Onkyo C-7030 Czarny

1 499,00 zł

Dostępne metody płatności

done_all Przelew bankowy tradycyjny


done_all Przelewy24.pl


done_all Santander Consumer Bank


done_all Płatność przy odbiorze


done_all Santander - do 10 RRSO 0%


done_all Raty BNP Paribas S.A. - oprocentowane / KJ


done_all Raty w Credit Agricole Bank Polska S.A. - oprocentowane / KJ

Ilość

Najniższa cena produktu 1 499,00 zł z dnia 11.07.2024

Zapytaj o produkt
Dostępność: Dostępny

ONKYO C-7030

Odtwarzacz CD jest dla miłośników muzyki, którzy lubią namacalne wrażenia z odtwarzania fizycznego formatu, płyta CD zachowuje swój nieprzemijający urok. Przyjemność płynie nie tylko z przeglądania kolekcji płyt i czytania wkładek. Wynika to również z cieszenia się muzyką w dużej wierności nagrania. Łącząc  wysokiej jakości komponenty i dziesięciolecia wiedzy Onkyo w zakresie dźwięku, odtwarzacz C-7030 zapewnia doskonałe wrażenia podczas odtwarzania. Kluczem jest tu utrzymanie czystego i wolnego od zakłóceń sygnału audio, który następnie wyprowadzany jest do wzmacniacza. Aby to osiągnąć, stosujemy nowy, bardzo precyzyjny zegar, wraz z naszym oryginalnym konwerterem VLSC™, który radykalnie zmniejsza błędy synchronizacji oraz redukuję szumy pulsacyjne. Napędem systemu jest masywny, zbudowany na zamówienie transformator, który zapewnia czyste i stabilne zasilanie. Biorąc pod uwagę przystępną cenę C-7030, to jakość wykonania jest wyjątkowa. Mierząca 1,6 mm płaska podstawa obudowy, pomaga zredukować niepożądane wibrację, a aluminiowy panel przedni zapewnia eleganckie wykończenie.

VLSC™ (Vector Linear Shaping Circuit)

W konwencjonalnych metodach konwersji sygnału z cyfrowego na analogowy nie da się całkowicie usunąć szumu. Zniekształca to sygnał analogowy i ostatecznie pogarsza dźwięk, który dobiega z twoich głośników. Jednak dzięki systemowi VLSC Onkyo dane są w sposób ciągły próbkowane między dwoma oddzielnymi punktami — za pośrednictwem generatora porównania sygnałów. Aby uzyskać płynne wyjście w kształcie fali, różnica jest połączona z wektorami analogowymi w czasie rzeczywistym. Metoda konwersji cyfrowo-analogowej VLSC skutkuje dokładnym, praktycznie pozbawionym szumów, pulsacyjnych sygnałem audio, wiernie odtwarzającym szczegóły akustyczne i subtelne niuanse.

PRECYZYJNY ZEGAR

C-7030 szczyci się precyzyjnym mechanizmem taktowania, który kontroluje i koordynuje taktowanie wszystkich cyfrowych procesów sygnałowych. Podobnie jak

jak dyrygent kieruje i koordynuje poszczególne instrumenty orkiestry. C-7030 wykorzystuje najnowocześniejszy oscylator kwarcowy, który osiąga częstotliwość odchylenia ±10 ppm — znacznie mniejsze niż w przypadku konwencjonalnego oscylatora.

Wysokiej jakości przetwornik cyfrowo-analogowy 192 kHz/24-bit

Wysokiej jakości przetwornik cyfrowo-analogowy pracuje nad optymalizacją wydajności dźwięku w C-7030. DAC-tu tym działa zaawansowane 24-bitowe przetwarzanie sygnału oraz obsługuje częstotliwości próbkowania do 192 kHz - wykazując przy tym wysoką odporność na taktowanie drgania. Z tym przetwornikiem na pokładzie C-7030 zapewnia nieskazitelny dźwięk - pięknie skonwertowany z sygnału cyfrowego na analogowy. 

Całkowicie płaska podstawa antywibracyjna

Aby zbudować jakość, należy zacząć się od podstaw, która w tym modelu jest bardzo sztywna. Mierzące 1,6 mm grubości, całkowicie płaskie chassis, które zapewnia doskonałą ochronę przed wibracjami.

Specyfikacja

 • Odtwarza Audio CD, CD-R, CD-RW i MP3 CD*
 • VLSC™ (Vector Linear Shaping Circuitry) do eliminacji szumów impulsowych
 • Specjalnie zaprojektowane, masywne transformatory EI
 • Precyzyjny zegar (±10 ppm)
 • Wysokiej jakości przetwornik cyfrowo-analogowy 192 kHz/24-bity
 • Obwód różnicowego wzmacniacza słuchawkowego
 • Odtwarzanie z pamięci 25 utworów
 • Funkcja odtwarzania losowego i powtarzania
 • 2 cyfrowe wyjścia audio (optyczne i koncentryczne)
 • Analogowe wyjście audio
 • W pełni płaska obudowa antywibracyjna o grubości 1,6 mm
 • Solidny aluminiowy panel przedni
 • 3 tryby ściemniania wyświetlacza (normal/dim/dimmer)
 • Funkcja automatycznego czuwania
 • Zdalne sterowanie RI (Remote Interactive).
 • Płyty powinny być odpowiednio sfinalizowane.

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Onkyo C-7030 Czarny

1 499,00 zł