SVS 3000 IN-WALL

9 999,00 zł

Dostępne metody płatności

done_all Przelew bankowy tradycyjny


done_all Przelewy24.pl


done_all Raty w Credit Agricole Bank Polska S.A. - do 10 rat RRSO 0% / KJ


done_all Santander Consumer Bank


done_all Płatność przy odbiorze


done_all Raty w Credit Agricole Bank Polska S.A. - od 31 do 48 rat RRSO 0% / KJ


done_all Raty BNP Paribas S.A. - oprocentowane / KJ


done_all Raty w Credit Agricole Bank Polska S.A. - oprocentowane / KJ


done_all Raty w Credit Agricole Bank Polska S.A. - 30 rat RRSO 0% / KJ


done_all Raty w Credit Agricole Bank Polska S.A. - 20 rat RRSO 0% / KJ


done_all Raty BNP Paribas S.A. - do 10 rat RRSO 0% / KJ

Ilość

Najniższa cena produktu 9 999,00 zł z dnia 23.09.2023

Zapytaj o produkt

warning Alert cenowy
Daj nam znać jeśli znalazłeś ten
produkt taniej w innym sklepie.
Postaramy się zaproponować lepszą cenę!

Alert cenowy

Znalazłeś ten produkt taniej u konkurencji? Zgłoś nam to a skontaktujemy się z Tobą aby negocjować cenę.

* Wymagane pola

Anuluj lub  

Dostępność: Dostępny

SVS 3000 IN-WALL Subwoofer ścienny 9" ze wzmacniaczem

Pierwszy subwoofer przeznaczony do instalacji, który zapewnia wciągający, kinowy bas bez kompromisów. Subwoofer SVS 3000 In-Wall, będący dziełem inspirującej inżynierii, jest przygotowany do nie skomplikowanego montażu ściennego w pomieszczeniu. Wyposażony został w dwa 9-calowe przetworniki o dużym skoku. Przetworniki zasilane są przez wzmacniacz o mocy 800 W (RMS) i ponad 2500 watach mocy szczytowej - z dyskretnym układem MOSFET na wyjściu.

Podwójne 9-calowe oraz zoptymalizowana konstrukcja

Całkowicie nowa, ponadgabarytowa konstrukcja, niestandardowy kosz oraz sztywne, ale lekkie aluminiowe membrany w parze z 9-calowymi przetwornikami zostały zoptymalizowane pod kątem maksymalnej mocy akustycznej i wydajności cieplnej a wszystko to w kompaktowej obudowie. Przeprojektowane, aby dostarczać uderzające w klatkę piersiową niskie częstotliwości bez zniekształceń. Przetworniki 3000 In-Wall to prawdziwe osiągnięcie inżynierii.

 

Ponadgabarytowa, wentylowana konstrukcja jest zoptymalizowana pod kątem wydajnego zarządzania energią cieplną i mechaniczną w ograniczonej przestrzeni. Ogromna wytwarzana siła elektromagnetyczna, w połączeniu z wysokoprądową mocą napędową wzmacniacza Sledge, pozwala 3000 In-Wall zmaksymalizować potencjał wyjściowy podwójnych 9-calowych przetworników.

Potężny i przełomowy wzmacniacz Sledge STA-800D2C z procesorem DSP 50 MHz

800 watów RMS, 2500 watów mocy szczytowej, platforma wzmacniacza ściennego 3000 dostosowuje flagową technologię SVS do wyzwań związanych z projektowaniem sprzętu do zabudowy. Łącząc wysokoprądowe wyjście dyskretnych tranzystorów MOSFET z wydajnością klasy D i mocą przetwarzania procesora DSP 50 MHz firmy Analog Devices, przy najgłębszych częstotliwościach bez śladu zniekształceń. By działał niezauważony wzmacniacz 2U przystosowany został do montażu w szafie rackowej.

 

Procesor DSP 50 MHz firmy Analog Devices, zwykle zarezerwowany dla wysokiej klasy oddzielnych komponentów audio, zapewnia wyrafinowaną kontrolę i niestandardowe krzywe reakcji zoptymalizowane pod kątem rzeczywistego wyjścia i akustycznie dostrojonego wzmocnienia w pomieszczeniu.

 

Procesor DSP odgrywa główną rolę w tym, żeby głośnik niskotonowy 3000 In-Wall brzmiał znakomicie. Inżynierowie SVS skrupulatnie opracowali krzywą odpowiedzi częstotliwościowej w pomieszczeniu, która w pełni maksymalizuje potencjał granic pomieszczenia, aby uzyskać większą moc wyjściową i głębsze rozciągnięcie basów bez buczenia. Rezultatem jest subwoofer, który znacznie przekracza oczekiwania, biorąc pod uwagę jego konstrukcję. 

Aplikacja na smartfony – Najprostszy sposób na sterowanie subwooferem

Najwygodniejszy sposób kontrolowania głośności, uzyskiwania dostępu do wielu funkcji DSP i programowania niestandardowych ustawień wstępnych w celu dostrajania jednym przyciskiem, zoptymalizowanego pod kątem muzyki, filmów, gier i nie tylko. Dostosuj częstotliwości podziału, wybierz trzypasmowy korektor parametryczny, polaryzację, wzmocnienie pomieszczenia i więcej, a wszystko to ze swojego ulubionego miejsca.

 

  • łączy się przez Bluetooth w celu wygodnego sterowania, nawet gdy subwoofer jest poza zasięgiem wzroku
  • zapisane niestandardowe ustawienia wstępne do strojenia za jednym dotknięciem ze zoptymalizowanymi ustawieniami opartymi na preferencjach słuchania: filmów, muzyki i nie tylko. Wszystko dostępne za jednym dotknięciem.
  • 3-pasmowy parametryczny kontroler EQ umożliwia precyzyjną regulację wzmocnienia lub odcięcia, współczynnika Q i częstotliwości do poziomu pojedynczego Hz, dzięki czemu użytkownicy mogą dostosować wydajność, eliminując skraje pasm i inne problemy z pomieszczeniem.

Wejścia w wzmacniaczu Sledge i kontrola procesora DSP

Wzmacniacz posiada wejścia do podłączenia jednego lub dwóch subwooferów oraz wygodne sterowanie strojeniem.

  • kontrola poziomu w celu precyzyjnego dostrojenia ogólnego poziomu wyjściowego, który najlepiej pasuje do systemu i pomieszczenia
  • kontrola filtra dolnoprzepustowego zapewniająca płynne przejścia dźwiękowe i bezproblemowe łączenie z głównymi głośnikami
  • kontrola fazy w celu wyrównania taktowania wyjściowego subwoofera z głównymi głośnikami lub dodatkowymi subwooferami
  • wejście RCA Audio Interconnect do współpracy z większością amplitunerów AV i przedwzmacniaczy
  • pojedyncze lub podwójne wyjścia subwoofera do napędzania 800 watów (dla jednego subwoofera) lub 400 watów (dla dwóch subwooferów)
  • wejście wyzwalacza 3,5 mm (trigger) dla każdego połączenia systemowego i sterowania
  • port USB zapewnia zasilanie bezprzewodowego adaptera audio SVS SoundPath (sprzedawany oddzielnie), co eliminuje konieczność prowadzenia kabla do subwoofera z komponentu źródłowego (dla subwoofera aktywnego)

Akustycznie obojętna i usztywniona, szczelna obudowa głośników

Wysokiej klasy panele aluminiowe zostały specjalnie uformowane by przednie i tylne przegrody były niezwykle sztywne. Wszystko by stworzyć wytrzymałą, dźwiękochłonną obudowę dla przetworników. Rozległe usztywnienia eliminują wszelkie potencjalne rezonanse obudowy, nawet przy ekstremalnych poziomach głośności. Zdejmowana maskownica magnetyczna jest akustycznie "przezroczysta". Można ją pomalować, aby subwoofer "wtopić" w kolor otoczenia. 

Łatwy w instalacji

Montaż subwoofera 3000 In-Wall odbywa się za pomocą mocowania na nóżkach lub bezpośrednio za pomocą wkręcanych kołków w standardowym 16-calowym rozstawie. Dostępne są opcje połączeń dla wejścia LFE lub stereo (lewego/prawego) z dedykowanymi złączami "bananowymi" dla kabla głośnikowego. Ułatwiają one połączenia między źródłem, wzmacniaczem i subwooferem.

 

Każdy wzmacniacz Sledge STA-800D2C wyposażony został w dwa zestawy terminali do konfiguracji z dwoma subwooferami. Ta opcja jest przeznaczona dla użytkowników dysponującymi dużym pomieszczeniem odsłuchowym, którzy chcą naprawdę niesamowitych wrażeń z bardziej równomiernym rozłożeniem basów. W tym przypadku wzmacniacz zmienia impedancję i rozdziela równomiernie 800 W RMS (400 watów x 2) po między dwa głośniki. Drugi wzmacniacz nie jest potrzebny.

Specyfikacja

Moc krótkotrwała/długotrwała 2500W / 800W (RMS)

Głośnik niskotonowy 2 x 9" (22,86 cm) membrana o wysokim skoku

Kolor czarny, biała maskownica z możliwość pomalowania

Konstrukcja zamknięta, do zabudowy w ścianie

Pasmo przenoszenia 24Hz - 250Hz +/- 3dB

Skuteczność 107.6dB (jeden subwoofer), 110.6dB (dwa subwoofery)

Waga Subwoofer 11.6kg

Wymiary Subwoofer Exterior (with Grill) – (679.6mm) H (349.6mm) W (34mm) D, Subwoofer In-wall Cabinet Only dimensions – (635mm) H (305mm) W (95mm) D

10 innych produktów w tej samej kategorii:

SVS 3000 IN-WALL

9 999,00 zł