Pioneer DJ HDJ-CUE1

339,00 zł
Ilość

Wyświetl historyczną cenę produktu

Zapytaj o produkt

warning Alert cenowy
Daj nam znać jeśli znalazłeś ten
produkt taniej w innym sklepie.
Postaramy się zaproponować lepszą cenę!

Alert cenowy

Znalazłeś ten produkt taniej u konkurencji? Zgłoś nam to a skontaktujemy się z Tobą aby negocjować cenę.

* Wymagane pola

Anuluj lub  

Dostępność: Dostępny

Pioneer DJ HDJ-CUE1

MÓJ STYL, MOJE CUE

Rozpocznij drogę DJ-a ze słuchawkami HDJ-CUE1. Te stylizowane słuchawki DJ-skie są oparte na DNA naszych profesjonalnych modeli, ale są dostępne za znacznie skromniejszą cenę.

Chociaż te podstawowe słuchawki to nasza najbardziej przystępna cenowo para, mogą one pochwalić się wieloma funkcjami i jakością charakterystyczną dla słuchawek z naszej oferty profesjonalnej. Wybierz HDJ-CUE1 ze względu na profesjonalny wygląd i komfort, bogaty dźwięk, kompaktową i elastyczną konstrukcję oraz wysokiej jakości wykończenie. Ciesz się specjalistycznym strojeniem dźwięku opartym na profesjonalnym modelu HDJ-X5; zapewnia on doskonałe słyszenie niskich częstotliwości basu i taktownika, dzięki czemu możesz precyzyjnie miksować i wiesz dokładnie, co Twoi znajomi usłyszą, gdy puścisz następny utwór.

Jeśli interesują Cię słuchawki bezprzewodowe, obejrzyj modele HDJ-CUE1 z funkcją Bluetooth. Mają wszystkie te same funkcje oraz dodatkowo wykorzystują technologię Bluetooth, która umożliwia słuchanie i odtwarzanie muzyki w drodze. Modele te są dostępne w różnych kolorach podkreślających indywidualny styl.

WYSOKIEJ JAKOŚCI DŹWIĘK

Słysz pełne bogactwo swojej muzyki podczas DJ-owania i odtwarzania ulubionych utworów. Dynamiczne przetworniki pozwalają poczuć basy oraz z krystaliczną wyrazistością słyszeć średnie i wysokie dźwięki, pomagając w precyzyjnym miksowaniu.

WYTRZYMAŁA KONSTRUKCJA

Każdy model HDJ-CUE1 poradzi sobie dużymi obciążeniami związanymi z DJ-owaniem. Wszystkie części ruchome przeszły nasze rygorystyczne testy wytrzymałościowe, a wyjątkowo wytrzymałe metalowe suwaki w pałąku zapewniają dodatkową niezawodność.

KOMFORTOWY DESIGN W PROFESJONALNYM STYLU

Dzięki nausznikom, które obracają się o pełne 90 stopni, i elastycznemu, wyściełanemu pałąkowi na głowę możesz wygodnie monitorować miksowanie. Słuchaj jednym uchem z drugim nausznikiem z tyłu głowy, lub też zawieś słuchawki na szyi.

MOŻLIWOŚĆ DOSTOSOWANIA WYGLĄDU

Spersonalizuj swój wygląd i wyraź siebie, zastępując przewód i wkładki zamiennikami w jednym z 5 intensywnych kolorów. Oddzielnie sprzedawany pakiet akcesoriów HC-CP08 jest dostępny w kolorze pomarańczowym, żółtym, zielonym, niebieskim i różowy.

Specyfikacja

  • Typ- Zamknięte słuchawki dynamiczne
  • Pasmo przenoszenia- 5 Hz do 30,000 Hz
  • Impedancja- 32 Ω
  • Skuteczność- 104 dB
  • Maksymalna moc wejściowa- 2,000 mW
  • Przetwornik- Φ 40 mm
  • Masa- 215 g (bez przewodu)
  • Akcesoria w zestawie: 1.2 m przewód spiralny z jack 3.5mm (rozciągany do 1.8 m).

10 innych produktów w tej samej kategorii:

Pioneer DJ HDJ-CUE1

339,00 zł
Produkt dodany do porównania