ohm, THD <1%)

- Max prąd wyjściowy: 9A

- Impedancja wyjściowa (wyjście słuchawkowe): 2,35 oma

- Obciążalność impedancji: 20-600 omów

- Pobór mocy w trybie czuwania: <0,5W

- WiFi IEEE 802.11a/b/g/n/ac

- Wsparcie dla Amazon Music, Spotify, TIDAL, KKBox, SiriusXM, Napster, Internet Radio, Deezer, iHeartRadio, Pandora, SoundMachine, Qobuz, QQmusic

- Wspiera Android/iOS/Kindle Fire/Windows PC Control

- Wymiary: 44,5 x 6,5 x 30 cm

- Masa 7,9 kg (netto)

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Audiolab 6000A Play Czarny

3 999,00 zł