Denon AVR-S970H

  • -650,00 zł
4 649,00 zł
3 999,00 zł - 650,00 zł
Ilość

Najniższa cena produktu 3 999,00 zł z dnia 06.06.2023

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Zapytaj o produkt
Dostępność: Dostępny

Denon AVR-S970H

Ciesz się niesamowitym obrazem 8K i otaczającym dźwiękiem 3D z amplitunera AVR-S970H

Wypełnij średniej wielkości pomieszczenia wyrafinowanym dźwiękiem w konfiguracji 7.2 lub 5.2.2 z Dolby Atmos i DTS:X. A dzięki technologii HEOS® Built-in możesz bezprzewodowo streamować muzykę online i udostępniać ją głośnikom z obsługą HEOS w innych pokojach.

  • Potężny dźwięk: Wypełnij średniej wielkości pomieszczenie mocnym, wyrafinowanym dźwiękiem..

  • Immersyjny dźwięk 3D: Poczuj pełne zanurzenie w dźwięku muzyki lub filmu.

  • Obsługa 8K: Ciesz się niesamowitą jakością obrazu dzięki najnowszej dostępnej technologii 8K.

  • Bezprzewodowy streaming muzyki w całym domu: Dzięki technologii HEOS Built-in możesz łatwo uzyskać dostęp do muzyki online i udostępniać ją głośnikom obsługującym HEOS w innych pomieszczeniach.

WYSOKOWYDAJNY 7-KANAŁOWY WZMACNIACZ

Wysokoprądowe wzmacniacze na wszystkich kanałach dostarczające do 145 W na kanał (8 ohm, 20-20 kHz, THD 0,08%) — zapewniają wystarczającą moc do zasilania dowolnego głośnika

IMMERSYJNE WRAŻENIA DŹWIĘKOWE

Zanurz się w muzyce i filmach dzięki Dolby Atmos® i DTS:X® oraz Dolby Surround i DTS Neural:X upmixer, aby zoptymalizować starsze treści.

ZAAWANSOWANE KINO DOMOWE 8K

Obraz 8K jest obsługiwane przez trzy z sześciu wejść HDMI i jedno z dwóch wyjść. Ciesz się łatwą kompatybilnością wideo i doskonałą jakością obrazu dzięki HLG, HDR, Dolby Vision, HDR10+ i Dynamic HDR pass-through.

TECHNOLOGIA HEOS® BUILT-IN

Przesyłaj muzykę bezprzewodowo do kompatybilnych komponentów obsługujących HEOS z różnych serwisów streamingowych. Dodaj głośniki Denon Home do większej liczby pomieszczeń i steruj nimi za pomocą aplikacji HEOS.

Dolby Atmos

Poczuj każdy wymiar dźwięku dzięki Dolby Atmos. Ulepsz swoje kino domowe korzystając z konfiguracji głośników 5.1.2, aby uwolnić w pełni immersyjne wrażenia dźwiękowe 3D z treści Dolby Atmos. Upmixer Dolby Surround angażuje wszystkie głośniki, aby tworzyć wrażenia dźwiękowe 3D ze starszych treści. Technologia Dolby Atmos Height Virtualization tworzy wrażenie dźwięku wyższej warstwy nawet bez systemu 5.1.2. Możesz także słuchać utworów muzycznych Dolby Atmos dostępnych w Apple Music, Amazon HD, TIDAL lub z kompatybilnego urządzenia multimedialnego.

DTS:X

Treści audio kodowane w DTS:X umieszczają dźwięk tam, gdzie naturalnie występuje w przestrzeni, tworząc realistyczny, wielowymiarowy dźwięk. Upmixer DTS Neural:X zapewnia lepszą głębię i zwiększony realizm starszych treści. DTS Virtual:X zapewnia otaczający dźwięk bez kanałów wyższej warstwy, tworząc wirtualne efekty w konfiguracji głośników 7.1, 5.1 lub 2.1.

Łączność HDMI z ARC/eARC

Obsługa najnowszych technologii na wszystkich wejściach i wyjściach HDMI. ARC (Audio Return Channel) lub eARC (Enhanced Audio Return Channel) ułatwiają odtwarzanie dźwięku z telewizora przez amplituner AV za pomocą pojedynczego połączenia HDMI. eARC zapewnia transmisję dźwięku HD i 3D, taką jak Dolby TrueHD, DTS HD Master Audio i Dolby Atmos, podczas gdy ARC jest ograniczone do konwencjonalnych formatów dźwięku 5.1 lub PCM.

8K / HDCP 2.3

Ciesz się nieskazitelną jakością obrazu 8K na swoim telewizorze lub projektorze 8K. Obsługuje zarówno rozdzielczość 8K, jak i skalowanie treści 4K w górę do 8K. Obsługuje HDCP 2.3, najnowszy standard ochrony przed kopiowaniem, zapewniający spokój ducha podczas odtwarzania treści chronionych przed kopiowaniem.

Doskonałe kolory z HDR 10+

Obsługa HDR (High Dynamic Range), HLG (Hybrid Log Gamma), a także Dynamic HDR i HDR10+ pass-through. HLG oferuje technologię HDR w nadawanych treściach. Zarówno Dynamic HDR, jak i HDR10+ wykorzystują dynamiczne metadane do optymalizacji cieni i świateł w miarę zmian na ekranie.

Dolby Vision

Amplituner jest kompatybilny z Dolby Vision, dzięki czemu możesz cieszyć się zawartością Dolby Vision z kompatybilnego urządzenia źródłowego i telewizora. Dolby Vision to oszałamiająca technologia obrazowania HDR, która zapewnia niezwykłe kolory, kontrast i jasność na ekranie.

Gry nowej generacji

Obsługa zmiennej częstotliwości odświeżania (VRR), Quick Frame Transport (QFT) i Auto Low Latency Mode (ALLM), zapewnia płynną rozgrywkę bez opóźnień po połączeniu z kompatybilnymi konsolami do gier.

Technologia HEOS Built-in

Dzięki technologii HEOS® Built-in Twój amplituner AV może bezprzewodowo przesyłać muzykę do kompatybilnych komponentów HEOS z różnych serwisów streamingowych online. Konsumenci mogą również bezprzewodowo cieszyć się ulubioną muzyką w dowolnym pomieszczeniu w domu. Odtwórz tę samą piosenkę w każdym pokoju lub wybierz inną piosenkę dla każdego pomieszczenia korzystając z różnych źródeł streamingu. Dodaj głośniki Denon Home do większej liczby pomieszczeń i steruj nimi za pomocą aplikacji HEOS.

Airplay 2 i sterowanie głosowe Apple Siri

Użyj AirPlay 2, aby bezprzewodowo przesyłać muzykę z Apple Music do amplitunera AV lub tworzyć grupy z innymi głośnikami kompatybilnymi z AirPlay, aby wypełnić muzyką cały dom.

Kompatybilność z Amazon Alexa

Kontroluj swój amplituner AV bez użycia rąk za pomocą Amazon Alexa i swojego głosu. Dostosuj głośność, przejdź do następnego utworu, przełącz wejścia dla różnych odtwarzaczy multimedialnych i nie tylko – „Just Ask”. Pobierz bezpłatną aplikację HEOS Home Entertainment Skill, aby włączyć polecenia głosowe Amazon Alexa. Wymaga aplikacji Alexa i urządzenia Amazon Echo, Dot lub odpowiednika. Dostępność funkcji różni się w zależności od regionu.\

Dźwięk o wysokiej rozdzielczości przez wejście USB

Odkryj niesamowitą wierność ścieżek audio o wysokiej rozdzielczości i ciesz się muzyką zgodnie z zamierzeniami artysty. Przedni port USB obsługuje odtwarzanie dźwięku w wysokiej rozdzielczości do 24 bit/192 kHz z nośników USB. Obsługiwane formaty audio to MP3, WMA, WAV, MPEG 4/AAC, FLAC i ALAC.

Nadajnik audio Bluetooth

Sparuj swoje ulubione słuchawki Bluetooth z amplitunerem AV, aby słuchać ulubionej muzyki, filmów lub programów telewizyjnych w nocy. Możesz także odtwarzać dźwięk jednocześnie z głośników i słuchawek Bluetooth. Zalecamy tę konfigurację, jeśli masz członka rodziny lub znajomego z wadą słuchu. Możesz podłączyć jedną parę słuchawek.

Multi-source, multi-room

Ten amplituner AV obsługuje dźwięk z dwóch źródeł w dwóch strefach. Podłączając parę głośników w drugim pomieszczeniu do amplitunera AV, można cieszyć się 5.1-kanałowym dźwiękiem przestrzennym w głównym pomieszczeniu i oddzielnym źródłem lub streamingiem muzyki w drugim pomieszczeniu, takim jak pokój lub patio. Możesz również odtwarzać ten sam dźwięk w obu pokojach, dzięki czemu wszyscy w domu mogą dopingować swoją ulubioną drużynę w niedzielny wieczór lub słuchać tej samej piosenki w obu pokojach.

Asystent konfiguracji Denon

Wielokrotnie nagradzany asystent Denon Setup Assistant zapewnia proste, jasne instrukcje, jak rozpocząć korzystanie. Wystarczy podłączyć amplituner AV do telewizora i postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby podłączyć głośniki, wykonać kalibracji akustyki i podłączyć urządzenia źródłowe. Dla dodatkowej wygody amplituner AV automatycznie zmienia nazwy wejść HDMI po podłączeniu urządzeń źródłowych - lub możesz zmienić nazwy ręcznie.

Pakiety Audyssey z technologią korekcji akustyki pomieszczenia

Amplitunery AV firmy Denon wykorzystują pakiet oprogramowania Audyssey EQ do prostej, dokładnej konfiguracji i kalibracji. Za pomocą dołączonego mikrofonu pomiarowego Audyssey mierzy sygnał wyjściowy wszystkich głośników w kinie domowym i dostraja amplituner AV, aby zapewnić najbardziej płynne i optymalne wrażenia słuchowe w Twoim pokoju. Ten amplituner AV wyposażono technologię korekcji akustyki pomieszczenia Audyssey MultEQ. Obsługiwane są rówież funkcje Dyanmic EQ i Dynamic Volume.

Aplikacja Audyssey MultEQ Editor

Skorzystaj z aplikacji Audyssey MultEQ Editor, aby przeglądać i dostosowywać ustawienia w celu szczegółowego dostrojenia — co pozwala na bardziej precyzyjne dostosowanie dźwięku do konkretnych problemów w Twoim pokoju i dostosowanie dźwięku do własnych potrzeb i preferencji. Dzięki tej wszechstronnej aplikacji możesz wykorzystać moc Audyssey MultEQ, aby przejąć całkowitą kontrolę nad brzmieniem Twojego kina domowego. Aplikację można kupić w sklepach iOS i Google Play.

Aplikacja Denon AVR Remote

Ta aplikacja sterująca dla systemu iOS lub Android umożliwia włączanie i wyłączanie amplitunera, wybór źródła wejściowego, regulację poziomu głośności i przeglądanie muzyki z telefonu lub dysku USB.

Kompatybilność z Google Assistant

Włącz muzykę w aplikacji HEOS, a następnie poproś Asystenta Google o sterowanie głośnością, odtwarzanie, wstrzymywanie, pomijanie utworów, wyciszanie i wiele więcej.

Specyfikacja

  • Wzmacniacz mocy

Na­pię­cie zna­mio­no­we:

Głów­ne:

90 W + 90 W (8 Ω/ohm, 20 Hz – 20 kHz przy zniekształceniach 0,08 % T.H.D.)

125 W + 125 W (6 Ω/ohm, 1 kHz przy zniekształceniach 0,7 % T.H.D.)

Cen­tral­ny:

90 W (8 Ω/ohm, 20 Hz – 20 kHz przy zniekształceniach 0,08 % T.H.D.)

125 W (6 Ω/ohm, 1 kHz przy zniekształceniach 0,7 % T.H.D.)

Sur­ro­und:

90 W + 90 W (8 Ω/ohm, 20 Hz – 20 kHz przy zniekształceniach 0,08 % T.H.D.)

125 W + 125 W (6 Ω/ohm, 1 kHz przy zniekształceniach 0,7 % T.H.D.)

Sur­ro­und tylny:

90 W + 90 W (8 Ω/ohm, 20 Hz – 20 kHz przy zniekształceniach 0,08 % T.H.D.)

125 W + 125 W (6 Ω/ohm, 1 kHz przy zniekształceniach 0,7 % T.H.D.)

Złącza wyjściowe:

4 – 16 Ω/ohm

  • Analogowy

Czu­łość wej­ścio­wa:

200 mV

Pasmo prze­no­sze­nia:

10 Hz – 100 kHz — +1, –3 dB (tryb Di­rect)

Sto­su­nek sy­gnał/szum:

100 dB (IHF–A wa­żo­ne, tryb Di­rect)

Znie­kształ­ce­nia:

0,008 % (20 Hz – 20 kHz) (tryb Di­rect)

Na­pię­cie zna­mio­no­we:

1,2 V

  • Część cyfrowa

Wyjście C/A:

Napięcie znamionowe — 2 V (przy odtwarzaniu 0 dB)

Całk. zniekszt. harmoniczne — 0,008 % (1 kHz, przy 0 dB)

Stosunek sygnał/szum — 102 dB

Dynamika — 100 dB

Wejście cyfrowe:

Format — Cyfrowy interfejs audio

  • Korektor gramofonu

Czułość wejściowa:

2,5 mV

Zniekształcenia RIAA:

±1 dB (20 Hz do 20 kHz)

Stosunek sygnał/szum:

74 dB (IHF-A)

Współczynnik zniekształceń:

0,03 % (1 kHz, 3 V)

Zakres częstotliwości odbioru:

(Uwaga: μV przy 75 Ω/ohm, 0 dBf = 1 x 10–15 W)

[FM] 87,5 MHz – 108,0 MHz

[AM] 522 kHz – 1611 kHz

Efektywna czułość:

[FM] 1,2 μV (12,8 dBf)

[AM] 18 μV

Czułość 50 dB:

MONO ― 2,8 μV (20,2 dBf)

Stosunek sygnał/szum:

MONO ― 70 dB (IHF–A ważone, tryb Direct)

STEREO ― 67 dB (IHF–A ważone, tryb Direct)

Zniekształcenia:

MONO ― 0,7 % (1 kHz)

STEREO ― 1,0 % (1 kHz)

Typ sieci (standard bezprzewodowego LAN):

Zgodne z IEEE 802.11a/b/g/n/

(Zgodność z Wi-Fi®) ∗1

Ochrona:

WEP 64 bit, WEP 128 bit

WPA/WPA2-PSK (AES)

WPA/WPA2-PSK (TKIP)

2,4 GHz, 5 GHz

1 Logo Wi-Fi® CERTIFIED i logo Wi-Fi CERTIFIED na produkcie są zastrzeżonymi znakami towarowymi Wi-Fi Alliance.

Systemy komunikacji:

Specyfikacja Bluetooth wersja 4.2

Moc nadawania:

Specyfikacja Bluetooth Power Class 1

Maksymalny zasięg komunikacji:

Około 30 m w zasięgu wzroku ∗2

Zakres stosowanych częstotliwości:

2,4 GHz

Schemat modulacji:

FHSS (Frequency-Hopping Spread Spectrum)

Obsługiwane profile:

Funkcja odbiornika

A2DP (Advanced Audio Distribution Profile) 1.2

AVRCP (Audio Video Remote Control Profile) 1.5

Funkcja nadajnika

A2DP (Advanced Audio Distribution Profile) 1.2

Odpowiednie kodeki:

SBC

Zasięg transmisji (A2DP):

20 Hz – 20 000 Hz

∗2 Rzeczywisty zasięg komunikacji może się różnić w zależności od czynników, takich jak przeszkody między urządzeniami, fale elektromagnetyczne z kuchenek mikrofalowych, ładunki elektrostatyczne, telefony bezprzewodowe, czułość odbioru, sprawności anteny, system operacyjny, oprogramowanie użytkowe itp.

Temperatura robocza:

5 °C - 35 °C

Zasilanie:

AC 230 V, 50/60 Hz

Pobór mocy:

460 W

Waga: 

9.5 kg

10 innych produktów w tej samej kategorii:

Denon AVR-S970H

4 649,00 zł 3 999,00 zł