Haiku Audio Williamson 6550 A

Ilość
Kolor
Zapytaj o produkt

warning Alert cenowy
Daj nam znać jeśli znalazłeś ten
produkt taniej w innym sklepie.
Postaramy się zaproponować lepszą cenę!

Alert cenowy

Znalazłeś ten produkt taniej u konkurencji? Zgłoś nam to a skontaktujemy się z Tobą aby negocjować cenę.

* Wymagane pola

Anuluj lub  

Williamson 6550 Ato konstrukcja lampowa oparta na klasycznym projekcie przeciwsobnego wzmacniacza D. T. N. Williamsona. Stopień mocy jest zbudowany w układzie Ultra-Linear Push-Pull. To wzmacniacz dla entuzjastów dynamicznej, ale i precyzyjnej prezentacji materiału muzycznego.

We wzmacniaczu klasy A cały sygnał jest przetwarzany w obrębie prostoliniowego odcinka charakterystyki elementu aktywnego. Skutkiem takiego zabiegu zniekształcenia są znikome, w szczególności dotyczy to sygnałów najwrażliwszych, sygnałów o niewielkiej amplitudzie, odpowiedzialnych za subtelne, ale kluczowe dla narracji muzycznej dźwięki. Na wyjściu zastosowano znakomite transformatory głośnikowe wykonane w zakładzie L. Ogonowskiego na podstawie oryginalnego projektu Wiktora Krzaka.

Williamson 6550 Azostał zaprojektowany dla wielbicieli pięknych brzmień – bezkompromisowych poszukiwaczy ideału. Wzmacniacz jest idealnym partnerem dla ogromnej większości kolumn głośnikowych, również dla niskoskutecznych monitorów i systemów powszechnie uznawanych za trudne lub nieprzyjazne wzmacniaczom lampowym.

Stopień wstępny i sterujący to podwójne triody 6SN7. Dopasowanie obciążenia zapewniają transformatory głośnikowe wykonane wg. projektu Wiktora Krzaka w zakładzie L. Ogonowskiego. Wewnętrzną budowę toru audio wyróżnia montaż przestrzenny elementów zrealizowany przy pomocy listw montażowych i wysokiej jakości przewodów. Zastosowano najwyższej jakości podzespoły – kondensatory Miflex, rezystory Ohmite, gniazda głośnikowe CMC. Potencjometr to granatowy Alps wyposażony w silnik sterujący

Aby zdalne sterowanie nie miało wpływu na brzmienie, projekt układu sterowania został stworzony przez zespół zajmujący się projektowaniem urządzeń medycznych. Wybór wejść odbywa się w hermetycznych przekaźnikach umieszczonych na złoconej płytce. Układ steruje również załączaniem poszczególnych sekcji wzmacniacza we właściwej kolejności.

Moc wyjściowa: 35 W
Klasa pracy: A, Push-Pull
Lampy: 4x6SN7, 4x6550
Front: czarny lub srebrny

Pasmo (-1 dB): 14 Hz–35 kHz
Pasmo (-3 dB): 7 Hz–51 kHz
Ilość wejść: 4 pary RCA
Ilość wyjść: 1 para SPK
Pobór mocy: 250 W
Waga: 25 kg
Wymiary: 45 x 38 x 19 cm

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Haiku Audio Williamson 6550 A

9 600,00 zł
Kolor: