Martin Logan Forte Czarny + KEF Q350

4 899,00 zł

Dostępne metody płatności

done_all Przelew bankowy tradycyjny


done_all Przelewy24.pl


done_all Raty w Credit Agricole Bank Polska S.A. - do 10 rat RRSO 0% / KJ


done_all Santander Consumer Bank


done_all Płatność przy odbiorze


done_all Santander - do 10 RRSO 0%


done_all Raty BNP Paribas S.A. - oprocentowane / KJ


done_all Raty w Credit Agricole Bank Polska S.A. - oprocentowane / KJ


done_all Raty BNP Paribas S.A. - do 10 rat RRSO 0% / KJ


done_all Raty

Ilość

Najniższa cena produktu 4 899,00 zł z dnia 18.05.2024

Kolor głośników
Kolor elektroniki
Zapytaj o produkt
Dostępność: Dostępny

MARTIN LOGAN FORTE + KEF Q350

 • MARTIN LOGAN FORTE

Bezprzewodowy wzmacniacz
Spotify Connect!

Oferując 200 W szczytowe wzmocnienie klasy D, Forte przesyła strumieniowo dźwięk do tradycyjnych głośników, bez względu na markę. Forte oferuje bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe za pośrednictwem DTS® Play-Fi® + certyfikat "Works with Alexa" i Apple AirPlay® oraz zwiększa wydajność dzięki technologii Anthem Room Correction (ARC®).

Wydajność bezprzewodowa

Cudowna wydajność z nieoczekiwanego źródła: bezprzewodowego systemu strumieniowego przesyłania dźwięku. MartinLogan Wireless Ensemble zapewnia doskonałą jakość dźwięku przy użyciu najlepszych dostępnych technologii przesyłania strumieniowego: DTS Play-Fi i Apple AirPlay. Uzyskaj dostęp do swojej cyfrowej biblioteki muzycznej lub usług strumieniowego przesyłania strumieniowego audio online i odtwarzaj je za pomocą dynamicznych głośników MartinLogan. Sztuka i technologia łączą się, aby zapewnić niezwykły dźwięk w dowolnym miejscu

Potężny wzmacniacz bezprzewodowy

Jeśli już lubisz parę głośników MartinLogan, możesz użyć wzmacniacza bezprzewodowego Forte do zasilania i przesyłania strumieniowego dźwięku bezpośrednio do nich w tym samym czasie. Błyskawicznie dostosuj i zoptymalizuj wydajność dzięki technologii korekcji pokoju Anthem. Wzmacniacz bezprzewodowy Forte posiada również połączenie Ethernet, dla całej sieci domowej do 256 stref! Kiedy tego doświadczysz, zgodzisz się: wysokiej jakości, adaptowalna do sieci technologia przesyłania strumieniowego DTS Play-Fi to idealne dopasowanie wysokiej wydajności do wysokiej jakości głośników MartinLogan.

Przesyłaj strumieniowo muzykę za pomocą AirPlay

Pomyśl o melodii, a następnie odtwórz ją - natychmiast. AirPlay firmy Apple bezprzewodowo przesyła strumieniowo wysokiej jakości bezstratny dźwięk lub pliki MP3 z iPhone'a®, iPada® lub iPoda touch® bezpośrednio do głośnika soundbar. A także z iTunes na komputerze Mac lub PC. Sterujesz muzyką, gdziekolwiek jesteś, za pomocą swojego urządzenia. Nadszedł czas, aby uwolnić muzykę.

* Niektóre z wymienionych powyżej usług muzycznych mogą być niedostępne w Twoim regionie. Wszystkie logo są własnością ich właściciela (właścicieli).

Przesyłanie strumieniowe muzyki w całym domu

Technologia DTS Play-Fi zapewnia swobodę i elastyczność bezprzewodowego przesyłania muzyki w wysokiej rozdzielczości (do 24 bitów/192 kHz) przez istniejącą sieć Wi-Fi. W przeciwieństwie do wielu innych platform bezprzewodowych, DTS Play-Fi jest platformą otwartą, umożliwiającą miksowanie i dopasowywanie do ekosystemu dowolnych produktów audio obsługujących DTS Play-Fi innych najlepszych marek audio. Skorzystaj z nieskończonego wyboru, od własnej biblioteki muzycznej po usługi strumieniowego przesyłania muzyki online* i przesyłaj strumieniowo muzykę z praktycznie dowolnego urządzenia - Android, iOS, Kindle Fire lub PC.

Współpracuje z Alexą

Produkty MartinLogan DTS Play-Fi mają teraz certyfikat "Works with Alexa", co oznacza, że można nimi sterować za pomocą poleceń głosowych przekazywanych do Amazon Echo, Echo Dot, Echo Show, Fire TV Cube lub innego urządzenia z obsługą poleceń głosowych Alexa.

Specyfikacja

Typ / Konstrukcja Wzmacniacz bezprzewodowy

Moc wyjściowa na kanał / impedancja

 • 2 x 150W RMS
 • 2 x 200W moc szczytowa
 • 2 x 100W / kanał @ 4ohm

Łączność bezprzewodowa

 • 2.4 GHz and 5.0 GHz; 802.11 g/n

Ethernet

 • Tak 10/100

Aplikacje do sterowania A

Apple AirPlay

DTS Play-Fi + "Works with Alexa"

Złącza wejściowe cyfrowe

 • 1 x Wi-Fi
 • 1 x zasilacza
 • 1 x Ethernet

Złącza wejściowe analogowe

 • 1 x RCA (L/R)

Funkcje / wyposażenie

 • Bezprzewodowe odświeżanie przez DTS Play-Fi

Zużycie energii

 • 170W maksymalne
 • Standby: 6W

Wymiary (W x S x G)

 • 8.2 x 20.2 x 21.2 cm

Waga

 • 1.4 kg / szt.

KEF Q350

Kolumna podstawkowa dwudrożna

Teraz z jeszcze większą głębią i przejrzystością

Bogata intensywność dźwięku o wysokiej rozdzielczości to doświadczenie oryginalnego wykonania w swoim własnym czasie i przestrzeni. Od momentu powstania firma KEF dążyła do stworzenia wysokiej jakości głośników o doskonałej jakości akustycznej, która umożliwia odtwarzanie nagrań w sposób naturalny i dokładny, dzięki czemu brzmią tak samo jak oryginalne wykonanie.

Po raz pierwszy wprowadzona w 1991 r. wielokrotnie nagradzana seria Q była jedną z najbardziej popularnych serii KEF i trafnie wyrażała filozofię firmy. Głośniki serii Q od dawna cieszą się powodzeniem wśród miłośników muzyki i audiofilów i dostarczają wyjątkową jakość dźwięku i innowacyjne wzornictwo. W akustyce i wzornictwie, teraz już ósma edycja serii Q zapewnia dźwięk o wysokiej rozdzielczości z jeszcze większą głębią i przejrzystością

Dopasowane do każdego pomieszczenia

W serii Q znajdziemy głośniki dla różnych pomieszczeń i przestrzeni, które mogą zapewnić najwyższą jakość dźwięku. Zakres obejmuje dwa szerokopasmowe i wysokiej jakości głośniki na półkę z książkami oraz potężne podłogowe urządzenia wyposażone w Uni-Q oraz długodystansowy sterownik basowy wraz z dwoma dopasowanymy ABR (głośniki pomocnicze do basów/ membrany bierne).
W przypadku kina domowego dostępny jest kompaktowy głośnik centralny, który można łatwo wybrać spośród głośników serii Q dopasowanych do potrzeb pokoju, budżetu i smaku.

"Siedź w dowolnym miejscu" Dźwięk Uni-Q

Wzorcowa tablica sterowników KEF Uni-Q umieszcza głośnik wysokotonowy w akustycznym centrum niskich / średnich tonów, a jego odzwierciedleniem jest idealne źródło pojedynczego punktu. Uni-Q zapewnia bardziej precyzyjny, dokładniejszy i pięknie zintegrowany trójwymiarowy obraz dźwiękowy, który jest rozproszony równomiernie w całym pomieszczeniu gdzie nie jest to możliwe dzięki konwencjonalnym głośnikom.

Uniwersalna dyspersja Uni-Q wzbogaca falowidę mandarynową KEF o kopułkę wysokotonową. Rurka pobierająca zapewnia delikatne zakończenie dźwięku z tyłu głośnika wysokotonowego, niższy poziom wysokich tonów zostaje diametralnie poprawiony, a nowa cewka o małym zniekształceniu na sprzączce zapewnia czystsze brzmienie basów.

Doskonała akustyka od samego początku

Jeśli pomieszczenie jest niewielkie, a przez to ograniczające to tutaj Q350 nie ograniczy twojej radości z odsłuchów muzycznych; sterowniki Uni-Q oraz dobrze przemyślana konstrukcja portów otworzą przed Tobą wysokiej jakości brzmienie. 

Wyposażony w sygnowany układ sterowników KEF Uni-Q z projektorem portu CFD (Computational Fluid Dynamics) Q350 dostarcza naturalny, pełen detali dźwięk wraz z wysoką klarownością i mocnym basem.

Z-flex surround zapewnia ekstremalne przeżycie potrzebne do uzyskania mocnego basu bez poświęcania gładkiej powierzchni, która rozprasza wyższe częstotliwości wysokotonowe.
Ten sam sztywny aluminiowy stożek znajdujący się w Uni-Q obsługuje bas, a zwrotnica ma zminimalizować rezonans przy użyciu wentylatora magnesowego montowanego na sztywnym metalowym zawieszeniu, natomiast cewka o średnicy 50 mm zapewnia niesamowitą moc.

Każda jednostka jest tak skonstruowana, aby uzyskać maksymalną akustyczną przejrzystość i niewiarygodne przejścia, potrzebne tylko w pierwszej kolejności. Pozłacane złącza zapewniają najczystszą transmisję sygnału.

Dwa półkowe głośniki, Q150 i Q350, wyposażono w projektor portu CFD (Computational Fluid Dynamics), z portem skierowanym na tył głośnika. Poprawia to jakość obrazu poprzez zmniejszenie słyszalności wycieku średniego zasięgu przez port.
Przetwornik Uni-Q został przesunięty w kierunku środka obudowy, zmniejszając niepożądany wewnętrzny rezonans i dodając dźwiękowi wyrafinowanie i szczegóły.

Elegancja przez projekt

Zaprojektowane, aby płynnie łączyć się z każdym domem, wszystkie głośniki z serii Q charakteryzują się czystym, nowoczesnym i minimalistycznym wyglądem. Satynowe wykończenie zewnętrznych powierzchniach zapewnia im wyjątkowy blask, a ich bezszwowa przegroda zapewnia im wyrafinowane wykończenie

Funkcje:

Układ sterujący Uni-Q" pojedynczy punkt źródłowy" dostarcza czysty i dokładny dźwięk bardziej równomiernie

Tłumiony tunel, zaprojektowany z myślą o przetworniku HF pomaga zwiększyć poziom neutralności i szczegółów w zakresie przetwarzania tonów wysokich

Głośniki podłogowe i głośnik centralny(Q550,Q750,Q950,Q650c):

Zamknięta sekcja obudowy przetwornika średniotonowego, wpływa na zmniejszenie obciążenia układu Uni-Q, co w konsekwencji wpływa na zmniejszenie poziomu zniekształceń

Optymalnie dobrane induktory dla zmiejszenia zniekształceń

Przetworniki LF i ABR opracowane tak, by reprodukowały głęboki i zwarty bas

Głośniki półkowe(Q150, Q350):

Centralne umiejscowienie przetworników zmniejsza rezonans i poprawia przejrzystość

Port bas refleksu projektowany z wykorzystaniem modelowania CFD; pozwoliło to uzyskać poprawę brzmieniową w zakresie niskich tonów oraz zwiększyło dokładność średniego zakresu

Jednolita konstrukcja z magnetycznymi maskownicami

Specyfikacja​

 • Konstrukcja: Dwudrożna bass reflex
 • Budowa: Pasywna (wymaga wzmacniacza)
 • Przetworniki: Dynamiczne
 • Głośniki wysokotonowe: 1x 1 cala (25mm) wentylowana kopułka aluminiowa
 • Głośniki średnioniskotonowe: 1x 6.5 cali (165mm) aluminiowa membrana Uni-Q
 • Bas-refleks:  Tak
 • Pasmo przenoszenia: 63Hz-28kHz (±3dB)
 • Częstotliwość podziału: 2.5kHz
 • Dynamika: 110dB
 • Zalecana moc wzmacniacza: 15-120W
 • Czułość: 87dB (2.83V/1m)
 • Impedancja nominalna: 8 Ohms (min.3.7 Ohms)
 • Wymiary H x W x D:

358 x 210 x 306 mm

 • Waga: 7.6kg
 • Maskownica (opcjonalnie):

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Martin Logan Forte Czarny +...

4 899,00 zł
Kolor głośników:
Kolor elektroniki: