Taga Harmony TAV-B

849,00 zł

Dostępne metody płatności

done_all Przelew bankowy tradycyjny


done_all Przelewy24.pl


done_all Raty w Credit Agricole Bank Polska S.A. - do 10 rat RRSO 0% / KJ


done_all Santander Consumer Bank


done_all Płatność przy odbiorze


done_all Santander - do 10 RRSO 0%


done_all Raty BNP Paribas S.A. - oprocentowane / KJ


done_all Raty w Credit Agricole Bank Polska S.A. - oprocentowane / KJ


done_all Raty BNP Paribas S.A. - do 10 rat RRSO 0% / KJ


done_all Raty

Ilość

Najniższa cena produktu 849,00 zł z dnia 16.04.2024

Kolor
Zapytaj o produkt

warning Alert cenowy
Daj nam znać jeśli znalazłeś ten
produkt taniej w innym sklepie.
Postaramy się zaproponować lepszą cenę!

Alert cenowy

Znalazłeś ten produkt taniej u konkurencji? Zgłoś nam to a skontaktujemy się z Tobą aby negocjować cenę.

* Wymagane pola

Anuluj lub  

Dostępność: Brak w magazynie. Możliwość zamówienia

Taga Harmony TAV-B

TWOJA MUZYCZNA PODRÓŻ!

Nowa Generacja serii Audio-Video!

Nowa generacja serii Audio-Video nie jest ewolucją poprzedniej – to całkowicie nowe podejście do projektowania i dźwięku tej linii. Audio-Video od lat jest liderem w swojej grupie cenowej, pod względem świetnej stylistyki i brzmienia oferowanych w przystępnych cenach. Styl, materiały oraz jakość dźwięku nowej generacji Audio-Video jeszcze bardziej umacnia jej pozycję jako lidera w swoim segmencie i daleko poza nim.

Kolumna podstawkowa TAV-B oferuje najwyższą jakość dźwięku w połączeniu z przystępną ceną, co jest znakiem rozpoznawczym serii Audio-Video.

Kolumny TAV-B są dedykowane dla wymagających systemów audio stereo i wielokanałowych. 

Jak zawsze skupialiśmy się głównie na intensywnych testach odsłuchowych i dopracowaniu dźwięku, a nie na tworzeniu doskonałych specyfikacji na papierze, ponieważ muzyka i dźwięk to emocje, uczucia i pasja. 

Efekt końcowy zaowocował zespołami głośnikowymi, które oferują głęboki, doskonale kontrolowany i zdefiniowany bas, jedwabistą i bogatą średnicę oraz żywe, szczegółowe i krystalicznie czyste tony wysokie, a także bardzo otwartą i „napowietrzoną” scenę dźwiękową.

TAV-B wyróżnia się szczegółowym i bogatym dźwiękiem generowanym przez nasz głośnik wysokotonowy z jedwabną kopułką, otwartą i naturalną średnicą oraz głębokim i realistycznym basem dostarczanym przez 6.5-calowy głośnik średnio-niskotonowy.

TAV-B przypomina charakterystykę dźwięku i jakość większych konstrukcji podłogowych i z dumą kontynuuje dziedzictwo swoich poprzedników udowadniając, że nasza seria Audio-Video jest jedną z najlepszych okazji w głośnikach w historii!

KLUCZOWE CECHY oraz zmiany w stosunku do poprzedniej generacji 

TLIE-I (Taga Low Interference Enclosures) 2-giej generacji obudowy o „niskim poziomie zakłóceń” – zwiększona sztywność w celu redukcji rezonansów: grubsza 21 mm przednia ścianka obudowy.

Górna powierzchnia obudowy jest pochylona pod kątem około 4 stopni ku tyłowi, aby jeszcze bardziej ograniczyć niepożądane rezonanse i turbulencje.

Nowy najwyższej jakości materiał wytłumiający pomaga lepiej “rozbijać” fale stojące, zmniejszać rezonanse i ograniczać zniekształcenia co poprawia płynność i  charakterystykę dźwięku we wszystkich zakresach.

Nowe logo TAGA Harmony umieszczone na przedniej ściance obudowy - jest eleganckie oraz wskazuje na nasze dążenie i pasję do doskonałej harmonii brzmienia.

Ulepszony 1” (25 mm) głośnik wysokotonowy z ultra lekką jedwabną kopułką gwarantuje detaliczną, neutralną i szczegółową prezentację wysokich częstotliwości. Powiększony magnes (Φ70), chłodzenie ferrofluidem i trwała cewka typu flat-wire wytrzymują duże moce wejściowe.

TWG-I (Taga WaveGuide) 2-giej generacji panel głośnika wysokotonowego – odpowiednio ukształtowana powierzchnia wraz ze specjalnymi małymi zagłębieniami pełni rolę dyfuzora, który pomaga w równym i szerokim rozpraszaniu dźwięku zarówno na osi głośnika, jak i poza nią. 

W najnowszej wersji kształt i głębokość zostały przeprojektowane, aby zapewnić lepszy przepływ strumienia dźwięku i jeszcze szersze pole rozpraszania, co pozwala budować bardziej trójwymiarową i naturalną scenę dźwiękową. 

Zmniejszenie ilości komponentów oznacza lepszą strukturalną sztywność, niższe zniekształcenia i rezonanse.

Ulepszony 6.5” (165 mm) głośnik średnio-niskotonowy – ultra-lekka membrana polipropylenowa z elastycznym zawieszeniem z gumy, masywny Φ80 magnes, wytrzymała cewka wraz ze wzmocnionym koszem, są zbudowane, żeby przenosić większe poziomy mocy przez dłuższy okres pracy bez zwiększania temperatury pracy głośnika, co odzwierciedla się w głębszym, bardziej muzykalnym i precyzyjniejszym brzmieniu basów oraz bogatą, jedwabistą i bardzo naturlaną średnicą. Płaska nakładka przeciwpyłowa zwiększa przepływ powietrza i łagodzi pasmo częstotliwości.  

Specyfikacja

 • Typ / Konstrukcja Podstawkowa, 2-drożna, 2 przetworniki
 • Obudowa TLIE-I
 • Odcięcie zwrotnicy: 4.5kHz
 • Moc 25 - 120W (zalecana moc wzmacniacza)
 • 90W RMS
 • Pasmo przenoszenia 44Hz - 25kHz
 • Bassreflex Pojedynczy, tylny, szczelinowy
 • Impedancja 6ohm
 • Efektywność 88dB
 • Przetwornik wysokotonowy 25 mm (1”), TWG-I
 • Przetwornik średnio-niskotonowy 165 mm (6.5")
 • Wymiary (W x S x G) 33 x 20 x 26 cm
 • Waga 4.9 kg / szt.
2021-10-19

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Taga Harmony TAV-B

849,00 zł
Kolor: