Final Audio A3000

500,00 zł

Dostępne metody płatności

done_all Przelew bankowy tradycyjny


done_all Przelewy24.pl


done_all Santander Consumer Bank


done_all Płatność przy odbiorze


done_all Raty BNP Paribas S.A. - oprocentowane / KJ


done_all Raty w Credit Agricole Bank Polska S.A. - oprocentowane / KJ

Ilość

Najniższa cena produktu 500,00 zł z dnia 26.09.2023

Kolor
Zapytaj o produkt

warning Alert cenowy
Daj nam znać jeśli znalazłeś ten
produkt taniej w innym sklepie.
Postaramy się zaproponować lepszą cenę!

Alert cenowy

Znalazłeś ten produkt taniej u konkurencji? Zgłoś nam to a skontaktujemy się z Tobą aby negocjować cenę.

* Wymagane pola

Anuluj lub  

Dostępność: Dostępny

A3000
typ dokanałowy, przetwornik dynamiczny

 • Słuchawki A3000 wyposażone są w nowatorski przetwornik f-Core DU.

Prezentują wyjątkowo klarowne brzmienie.

​Słuchawki A 3000 prezentują niemożliwe do uzyskanie w tym przedziale cenowym brzmienie, które zawdzięczają nowym spojrzeniu na podstawy w rozwoju i produkcji słuchawek. Zaprojektowano nie tylko wszystkie części 6mm φ przetwornika dynamicznego ale również maszyny służące do jego produkcji. Dostrajanie słuchawek odbyło się na bazie nowego sposobu pomiarów ustalonego podczas produkcji modelu flagowego A8000. Zrealizowano dźwięk transparentny, taki który powstając nawet w odległym punkcie wciąż brzmi klarownie dla odległego odbiorcy.

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE

 • ​Rezultat nowego sposobu pomiarów jakości dźwiękowej
 • Seria A powstała na bazie nowego sposobu pomiarów opartego na analizie zależności pomiędzy jakością dźwięku a cechami fizycznymi. W słuchawkach A3000 ten system oceny został jeszcze bardziej rozwinięty.

Każdy z nas słucha muzyki z różnym natężeniem dźwięku a muzyka jest różnej jakości nagraniowej. Dotychczas najbardziej popularna była subiektywna ocena dźwięku na podstawie sztywno ustalonej zasady przedstawiania dźwięku poprzez ciśnienie dźwiękowe, lecz w rzeczywistości przy konkretnej próbie odsłuchowej trudno było podjąć natychmiast decyzję odnośnie dobrej jakości dźwięku. Dlatego podjęto nowe badania dotyczące sposobu oceny dźwiękowej dopasowanej do rzeczywistych warunków odsłuchowych, czego efektem jest ten nowy produkt, który może być uznany za przykładowy w tym przedziale cenowym.

Zastosowanie przetwornika o nazwie F-Core DU wykonanego w całkowiecie nowatorski sposób z uwzględnieniem nowego podejścia do projektu, części oraz techniki produkcji.

Aby uzyskać wysokie tony w dobrej jakości zdecydowano się na realizacje produkcji za granicą. Wszystkie części przetwornika: membrana, cewka, magnes, pole magnetyczne a także maszyny do produkcji zostały na nowo zaprojektowane. Powstał całkowicie nowatorski przetwornik dynamiczny o średnicy 6mm o nazwie f-Core DU. Materiałem części przedniej przetwornika jest wysokiej klasy miedź, która nie ulega wpływom magnetycznym jak to jest w przypadku aluminium. Aby zwiększyć odpowiedź czasową membrany zastosowano bardzo cienką cewkę CCAW, którą przytwierdzono znikomą ilością kleju tak aby miejsce, które się porusza było jak najlżejsze. Dodatkowo każda membrana jest produkowana w powolnym procesie, z wielką precyzją, wyciskana z takim samym naciskiem aby powstały identyczne membrany.

 • Wyjątkowo dobrze dopasowany kształt słuchawki do ucha
 • W słuchawkach A3000 oparto się na doświadczeniach zdobytych przy produkcji słuchawek z serii B, dzięki temu osiągając jeszcze większy komfort noszenia.
 • Poczucie dopasowania w słuchawkach dokanałowych jest zdeterminowane przez obecność lub brak nacisku.

Do tej pory powstało wiele ulepszonych pod tym względem produktów, dostosowanych do krzywizn ucha, jednak powodują one zbyt duży ucisk i z czasem stają się męczące. Od nowa dogłębnie przeanalizowano zagadnienie dopasowania ze względu na odczucie nacisku i zwrócono uwagę jak istotne są punkty, w których obudowa styka się z uchem. Ustalono trzy komfortowe miejsca, dwa obejmujące, jedno podtrzymujące słuchawki tak aby nie wypadały. Podobnie jak w statywie, który na trzech nogach jest w stanie równomiernie podtrzymać prawie każdą obudowę.

Konektor 2 pinowy z oryginalnym przewodem OFC

2 pinowy korektor jest wysokiej jakości produktem wyprodukowanym wewnątrz firmy. Użyto standardowego konektora φ 0.78 o wielu możliwościach. Aby zapobiec efektowi mikrofonowemu użyto miękkiego i giętkiego materiału tak aby przewód przy użyciu nakładek zginał się elastycznie i idealnie układał.

 • Obudowa tworzywo ABS
 • Przetwornik dynamiczny
 • Złącze 2 Pin
 • Przewód OFC
 • Czułość 98dB/mw
 • Impedancja 18Ω
 • Waga 18g
 • Dł przewodu 1.2m

2021-10-19

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Final Audio A3000

500,00 zł
Kolor: