HiFiMAN TWS600 (TWS-600)

  • Nowy
499,00 zł
Ilość

Wyświetl historyczną cenę produktu

Zapytaj o produkt

warning Alert cenowy
Daj nam znać jeśli znalazłeś ten
produkt taniej w innym sklepie.
Postaramy się zaproponować lepszą cenę!

Alert cenowy

Znalazłeś ten produkt taniej u konkurencji? Zgłoś nam to a skontaktujemy się z Tobą aby negocjować cenę.

* Wymagane pola

Anuluj lub  

Dostępność: Dostępny

W segmencie średnich i droższych cenowo produktów przenośnych nauszniki Bluetooth stopniowo wypierają klasyczne słuchawki kablowe. W dalszym ciągu nie oferują one jakości dźwięku słuchawek kablowych używanych stacjonarnie, do audiofilskich lub studyjnych odsłuchów. Ale ich wygoda, wyraźnie poprawiająca się jakość transmisji Bluetooth oraz sprawność baterii sprawiają, że w wielu sytuacjach życiowych stają się dużo lepszym wyborem niż jakiekolwiek inne urządzenie audio.

Kolejną zaletą słuchawek Bluetooth jest fakt, że jakość ich dźwięku nie zależy od urządzenia, do którego je podłączymy. Niezależnie, czy będzie to amplituner kina domowego, telefon tej czy innej marki lub laptop, jakość brzmienia powinna być taka sama (o ile używamy pliku audio takiej samej jakości oraz urządzenie nadawcze posiada komplet kodeków, z których korzystają słuchawki).

W przypadku słuchawek kablowych jakość ich dźwięku zależy także od jakości urządzenia, do którego wpinamy kabel, i czasami jest to element wręcz decydujący o brzmieniu całego systemu audio. Wiąże się to z możliwością korygowania brzmienia słuchawek kablowych poprzez zmianę wzmacniacza, telefonu lub odtwarzacza pod który je podpinamy. W przypadku słuchawek Bluetooth nie mamy już takiej możliwości – jesteśmy skazani na ten sam dźwięk do momentu wymiany samych słuchawek.

Spora część słuchawek Bluetooth posiada możliwość opcjonalnego podłączenia kablem, gdy wyczerpie się bateria. Zazwyczaj jednak producenci nie dopracowują tego trybu pracy, więc nauszniki oferują brzmienie wyraźnie gorsze, nawet podłączone pod wzmacniacz wysokiej klasy.

Funkcjonalność słuchawek Bluetooth opiera się głównie o różnorodne wersje samej technologii Bluetooth oraz wspieraniu przez słuchawki dodatkowych kodeków np. aptX. Kolejne, nowsze wersje Bluetooth zazwyczaj nie gwarantują lepszej jakości dźwięku ale większą energooszczędność oraz możliwość podłączania kilku urządzeń do słuchawek naraz.

Dodatkowe kodeki np. aptX mają wpływ na jakość dźwięk - dzięki mniejszej kompresji sygnału audio. Ale nie jest to element decydujący o tym, czy słuchawki będą grały dobrze, a jedynie element ułatwiający nieco osiągnięcie końcowego rezultatu.

O brzmieniu słuchawek decyduje ich zestrojenie przez wykwalifikowanych akustyków. Dlatego polecamy wybieranie słuchawek uznanych producentów specjalizujących się w tej kategorii produktów.

Construction: 1-Way

Drivers: Dynamic

Housing: Closed

Frequency Response: 20 - 20.000Hz

Bluetooth: YES

Volume control: YES

Microphone: YES

Protective case: YES

Type: In-ear

Smartphone support:

Android

iOS

Bluetooth version: 5.0

Operating time: earphones: 5.5h

charging case: 33h

standby: 110h

Range: up to 150m (depending on environment)

OTHERS: IPX4 water resistance certificate

:: special Topoly Diaphram technology

:: compatible with Siri, Cortana, Alexa and Google voice assistants

Manufacturer's proprietary technologies: Topology Diaphram

Weight without cable: 5.9g

Warranty: 24 months

10 innych produktów w tej samej kategorii:

HiFiMAN TWS600 (TWS-600)

499,00 zł
Produkt dodany do porównania