AG COTSUBU True Wireless

329,00 zł

Dostępne metody płatności

done_all Przelew bankowy tradycyjny


done_all Przelewy24.pl


done_all Santander Consumer Bank


done_all Płatność przy odbiorze


done_all Santander - do 10 RRSO 0%


done_all Raty BNP Paribas S.A. - oprocentowane / KJ


done_all Raty w Credit Agricole Bank Polska S.A. - oprocentowane / KJ


done_all Raty BNP Paribas S.A. - do 10 rat RRSO 0% / KJ


done_all Raty

Ilość

Najniższa cena produktu 329,00 zł z dnia 25.05.2024

Kolor
Zapytaj o produkt
Dostępność: Brak w magazynie. Możliwość zamówienia

AG COTSUBU True Wireless

Cotsubu  to najmniejsze i najlżejsze słuchawki douszne z tej serii.

Waga jednej słuchawki to zaledwie 3.5g ! 

Charakteryzują się wspaniałą jakością dźwięku, połączenia oraz łatwością w użyciu.

Wyposażone są w nową funkcję 'automatycznego parowania'

oraz tryb 'jednej słuchawki' czyli możliwość słuchania na jednej słuchawce.

 

 Cotsubu to nowe kompaktowe słuchawki, które łączą w sobie świetną jakość dźwięku, połączenia oraz łatwość użycia.

Słuchawki te w swoim wykonaniu bazują na hicie z roku 2019 - słuchawkach TWS03R, są jednak ulepszone w szerokim zakresie, od funkcji podstawowych, wagi i sposobu użytkowania. Bazową ofertę 2 kolorów poszerzono o 5 nowych. Zarówno obudowa jak i etui są ekstremalnie lekkie. Nowy niewielki korpus z z funkcją dotykową z łatwością mieści się w każdym kanale słuchowym. Słuchawki posiadają nową funkcję automatycznego parowania, które następuje natychmiast po otwarciu etui oraz tryb automatycznego przełączania na pracę na jednej słuchawce, po  odłożeniu drugiej słuchawki do etui. Stabilne połączenie zapewnia mikroprocesor Qualcomm®QCC3040, a dostrajanie dźwięku zostało przeprowadzone wg wysokiej jakości standardów marki Final. Zrealizowano dźwięk naturalny, którego posłuchamy z przyjemnością każdego dnia.

Słuchawki Cotsubu jako słuchawki TWS są przemyślane w każdym detalu i będą wspaniałą propozycją nawet dla osób po raz pierwszy stykających się ze słuchawkami bezprzewodowymi.

7 wariacji kolorystycznych

Opróćz 2 podstawowych kolorów czarnego i kremowego dodano 5 nowych: sakura, snow, sky, stone i brownie. Wykończenie obudowy metodą "śnieżnej powierzchni proszkowanej" zapobiega odciskom palców i zabrudzeniu, a na powierzchni wyraźnie wyczuwamy miłą w dotyku szorstkość. Co więcej, kształt słuchawek i etui jest zaokrąglony, odbiega on od dotychczasowych projektów sprzętu elektronicznego i powoduje zmianę naszego nastawienia - kiedy bierzemy słuchawki do ręki czujemy miękkość i ciepło.

Najlżejsze w całej serii - jedna słuchawka to zaledwie 3.5g!

Te kompaktowe słuchawki są najlżejsze i najmniejsze w całej serii - waga jednaj to zaledwie 3,5g! Są tak lekkie, że zapominamy, że je nosimy. Dodatkowo w zestawie znajdują się ekskluzywne tipsy typu E w 3 rozmiarach, które zapewniają najlepsze dopasowanie. Rozmiar SS zapewni komfort nawet w przypadku małych uszu. Użyto tipsów przezroczystych dla uzyskania większego komfortu estetycznego.

Wysoka jakość dźwięku nadzorowana przez Final

Bardzo często jakość dźwięku w bezprzewodowych słuchawkach TWS nie bazuje na części głośnikowej tylko regulowana jest przez korektor oprogramowania, co generuje zmęczenie podczas słuchania, szczególnie w zakresie wysokich tonów. Aby zapobiec takiemu zjawisku wyolbrzymione zostają basy i powstaje produkt mało zbalansowany. 

W przypadku Cotsubu osiągnięto dobrą jakość dźwiękową poprzez dobrą charakterystykę akustyczną głośniczków bez użycia korektora. Korektora użyto tylko w minimalnym stopniu aby korygować wysokie tony, nasilone przez użycie Bluetooth. Dzięki użyciu takiej techniki uzyskano zarówno imponujący bas, jak i czysty wokal przy zachowaniu relaksacyjnego, naturalnego dźwięku, który nie męczy.

Zastosowano nową funkcję parowania automatycznego

Etui ładujące jest małe i kompaktowe, dzięki czemu można je łatwo otworzyć i zamknąć jedną ręką. Wyposażone w funkcję automatycznego parowania, która rozpoczyna się po otwarciu pokrywy etui. Dzięki temu muzyki możemy słuchać natychmiast po włożeniu słuchawek do uszu. I odwrotnie, zaraz po włożeniu słuchawek do etui i zamknięciu wieczka następuje automatyczne wyłączenie, co daje pewność, że nie zapomnimy o wyłączeniu zasilania.

Nowa funkcja - możliwości słuchania na jednej słuchawce

Wystarczy włożyć jedną słuchawkę do etui i automatycznie nastąpi przejście na odbiór w jednaj słuchawce. W tym trybie odtwarzanie stereo jest przełączane na mono, dzięki czemu nie odczuwamy dyskomfortu słuchania na jednym uchu. Jest to bardzo przydatne gdy chcemy cieszyć się muzyką bez chęci odizolowania się od dźwięków zewnętrznych np podczas gotowania.

 

*Tryb ten obsługiwany jest tylko podczas odtwarzania muzyki.

 

*Odtwarzanie monofoniczne to metoda, w której lewy i prawy dźwięk odtwarzane są z jednego głośnika. Przełączanie na odtwarzanie mono obsługuje tylko połączenie SBC / AAC.

Stabilna wydajność połączenia dzięki Qualcomm® QCC3040。

Oprócz kodeków SBC i ACC słuchawki obsługują również aptX™, który ma wysoką jakość dźwięku i dużą stabilność. Słuchawki są kompatybilne z szeroką gamą modeli iPhone`a i Androida, parowanie jest łatwe. Ponadto są kompatybilne z niezależną technologią transmisji Qualcomm True Wireless Mirroring, która automatycznie przełącza się między jednostką główną a jednostką podrzędną, co daje bardziej stabilną wydajność połączenia. W porównaniu z tradycyjnym Qualcomm 🄬 TrueWireless ™ Stereo Plus (TWS Plus), który może być używany tylko w połączeniu z niektórymi ograniczonymi urządzeniami, jest kompatybilny z szerszą gamą urządzeń, w tym z iPhonem.

Certyfikat wodoodporności IPX4

Słuchawki posiadają certyfikat wodoorponości IPX4 dzięki czemu charakteryzują się świetnym dopasowaniem do zmieniających sie warunków pogodowych. Idealne do użytku nawet w deszczowe dni lub podczas uprawiania sportu.

Wygodne prowadzenie rozmów dzięki wysokowydajnemu mikrofonowi MEMS

Słuchawki wyposażone są w wysokiej jakości mikrofon MEMS i funkcję redukcji szumów Qualcomm® cVc ™, która eliminuje hałas otoczenia i zapewnia czysty głos rozmówcy. Ponadto naturalna jakość dźwięku sprawia, że słuchanie jest mniej męczące co pozwala wyraźnie słyszeć głos drugiej osoby, nawet podczas długich spotkań towarzyszących telepracy.

Łatwa obsługa dotykowa

Odtwarzanie, zatrzymanie muzyki, dzwonienie oraz kończenie połączenia - funkcje obsługujemy dotykowo

Specyfikacja

Specyficzne kody

EAN13
4571303222209

8 innych produktów w tej samej kategorii:

AG COTSUBU True Wireless

329,00 zł
Kolor: