Denon AVC-S660H + Wilson Seven Czarny

 • -12,5%
7 197,00 zł
6 297,38 zł - 12,5%
Ilość

Najniższa cena produktu 6 297,38 zł z dnia 25.03.2023

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Zapytaj o produkt
Dostępność: Dostępny

Denon AVC-S660H + Wilson Seven Czarny

Amplituner sieciowy 5.2 HD​

 

5.2-kanałowy amplituner AV Denon AVC-S660H 8K o mocy 75 W na kanał obsługuje formaty dźwięku Dolby TrueHD, Dolby Surround, DTS-HD Master Audio i DTS Neo:6 oraz najnowsze specyfikacje HDMI, takie jak rozdzielczość 8K/60Hz i 4K/120Hz, VRR, ALLM, HDR10+ i eARC. Dzięki platformie HEOS Built-in® możesz bezprzewodowo odtwarzać muzykę ze Spotify®, Amazon Music HD, TIDAL, Deezer, TuneIn, Soundcloud i wielu innych. Kompatybilność z Amazon Alexa i Apple Siri zapewnia intuicyjną kontrolę głosową.

Wzmacniacz o wysokiej wydajności: 5.2 kanałowy amplituner AV 8K o mocy 75W na kanał (8 ohm, 20 Hz - 20 kHz, THD 0,08%, 2 kanały)

Sterowanie głosowe: Współpracuje z Amazon Alexa lub Apple Siri, aby sterować muzyką bez użycia rąk

Rozdzielczość obrazu 8K/60Hz oraz 4K/120Hz: Dzięki najnowszym specyfikacjom HDMI możesz cieszyć się obrazem w jakości 8K z urządzeń źródłowych 8K. Trzy wejścia 8K i jedno wyjście umożliwiają transmisję sygnału w rozdzielczości 8K/60Hz i 4K/120Hz. Skalowanie w górę do 8K jest dostępne na wszystkich 6 wejściach HDMI.

Najnowsze dostępne technologie obrazu: Obsługa najnowszych formatów HDR, w tym HDR10, HDR10+, HLG, Dolby Vision, a także Dynamic HDR zapewnia najwyższą jakość obrazu z zachwycającą jasnością, przejrzystością i kontrastem.

Dedykowane rozwiązania dla graczy: Dzięki rozdzielczosci 4K/120Hz, zmiennej częstotliwości odświeżania (VRR), trybowi Auto Low Latency Mode (ALLM) i szybkiemu transportowi klatek (QFT) możesz cieszyć się grą z niesamowitym obrazem, ostrością a także zmniejszonymi opóźnieniami.

Wielokrotnie nagradzany asystent konfiguracji Denon: Graficzny interfejs użytkownika zapewniający łatwą i intuicyjną konfigurację

Platforma HEOS built-in: Streaming muzyki przez Wi-Fi i odtwarzanie dźwięku multi-room z kompatybilnymi komponentami

Obsługa eARC (Enhanced Audio Return Channel): Umożliwia transmisję dźwięku 3D bezpośrednio z telewizora do amplitunera za pośrednictwem pojedynczego kabla HDMI

Dostęp do popularnych serwisów muzycznych: Ciesz się Spotify, Amazon Music HD, Tidal, TuneIn, Deezer i wieloma innymi — przez Bluetooth, AirPlay 2 lub aplikację HEOS

Frontowe wejście USB: Wygodne odtwarzanie plików MP3, WAV, FLAC, ALAC i DSD (2.8/5.6 MHz)

Cztery przyciski Quick Select: Zapisz preferowane ustawienia dźwięku dla każdego źródła

Audyssey MultEQ oraz Dynamic EQ/Volume: Zoptymalizuj akustykę pomieszczenia za pomocą oprogramowania Audyssey oraz dołączonego mikrofonu i stojaka

 

 • wymiary produktu: 434 x 151 x 339 mm
 • waga netto: 7,80 kg

Kolumna głośnikowa podłogowa

 

Podłogowe kolumny głośnikowe Wilson Seven są największą konstrukcją wśród kolumn pasywnych z linii Digits. To wszechstronne rozwiązanie 3-drożne w obudowie typu Bass reflex, które sprawdzi się zarówno we współpracy z klasycznymi systemami stereo, wzmacniaczami w systemach ze streamerami plików oraz jako kolumny frontowe systemów kina domowego 2.0, 2.1 lub innych wielokanałowych. Charakterystyka i moc tych kolumn sugerują zastosowanie w większych pomieszczeniach, gdzie w pełni rozwiną możliwości akustyczne.

 

Zwrotnica opracowana dla tego układu przetworników została zestawiona w układ zapewniający spójność brzmienia wszystkich elementów w tej konstrukcji. Membrany dwóch przetworników niskotonowych o średnicy 6 ½” oraz jednego średnio-niskotonowego o średnicy 5 ½”, zostały zbudowane z celulozy o specjalnej strukturze wewnętrznej. To rozwiązanie jest często stosowane w wielu droższych przetwornikach ze względu na wytrzymałość i niewielką masą własną. Membrany są zamontowane na gumowych zawieszeniach, umożliwiając uzyskanie dużej dynamiki i wysokiej wydajności basu.

 

Przetworniki wysokotonowe, osadzone na mocujących je do obudowy okrągłych płytkach w czarnym kolorze, są zbudowane z wykorzystaniem mocnych magnesów neodymowych, charakterystycznych dla przetworników wysokiej klasy. Układ mechaniczny przetworników to przykład wysokiej precyzji wykonania i zaawansowanej konstrukcji obliczonej na minimalizację wszelkich niekorzystnych wpływów na dźwięk.

 

Dwa duże porty basowe zostały umieszczone z tyłu obudowy tuż nad płytką z podwójnymi terminalami głośnikowymi. Osadzono je z tyłu w dolnej części kolumny, w zagłębieniu gniazda. Zastosowane rozwiązanie umożliwia połączenie typu bi-wiring. Wykorzystano duże i wygodne do obsługi nakrętki skierowane ku górze, a ich styki pokryte są powłoką ze złota.

 

Obudowy zbudowane z grubych płyt MDF mają charakterystyczny w przekroju poprzecznym kształt trapezu, którego węższy wierzchołek stanowi szerokość tylnej ścianki kolumny. Taka konstrukcja nadaje zdecydowanie lżejszego wyglądu dość wysokiej kolumnie, a o stabilność dba szerszy po obwodzie cokół bezpośrednio zespolony z całością obudowy, również trapezoidalny w kształcie.

 

Cechą charakterystyczną tych kolumn jest połączenie elementów ścian obudowy w taki sposób, że front oraz górna ścianka w porównaniu z nim wykonana z nieco cieńszej płyty i cokół u podstawy tworzą kształt litery „C”, patrząc z boku. Natomiast ścianki boczne i tylna są oklejone winylem z widocznymi słojami drewna w dwóch różnych wykończeniach kolorystycznych. Dostępne są dwie opcje: czarna obudowa Black Oak z satynowanym czarnym frontem oraz drugim - kolorze jasnego dębu, Light Oak z frontem białym.

 

Maskownice pokrywają ok. 2/3 wysokości frontów kolumn i są wykonane ze specjalnego tworzywa pokrytego akustycznie neutralnym materiałem. Każda kolumna jest wyposażona w dwie maskownice o różnej fakturze i kolorze, które pozwalają wyjątkowo dobrze wpasować je w stylistykę salonu. W kolumnach w kolorze Light Oak dołączone do kompletu maskownice są w kolorach szarym i czarnym, a w kolumnach Black Oak w dwóch różnych wersjach w kolorze czarnym, ale o różnej fakturze. Jedna jest standardowa matowa, druga lekko połyskliwa, gładka. W każdym wypadku maskownice są mocowane do obudów magnetycznie, co ma wpływ na poprawę wyglądu frontów kolumn dzięki uniknięciu konieczności stosowania otworów montażowych.

 

 • konstrukcja: wentylowana Bass Reflex
 • pasmo przenoszenia [+/- 3] dB [Hz]: 40-20 000 Hz
 • skuteczność [2.83 V/1 ml [dB]: 91 dB
 • impedancja: 4-8 omów
 • maksymalny poziom SPL [dB]: 110 dB
 • rekomendowana moc wzmacniacza: 50-220 W
 • częstotliwość podziału zwrotnicy [Hz]: 700 Hz / 2.800 Hz
 • przetwornik wysokotonowy: 1" z miękką kopułką
 • przetwornik średnio-niskotonowy: 5½"
 • przetwornik niskotonowy: 2 x 6 ½”
 • terminale głośnikowe: pozłacane, podwójne, bi-wiring
 • wymiary produktu: 215 x 1131 x 315 mm
 • waga netto: 20,10 kg

Opis

Pasmo przenoszenia
10Hz–100kHz – +1, -3 dB (Direct Mode)
Waga
7.8kg
Wyjścia
HDMI Out x1 Composite x1 Audio Pre-out 0.2ch Phones x1
Maksymalna moc wyjściowa
75 watts per channel (8 ohms,20Hz–20kHz.THD .08%, 2ch driven)
100 watts per channel (6 ohms, 1kHz, THD .7%, 2ch driven)
135 watts per channel (6 ohms, 1kHz, THD 1%, 1ch driven)
Impredancja wejściowa
200mV
Wejścia
HDMI x6 Composite x2 Phono x1 Analogue Audio x2 Digital Optical x2 USB Front x1
Inne
Ethernet x1 Microphone Port x1
Zasilanie
AC 230V/50 Hz
Impedancja głośników
4-16Ω/ohms
S/N Ratio
98dB (IHF-A weighted, Direct Mode)
Konsumpcja energii
340W (Standby 0.1W, CEC standby 0.5W)
Maksymalne wymiary (WxHxD)
434 x 151 x 339mm
Wymiary kartonu (WxHxD)
523 x 232 x 435mm

10 innych produktów w tej samej kategorii:

Denon AVC-S660H + Wilson...

7 197,00 zł 6 297,38 zł