Sivga Oriole SV022 Brown

999,00 zł

Dostępne metody płatności

done_all Przelew bankowy tradycyjny


done_all Przelewy24.pl


done_all Raty w Credit Agricole Bank Polska S.A. - do 10 rat RRSO 0% / KJ


done_all Santander Consumer Bank


done_all Płatność przy odbiorze


done_all Santander - do 10 RRSO 0%


done_all Raty BNP Paribas S.A. - oprocentowane / KJ


done_all Raty w Credit Agricole Bank Polska S.A. - oprocentowane / KJ


done_all Raty BNP Paribas S.A. - do 10 rat RRSO 0% / KJ


done_all Raty

Ilość

Najniższa cena produktu 999,00 zł z dnia 22.02.2024

Zapytaj o produkt
Dostępność: Dostępny

Sivga Oriole SV022


Słuchawki zamknięte z 50mm przetwornikiem dynamicznym

 

SIVGA Audio to firma specjalizująca się w opracowywaniu wysokiej jakości słuchawek, w szczególności modeli nausznych. Tworzy ją zespół prawdziwych pasjonatów, którzy mają ponad 10-letnie doświadczenie na rynku audio. Skupia się on na tworzeniu profesjonalnych rozwiązań, które wiernie i naturalnie reprodukują dźwięk, a przy tym dąży do perfekcji na każdym etapie opracowywania słuchawek.

 

Firma starannie wybiera i implementuje przetworniki, a do produkcji modeli wykorzystuje tylko topowe materiały, w tym wysokiej jakości drewno. Produkty są do tego starannie strojone przez doświadczonych inżynierów, aby brzmienie było niezwykle naturalne.
To wszystko sprawia, że słuchawki SIVGA gwarantują świetną jakość dźwięku i niezrównane wrażenia akustyczne.

 

SIVGA Oriole to słuchawki nauszne o zamkniętej konstrukcji, które oparte są na autorskim przetworniku dynamicznym firmy. Model ten wyróżnia się świetnym stosunkiem jakości do ceny. Oriole gwarantują nie tylko świetną jakość dźwięku, ale również piękne muszle z palisandru i specjalnie zaprojektowany pałąk, dzięki któremu słuchawki nosi się wygodnie.

Nowy przetwornik dynamiczny dla SIVGA Oriole

 

Oriole mają przetwornik dynamiczny z membraną o średnicy 50 mm, który jest autorskim rozwiązaniem firmy SIVGA Audio. Charakteryzuje się on świetną szybkością, co przekłada się na wysoki poziom szczegółów i dobrze rozciągnięte tony wysokie. Specjalnie przygotowana komora akustyczna przełożyła się niski poziom zniekształceń, a co za tym idzie - bardzo czysty i klarowny dźwięk.

 

SIVGA Oriole to wyważone i naturalne brzmienie, które jest jednocześnie precyzyjne. Słuchawki prezentują lekko zaakcentowane, ale dobrze kontrolowane niskie tony, gładkie tony średnie oraz żywe i napowietrzone tony wysokie. Oriole to dodatkowo szeroka scena dźwiękowa, doskonała holografia i świetna separacja instrumentów.

SIVGA Oriole z eleganckimi muszlami z drewna

 

SIVGA Oriole wyróżniają się pięknymi muszlami z naturalnego palisandru, a więc egzotycznego gatunku drewna, który często wykorzystywany jest do tworzenia drogich instrumentów muzycznych. Materiał ten charakteryzuje się świetnymi właściwościami akustycznymi.

 

Muszle Oriole przygotowywane są w procesie precyzyjnego, 5-osiowego wykrawania maszynowego (CNC), a następnie poddawane są kilkuetapowej obróbce, podczas której materiał jest czyszczony, polerowany, malowany oraz naturalnie suszony. Firmie w efekcie udało się uzyskać piękną powierzchnię z nałożonym laserowo logotypem firmy. SIVGA Oriole dostępne są w kolorze czarnym lub brązowym

SIVGA Oriole to lekka oraz wygodna konstrukcja

 

Firma SIVGA dla modelu Oriole przygotowała specjalnie wyprofilowany pałąk, co gwarantuje świetny komfort podczas noszenia. Jest on wykonany jest z lekkiego, ale wytrzymałego stopu metali oraz pianki i miękkiej skóry proteinowej, dzięki czemu wygodnie spoczywa na głowie. Kolor skóry został dodatkowo dopasowany do koloru muszli.

 

Wygodę podczas noszenia podnoszą autorskie pady, które wykonane są z miękkiej pianki i przyjemnej w dotyku skóry, oraz metalowe prowadnice, dzięki którym muszle mogą obracać się o 180 stopni. Oriole łatwo dopasowują się kształt głowy, a do tego dobrze izolują od odgłosów z otoczenia.

Specyfikacja

 • konstrukcja: nauszna, zamknięta
 • przetwornik: dynamiczny, 50 mm
 • pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz
 • skuteczność: 108 dB +/- 3 dB
 • impedancja: 32 Ω +/- 15%
 • ciężar: 280 g
 • długość przewodu: 1,8 m +/- 0,2 m
 • wtyk: 3,5 mm, single ended 

 

Zawartość zestawu:

 

 • słuchawki nauszne SIVGA Oriole
 • kabel słuchawkowy z wtykiem 3,5 mm
 • adapter z 3,5 mm na 6,35 mm
 • materiałowe etui do przenoszenia 

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Sivga Oriole SV022 Brown

999,00 zł