Martin Logan Forte + Argon Audio Alto 5 MK2 Czarny + 4M Kabla głośnikowego OFC Cabletech KAB0324

 • -300,00 zł
2 499,00 zł
2 199,00 zł - 300,00 zł

Dostępne metody płatności

done_all Przelew bankowy tradycyjny


done_all Przelewy24.pl


done_all Raty w Credit Agricole Bank Polska S.A. - do 10 rat RRSO 0% / KJ


done_all Santander Consumer Bank


done_all Płatność przy odbiorze


done_all Raty BNP Paribas S.A. - oprocentowane / KJ


done_all Raty w Credit Agricole Bank Polska S.A. - oprocentowane / KJ

Ilość

Najniższa cena produktu 2 199,00 zł z dnia 23.09.2023

Zapytaj o produkt
Dostępność: Dostępny

MARTIN LOGAN FORTE

Nieskończona różnorodność i nieograniczone możliwości wyboru. Twoja osobista cyfrowa biblioteka audio i ulubione usługi audio online są dostępne bezprzewodowo, wszędzie gdzie chcesz i to za jednym naciśnięciem przycisku. A wszystko to w jakości jakiej żaden inny strumieniowy system głośnikowy nie może się równać.

Jeśli korzystasz już z kolumn marki Martin Logan, możesz użyć wzmacniacza bezprzewodowego Forte do zasilania i przesyłania dźwięku bezpośrednio w tym samym czasie. Dostosuj i zoptymalizuj wydajność systemu dzięki technologii ARC ™ (System korekcji akustyki pomieszczenia). Bezprzewodowy wzmacniacz Forte posiada również połączenie Ethernet, umożliwiające podłączenie całej sieci domowej aż do 256 stref!

Kiedy posłuchasz - zgodzisz się: wysoka jakość i technologia przesyłania strumieniowego DTS Play-Fi jest idealnym towarzyszem dla wysokowydajnych głośników marki Martin Logan.

System korekcji akustyki pomieszczenia (ARC™) jest najlepszą na rynku innowacyjną technologią dostosowaną do DSP. Korzystając z zaawansowanego oprogramowania DSP i mikrofonu do kalibracji, ARC dostosowuje wydajność głośników, aby wyrównać zakłócenia i zapewniając doskonałe brzmienie w każdym pomieszczeniu.

Sztuka bezprzewodowego działania

Cudowna wydajność z nieoczekiwanego źródła: bezprzewodowego systemu strumieniowego przesyłania dźwięku. Wireless Ensemble firmy MartinLogan zapewnia doskonałą jakość dźwięku przy użyciu najlepszych dostępnych technologii przesyłania strumieniowego: DTS Play-Fi i Apple AirPlay. Uzyskaj dostęp do cyfrowej biblioteki muzycznej lub usług strumieniowego przesyłania dźwięku online i odtwarzaj to wszystko przez dynamiczne głośniki MartinLogan. Sztuka i technologia łączą się, aby zapewnić niezwykły dźwięk w dowolnym miejscu.

Potężny wzmacniacz bezprzewodowy

Jeśli już cieszysz się parą głośników MartinLogan, możesz użyć bezprzewodowego wzmacniacza Forte do jednoczesnego zasilania i przesyłania dźwięku bezpośrednio do nich. Natychmiast dostosuj i zoptymalizuj wydajność dzięki technologii korekcji pomieszczenia Anthem. Wzmacniacz bezprzewodowy Forte posiada również połączenie Ethernet, do sieci w całym domu do 256 stref! Kiedy tego doświadczysz, zgodzisz się: wysokiej jakości, przystosowana do sieci technologia strumieniowania DTS Play-Fi jest idealnym dopasowaniem wysokiej wydajności do wysokiej jakości głośników MartinLogan.

Strumieniowe przesyłanie muzyki za pomocą AirPlay

Pomyśl o melodii a następnie odtwórz ją – natychmiast. AirPlay firmy Apple bezprzewodowo przesyła wysokiej jakości bezstratny dźwięk lub pliki MP3 z iPhone'a®, iPada® lub iPoda touch® prosto do soundbara. A także z iTunes na komputerze Mac lub PC. Kontrolujesz swoją muzykę gdziekolwiek jesteś, za pomocą swojego urządzenia. Czas uwolnić swoją muzykę.

Strumieniowe przesyłanie muzyki w całym domu

Technologia DTS Play-Fi zapewnia swobodę i elastyczność bezprzewodowego przesyłania muzyki w wysokiej rozdzielczości (do 24-bitów/192 kHz) przez istniejącą sieć Wi-Fi. W przeciwieństwie do wielu innych platform bezprzewodowych DTS Play-Fi jest platformą otwartą umożliwiającą miksowanie i dopasowywanie dowolnych produktów audio obsługujących DTS Play-Fi innych czołowych marek audio do Twojego ekosystemu. Korzystaj z nieskończonych możliwości wyboru, od własnej biblioteki muzycznej po usługi strumieniowego przesyłania muzyki online*  i przesyłaj muzykę z praktycznie dowolnego urządzenia — z systemem Android, iOS, Kindle Fire lub komputerem PC.

* Niektóre z wymienionych poniżej usług muzycznych mogą być niedostępne w Twoim regionie. Wszystkie loga są własnością ich odpowiednich właścicieli.

Współpracuje z Alexa

Produkty MartinLogan DTS Play-Fi mają teraz certyfikat „Works with Alexa” co oznacza  że można nimi sterować za pomocą poleceń głosowych wydawanych do Amazon Echo, Echo Dot, Echo Show, Fire TV Cube lub innego urządzenia obsługującego polecenia głosowe Alexa. Funkcjonalność Alexa jest aktywowana za pomocą aplikacji Alexa, aby włączyć umiejętność DTS Play-Fi. To łączy twoje konto Alexa z produktami kompatybilnymi z DTS Play-Fi "Works with Alexa", takimi jak ten.

Po zainstalowaniu umiejętności Alexa będzie znała Twój głośnik po nazwie i pozwoli Ci kontrolować głośność i funkcje odtwarzania takie jak pomijanie utworów, wyciszanie, wstrzymywanie i zatrzymywanie lub żądanie odtwarzania utworu w określonym pomieszczeniu lub grupie połączonych ze sobą pokoi. Po użyciu polecenia głosowego Alexa do rozpoczęcia odtwarzania dźwięku, aplikacja DTS Play-Fi może być użyta do dynamicznego dodawania kolejnych produktów do sesji strumieniowej. Dodatkowo funkcja Alexa's Routines może być używana do tworzenia zdarzeń, które inicjują odtwarzanie dźwięku na głośniku DTS Play-Fi, takich jak ustawienie głośnika do pracy jako budzik poprzez uruchomienie ulubionej piosenki.

Specyfikacja

Typ / Konstrukcja

 • Wzmacniacz bezprzewodowy

Moc wyjściowa na kanał / impedancja

 • 2 x 150W RMS
 • 2 x 200W moc szczytowa
 • 2 x 100W / kanał @ 4ohm

Łączność bezprzewodowa

 • 2.4 GHz and 5.0 GHz; 802.11 g/n

Ethernet

 • Tak 10/100

Aplikacje do sterowania A

 • pple AirPlay
 • DTS Play-Fi + "Works with Alexa"

Złącza wejściowe cyfrowe

 • 1 x Wi-Fi
 • 1 x zasilacza
 • 1 x Ethernet

Złącza wejściowe analogowe

 • 1 x RCA (L/R)

Funkcje / wyposażenie

 • Bezprzewodowe odświeżanie przez DTS Play-Fi

Zużycie energii

 • 170W maksymalne
 • Standby: 6W

Wymiary (W x S x G)

 • 8.2 x 20.2 x 21.2 cm

Waga

 • 1.4 kg / szt.

ARGON AUDIO Alto 5 MK2

ARGON AUDIO ALTO 5 MK2

Oto para budżetowych głośników pasywnych do zdobycia! Ciesz się niesamowitym dźwiękiem Hi-Fi bez znacznego wyszczuplania portfela.

Alto 5 MK2 to głośniki dość małych gabarytów lecz oferują bardzo bogaty dźwięk, góra pasma detaliczna i nie męcząca, bass zaskakująco dobrze zaprezentowany nawet na powierzchniach ok 30m. Zdecydowanie warte swojej ceny, w sumie to trudno o lepiej grające i tak wykonane głośniki w takim budżecie.

Główne cechy:

- Idealny wybór dla audiofila budżetowego

- Klasyczny minimalistyczny duński design

- Łatwy montaż na ścianie dzięki zaczepowi z tyłu, jednej śrubie w ścianie i możesz iść!

- Materiał przedni magnetycznie przymocowany dla uzyskania czystego wyglądu po zdjęciu

- Niestandardowe przetworniki basowe o długim skoku, zapewniające imponujący uderzenie i dynamikę przy zachowaniu otwartej i wyraźnej średnicy.

- Starannie przemyślane komponenty w zwrotnicy, które pasują do sterowników 

Specyfikacja

 • Głośnik wysokotonowy: 25 mm miękka kopułka tekstylna
 • Głośnik średnio-niskotonowy: 13,5 cm
 • Pasmo przenoszenia: 55-20,000 Hz ± 3dB
 • Impedancja: 4 ohm
 • Skuteczność: 86 db 
 • Wymiary: 16,8 x 27,2 x 21,2 cm (WxHxD)
 • Waga: 7 kg 
 • Kolor: czarny / czarny mat
 • Kabel 3m w zestawie (6 oraz 10m do kupienia oddzielnie) 

10 innych produktów w tej samej kategorii:

Martin Logan Forte + Argon...

2 499,00 zł 2 199,00 zł