Cambridge Audio ALVA TT v2 - Gramofon z BT

  • -1 300,00 zł
7 990,00 zł
6 690,00 zł - 1 300,00 zł

Dostępne metody płatności

done_all Przelew bankowy tradycyjny


done_all Przelewy24.pl


done_all Raty w Credit Agricole Bank Polska S.A. - do 10 rat RRSO 0% / KJ


done_all Santander Consumer Bank


done_all Płatność przy odbiorze


done_all Santander - do 10 RRSO 0%


done_all Raty BNP Paribas S.A. - oprocentowane / KJ


done_all Raty w Credit Agricole Bank Polska S.A. - oprocentowane / KJ


done_all Raty BNP Paribas S.A. - do 10 rat RRSO 0% / KJ


done_all Raty

Ilość

Najniższa cena produktu 6 690,00 zł z dnia 22.02.2024

Zapytaj o produkt
Dostępność: Dostępny

Cambridge Audio ALVA TT V2

Gramofon z napędem bezpośrednim z Bluetooth® aptX HD

  • Bluetooth aptX HD -  Możliwość bezprzewodowego przesyłania strumieniowego plików Hi-Res.

  • Wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy - Przełączany przedwzmacniacz gramofonowy, bezpośrednie połączenie ze wzmacniaczem - zachowaj prostą konfigurację.

  • Napęd bezpośredni – stała prędkość napędu z doskonałą reprodukcją dźwięku.

  • Fabrycznie zainstalowana wkładka - Dobrze przemyślany wybór - odtwarzaj nagrania w ciągu kilku minut.

  • Nowe ramię ze zdejmowaną główką – lekkie i mocne. Bezbłędnie śledzi Twoje nagrania.

Just Add Vinyl

po prostu.

Spędziłeś lata na tworzeniu idealnej kolekcji płyt, szukaniu ukrytych klejnotów w sklepach muzycznych i Internecie, ponieważ kochasz muzykę. Nasza wspólna miłość oznacza, że nie poprzestaliśmy na Alvie TT.

Dążyliśmy do stworzenia Alva TT V2 z bezpośrednim napędem, dedykowaną wkładką MC, zupełnie nowym ramieniem i Hi-Res Bluetooth ze zintegrowanym przedwzmacniaczem gramofonowym – oba teraz przełączane.

Wierzymy, że Twoje płyty zasługują na to, by brzmieć tak fantastycznie, jak wyglądają.

Król wygody

Alva TT V2 jest dla osób, które chcą słuchać nagrań w wyjątkowej jakości – bez konieczności wybierania lub montowania dodatkowych komponentów. Alva TT V2 zapewnia prostotę dzięki fabrycznie zainstalowanej wkładce gramofonowej. Łączy się również z prawie każdym systemem audio, ponieważ ma przełączany zintegrowany przedwzmacniacz gramofonowy. Współpracuje nawet bezprzewodowo z systemami głośników Bluetooth.

Hi-Res Bluetooth

Wbudowany Bluetooth aptX HD uwalnia Alva od reszty hi-fi, dzięki czemu możesz umieścić gramofon na dowolnej płaskiej powierzchni. Muzyka może być przesyłana strumieniowo do dowolnego kompatybilnego zestawu Bluetooth, w tym słuchawek, w jakości Hi-Res do 24bit/48kHz. Możesz też go dezaktywować i po prostu użyć przewodów gramofonowych - to twoje połączenie.

Zintegrowany przedwzmacniacz gramofonow

Alva TT V2 posiada zintegrowany przedwzmacniacz gramofonowy (phono pre-amp), wywodzący się z naszej wielokrotnie nagradzanej Alva Duo – aby ujawnić niesamowite szczegóły z twoich płyt. Oznacza to, że możesz podłączyć Alva TT V2 do dowolnego wzmacniacza lub kompatybilnego systemu głośników.  Możesz również dezaktywować przedwzmacniacz gramofonowy – idealne rozwiązanie, jeśli Twój wzmacniacz już go posiada lub aby w przyszli mieć możliwość rozbudowy zestawu audio.

Fabrycznie zainstalowana wkładka gramofonowa

Bez kłopotliwej konfiguracji będziesz odtwarzać płyty w ciągu kilku minut dzięki fabrycznie zainstalowanej dedykowanej wkładce gramofonowej ALVA TT V2. Zaprojektowaliśmy wysokowydajną wkładkę (MC) z odsłoniętym wspornikiem. Redukuje niepożądany rezonans i wibracje, zapewnia wysoki poziom wzmocnienia i wyjątkową szczegółowość muzyczną podczas odtwarzania.

Napęd bezpośredni

Alva TT V2 ma silnik Direct Drive o średnim momencie obrotowym, podobnie jak jego poprzednik TT. 8-biegunowy, 3-fazowy, bezszczotkowy silnik prądu stałego jest sterowany kwarcowo, aby zapewnić dokładną prędkość gramofonu. Dzięki precyzyjnej kontroli i cichej pracy, Alva TT V2 osiąga zaledwie 0,06% efektu wow & flutter. Oznacza to doskonałą stabilność tonacji – szczególnie podczas dłuższych, bardziej wymagających odsłuchów.

Solidny talerz

Uzupełniając silnik z napędem bezpośrednim, talerz Alva TT V2 ma wrażenie drobno wypolerowanego kamienia. Jest wykonany z polioksymetylenu, półkrystalicznego tworzywa termoplastycznego stosowanego w zastosowaniach inżynierii precyzyjnej, gdzie wymagana jest wysoka sztywność i stabilność wymiarowa. Ciężar talerza w połączeniu z naszym silnikiem z napędem bezpośrednim o średnim momencie obrotowym zapewnia doskonałą stabilność prędkości podczas odtwarzania nagrań.

Zupełnie nowe ramie

Po wielu godzinach testów nasi inżynierowie wybrali nowe, masywne ramię o niskim rezonansie do Alva TT V2 i Alva ST. Minimalizując częstotliwości rezonansowe i w połączeniu z wkładką, pomaga uzyskać maksymalne szczegóły z nagrań. Zdejmowana aluminiowa główka z odlewu aluminiowego ułatwia wymianę wkładów, a następnie precyzyjnie dostrojona dzięki nowemu pokrętłu antyskatingowemu.

Zaprojektowany na długie lata

Kolekcja płyt może trwać całe życie, więc dlaczego by nie i gramofon? W tym celu zbudowaliśmy Alva ST, z aluminiową płytą górną o grubości 1 mm i warstwą EVA, aby pochłaniać wibracje znajdujące się na MDF. Jest umieszczony w kompozytowej obudowie i waży 9 kg. Uspokajający, solidny, a także o doskonałych właściwościach pochłaniania dźwięku.

Ponadczasowy styl, z Londynu

Wykończona księżycowo-szarą aluminiową płytą górną i matowym czarnym cokołem, zwężającym się ku naszej charakterystycznej ruchomej podstawie klinowej, Alva TT V2 celebruje nasz ponadczasowy domowy styl. Idealnie pasuje do naszych najlepiej sprzedających się oddzieleń hi-fi z serii CX i dzieli laserowo wygrawerowane logo marki z naszą najwyższej jakości serią Edge.

Kurz nigdy nie śpi

Zachowaj doskonale wyważone ramię gramofonu Alva i aluminiową płytę górną w nienaruszonym stanie, dzięki osłonie na zawiasach. Łatwo jest ją podnosić, opuszczać, zdejmować i ponownie mocować – wybór należy do Ciebie.

Specyfikacja

TYP Napęd bezpośredni

PRĘDKOŚCI GRAMOFONU 33,3, 45 obr./min

TALERZ GRAMOFONU POM (polioksymetylenowy)

WAGA TALERZA 2,2kg

WYJŚCIE AUDIO RCA Phono/Line Level (przełączany)

ŁĄCZNOŚĆ BLUETOOTH SBc/aptx/aptX HD

WYMIARY (SZER. X WYS. X GŁ.) 435 x 139 x 368 mm

WAGA 10,9kg

WKŁADKA MC

WSPORNIK WKŁADKI Aluminium

POZIOM WYJŚCIOWY WKŁADKI @1kHz 2mV

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Cambridge Audio ALVA TT v2...

7 990,00 zł 6 690,00 zł