Final Audio UX3000 słuchawki z ANC

593,00 zł

Dostępne metody płatności

done_all Przelew bankowy tradycyjny


done_all Przelewy24.pl


done_all Santander Consumer Bank


done_all Płatność przy odbiorze


done_all Santander - do 10 RRSO 0%


done_all Raty BNP Paribas S.A. - oprocentowane / KJ


done_all Raty w Credit Agricole Bank Polska S.A. - oprocentowane / KJ


done_all Raty

Ilość

Najniższa cena produktu 590,00 zł z dnia 05.07.2024

Zapytaj o produkt
Dostępność: Dostępny

Final Audio UX3000

Pierwsze bezprzewodowe słuchawki nauszne marki Final z aktywną redukcją szumów, opracowane szczegółowo przez ekspertów audio pod kątem najlepszej jakości dźwięku 

UX3000 to pierwsze bezprzewodowe słuchawki nauszne z aktywną redukcją szumów z hybrydową metodologią ich redukcji.

 

Dostępne na rynku słuchawki wyposażone w funkcję redukcji szumów zazwyczaj emitują specjalny dźwięk elektroniczny z przetwornika (głośnika) w rytm odtwarzanej muzyki lub głosu, który ma eliminować hałas zewnętrzny. Niestety ma to niekorzystny wpływ na jakość dźwięku. Aby temu zaradzić większość produktów jest wyposażona w  korektor programowy, który wzmacnia niskie częstotliwości. To rozwiązanie ma jednak niekorzystny wpływ na jakość dźwięku, którego ogólna charakterystyka staje się nienaturalna.

​ 

W przeciwieństwie do takich projektów, w słuchawkach UX3000 udoskonalono właściwości akustyczne samego przetwornika. UX3000 jest wyposażony w zupełnie nowy przetwornik, który wymaga tylko niewielkiej korekcji wysokich częstotliwości. Ten model premium zapewnia doskonałą wydajność redukcji szumów i zapewnia najwyższą jakość dźwięku docenianą przez znawców. 

  

Z funkcji redukcji szumów można korzystać nawet wtedy gdy nie słuchamy muzyki. Włączając tę funkcję w dowolnym momencie, słuchawki stają się dźwiękoszczelnymi nausznikami, a w połączeniu z funkcją mikrofonu daje nam to możliwości wykonywania połączeń. 

​ 

Oprócz SBC i AAC, słuchawki UX3000 obsługują aptX™ Low Latency, kodek o niskim opóźnieniu, który zapewnia dźwięk wysokiej jakości przy minimalnych przerwach i opóźnieniach czasowych. Dzięki temu słuchanie muzyki, gier lub oglądanie filmu staje się przyjemnością. 

 

Słuchawki możemy połączyć  jednocześnie z 2 urządzeniami takimi jak komputer i smartfon i łatwo przełączać się między nimi. 

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE

Doskonała jakość dźwięku z funkcją redukcji szumów i bardzo stabilnym połączeniem Bluetooth

 

Słuchawki UX3000 został zaprojektowane tak, aby zmaksymalizować charakterystykę akustyczną samego przetwornika, w pełni wykorzystując know-how firmy w najnowszej technologii dynamicznego projektowania przetworników. UX3000 jest wyposażony w zupełnie nowy przetwornik premium , który wymaga tylko nieznacznej korekcji wysokich częstotliwości za pomocą korektora, co zapewnia komfortową i naturalną jakość dźwięku. 

Dzięki wyraźnym, precyzyjnym szczegółom i bogatej, ekspansywnej scenie dźwiękowej, przy zapewnieniu doskonałej wydajności redukcji szumów słuchawki prezentują doskonałą jakość dźwięku dla koneserów.

Wykończenie premium shibo

 

Powłoka z subtelną teksturą shibo* zapewnia piękną powierzchnię, która jest odporna na zabrudzenia i odciski palców, zapewniając luksusowy wygląd.

*Shibo to stare japońskie słowo oznaczające zmarszczki na powierzchni papieru lub skóry

Hybrydowa redukcja szumów

 

Hybrydowy system aktywnej redukcji szumów obejmuje dwa mikrofony w każdym nauszniku. Jeden zbiera sygnał szumu z zewnątrz obudowy, a drugi zbiera sygnał audio dobiegający z przetwornika. UX3000 analizuje próbki głosu zebrane z obu mikrofonów i generuje bardzo dokładne sygnały przeciwhałasowe, które skutecznie usuwają hałas otoczenia. Zapewnia to czerpanie radości z muzyki w spokoju, pomimo hałasów zewnętrzych takich jak odgłos pociągu, samochodu, samolotu.

* Funkcja redukcji szumów może być używana także wtedy, gdy nie jest odtwarzana muzyka. 

 

Klarowność dźwięków sprzyja pracy zdalnej

 

  Wysokowydajny mikrofon ułatwia wykonywanie połączeń i telepracy podczas konferencji internetowych. Możemy także rozmawiać korzystając z funkcji redukcji szumów, aby wyraźnie słyszeć głos drugiej osoby, jednocześnie eliminując hałas otoczenia.

 

​Kodek aptX™ Low Latency zapewnia doskonałą jakością dźwięku i stabilne połączenie

 

Oprócz kodeków SBC i AAC, słuchawki UX3000 obsługują również aptX™ Low Latency, co zapewnia doskonałą stabilność połączenia i wyborną jakość dźwięku.

UX3000 są kompatybilne z szeroką gamą modeli, w tym z iPhonem i Androidem, dzięki prostemu i łatwemu parowaniu.

 

 Mechanizm obudowy Multifit zapewnia idealne dopasowanie

 

 Obudowę można obracać w górę i w dół oraz w lewo i w prawo, aby dopasować ją do różnych kształtów głowy. Przylega ona dobrze do uszu, szczególnie z tyłu, gdzie łatwo o słabe dopasowanie. Pady charakteryzują się niewielkim stopniem odkształcenia - zapobiega to zmęczeniu nawet przy długich odsłuchach.

 

Maksymalny czas odtwarzania muzyki to 35 godz

 

Maksymalny czas odtwarzania muzyki do 35 godzin na jednym pełnym naładowaniu.

 Możliwość połączenia przewodowego

 

UX3000 można łatwo przekształcić w słuchawki przewodowe, gdy bateria wyczerpie się, po prostu podłączając słuchawki do prądu za pomocą dołączonego przewodu audio.

 

 Słuchawki zostały zaprojektowane tak aby można było je wygodnie złożyć do kompaktowych rozmiarów

 

 Słuchawki można złożyć do kompaktowych rozmiarów i są wygodne do przenoszenia. W zestawie znajduje się miękki pokrowiec, który delikatnie chroni je przed zarysowaniami podczas transportu.

 

Połączenie wielopunktowe

 

Słuchawki UX3000 obsługują połączenia wielopunktowe. Oznacza to, że użytkownicy mogą jednocześnie połączyć dwa urządzenia przez Bluetooth, np słuchając muzyki na jednym i odbierając połączenia na drugim.

Specyfikacja

 • Kod produktu                      FI-UX3DPL
 • Rodzaj transmisji                Bluetooth 5.0 
 • Pasmo przenoszenia          20Hz-20KHz
 • Obsługiwane kodeki           SBC, AAC, aptX, aptXLL      
 • Obsługiwane profile audio    HFP,HSP, A2DP, AVRCP  
 • Czas odtwarzania muzyki      ANC on: 25godz,  ANC off: 35 godz
 • Ciągły czas czuwania              400 godz
 • Czas ładowania                       2,5 godz
 • Pojemność baterii                   700 mAh

 

Akcesoria

 

 • Pokrowiec
 • Kabel ładujący USB typu C
 • Analogowy kabel audio z wtyczką 3,5 mm

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Final Audio UX3000...

593,00 zł