Cambridge Audio CXA 81 + KEF LS50 META

 • -1 641,00 zł
10 999,00 zł
9 358,00 zł - 1 641,00 zł

Dostępne metody płatności

done_all Przelew bankowy tradycyjny


done_all Przelewy24.pl


done_all Raty w Credit Agricole Bank Polska S.A. - do 10 rat RRSO 0% / KJ


done_all Santander Consumer Bank


done_all Płatność przy odbiorze


done_all Raty BNP Paribas S.A. - oprocentowane / KJ


done_all Raty w Credit Agricole Bank Polska S.A. - oprocentowane / KJ


done_all Raty w Credit Agricole Bank Polska S.A. - 20 rat RRSO 0% / KJ


done_all Raty BNP Paribas S.A. - do 10 rat RRSO 0% / KJ

Ilość

Najniższa cena produktu 9 358,00 zł z dnia 23.09.2023

Zapytaj o produkt

warning Alert cenowy
Daj nam znać jeśli znalazłeś ten
produkt taniej w innym sklepie.
Postaramy się zaproponować lepszą cenę!

Alert cenowy

Znalazłeś ten produkt taniej u konkurencji? Zgłoś nam to a skontaktujemy się z Tobą aby negocjować cenę.

* Wymagane pola

Anuluj lub  

Dostępność: Dostępny

Cambridge Audio CXA 81 + KEF LS50 META

Cambridge Audio CXA 81

Zintegrowany wzmacniacz stereo

 • 80 W na kanał przy wzmocnieniu w klasie AB zapewnia szczegółowe i mocne brzmienie

 • Oddzielne, symetryczne kanały lewy i prawy zostały starannie zaprojektowane, aby zapewnić niesamowitą scenę dźwiękową

 • Zbalansowane wejścia XLR zapewniają niski poziom zakłóceń w postaci szumów 

 • Wysokiej jakości przetwornik DAC — podłącz cyfrowe źródła dźwięku bezpośrednio przez gniazda TOSLINK i Coaxial

 • Wejście audio USB akceptujące sygnał o parametrach do 32 bit/384 kHz & Obsługa plików DSD 256 z poziomu komputera Mac lub PC

 • Wbudowany moduł Bluetooth aptX HD

Połącz się

CXA81 posiada wiele opcji połączeń. Oprócz cyfrowego złącza optycznego, koncentrycznego i USB Audio, posiada również stereofoniczne wejścia RCA, zbalansowane gniazda XLR oraz bezprzewodową łączność hi-res przez Bluetooth aptX HD – idealne dla Alva TT V2.

Możesz nawet podłączyć drugi zestaw głośników, aby słuchać muzyki w innym pomieszczeniu.

Nagradzana jakość

Wzmacniacz zintegrowany CXA81 bazuje na fundamentach postawionych przy produkcji pierwszych urządzeń z serii CX – ponad 50 lat doświadczenia w tworzeniu wzmacniaczy przez Cambridge.

Dodatkowo 80 watów na kanał daje CXA81 całkowity autorytet nad muzyką by wydobyć nawet najmniejsze niuanse i odkryć każdą emocje z całej twej kolekcji muzycznej – czy to za pośrednictwem dysku bądź strumieniowo.

Pół wieku doświadczenia Cambridge Audio na rynku Hi-Fi

Cambridge Audio to firma specjalizująca się w sprzęcie Hi-Fi od ponad 50 lat. Wprowadziła ona na rynek szereg najbardziej innowacyjnych, a także technologicznie zaawansowanych produktów. Producent do tworzenia wysokiej klasy sprzętu wykorzystuje tylko najlepsze komponenty, a każdy nowopowstały model, zanim trafi do odbiorców, przechodzi najdokładniejsze testy.

Specyfikacja​

 • MOC WYJŚCIOWA: 80W RMS przy 8 Ohm, 120W RMS przy 4 Ohm
 • PRZETWORNIK DAC: ESS Sabre ES9016K2M
 • PASMO PRZENOSZENIA: <5 Hz–60 kHz +/-1 dB
 • ANALOGOWE WEJŚCIA AUDIO: 1x zbalansowane XLR, 4 x RCA
 • CYFROWE WEJŚCIA AUDIO: 1 x koaksjalne S/PDIF, 2 x optyczne TOSLINK, 1 x USB audio, Bluetooth (zintegrowane)
 • KOMPATYBILNOŚĆ: Optyczne TOSLINK: tylko 16/24 bit 32-96 kHz PCM, koaksjalne S/PDIF: tylko 16/24 bit 32-192 kHz PCM, USB: profil audio 1.0/2.0 (domyślnie 2.0), do 32 bit 384 kHz PCM, do DSD256 lub DoP256, Bluetooth: 4.2 A2DP/AVRCP obsługujący parametry aż do aptX HD (24 bit 48 kHz)
 • WBUDOWANY ODBIORNIK BLUETOOTH APTX HD: Tak
 • CERTYFIKACJA ROON: Tak
 • WYJŚCIA: Głośnikowe A+B, Słuchawkowe 3,5 mm, Wyjście przedwzmacniacza, Wyjście na subwoofer
 • ZDALNE STEROWANIE: Tak
 • MAKSYMALNY POBÓR MOCY: 750 W
 • POBÓR MOCY W TRYBIE CZUWANIA: <0,5 W
 • WYMIARY (SZER. X WYS. X GŁ.): 115 x 430 x 341mm (4,5 x 16,9 x 13,4”)
 • WAGA: 8,7 kg (17,8 lbs)
 • ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA: Wzmacniacz zintegrowany CXA81, Kabel zasilający, 3 baterie AAA, Pilot zdalnego sterowania, Kabel magistrali sterującej

KEF LS50 Meta

Pierwsze na świecie głośniki z technologią METAMATERIAL

KEF LS50 Meta to pierwszy na świecie głośnik z technologią pochłaniania zakłóceń (MAT). Technologia ta pochłania 99% niechcianych fal dźwiękowych pochodzących z tyłu głośnika wysokotonowego, zapewniając czystszy, bardziej naturalny dźwięk

Od czasu premiery LS50 w 2011 r. technologie nieustannie się rozwijają. Nasi inżynierowie kontynuowali filozofię sterowników KEF i szukali nowych przełomów technologicznych.
Rezultatem tego jest ikona, która spełnia zapotrzebowanie na innowacje: głośnik półkowy KEF LS50 Meta!

LS50 Meta, który jest natychmiast rozpoznawalny jako następca LS50, wywodzi się z chęci ciągłego rozwoju firmy KEF i dlatego jest odpowiednio dobranym głośnikiem, w którym zastosowano technologię pochłaniania metamateriałów *.

* Technologia pochłaniania metamateriałów jest wspólnym opracowaniem z firmą Acoustic Metamaterials Group.

Posłuchaj i uwierz

Świetne kolumny głośnikowe sprawiają, że nie są obecne - zostawiając ciebie tylko i wyłącznie z muzyką. Perfekcyjnie wyselekcjonowane warstwy instrumentów oraz nieskazitelny głos zatracają słuchacza w dźwięku tak czystym jakby wykonawcy utworu byli tuż obok. Tym oto są świetne kolumny głośnikowe z najlepszą możliwą technologią.

Technologia absorpcji metamateriałów.​

Prawdziwie rewolucyjne narzędzie w arsenale akustycznym KEF, MAT to wysoce złożona, labiryntowa struktura, w której każdy z zawiłych kanałów skutecznie pochłania określoną częstotliwość. Po połączeniu kanały działają jak akustyczna czarna dziura, pochłaniając 99% niepożądanych częstotliwości pochodzących z tyłu głośnika wysokotonowego, eliminując wynikające z tego zniekształcenia i zapewniając czystszą, bardziej naturalną jakość dźwięku.

Uni-Q 12. generacji

 • Głośnik wysokotonowy jest sercem naszej 12 generacji Uni-Q z przetwornikiem MAT. Układ źródła punktowego Uni-Q zapewnia bardziej szczegółowy, precyzyjny i zintegrowany trójwymiarowy obraz dźwięku, który jest tak równomiernie rozłożony w pomieszczeniu, że „sweet spot” można znaleźć w dowolnym miejscu w pomieszczeniu. Z pomocą narzędzi do symulacji i analizy oraz wiedzy zdobywanej przez dziesięciolecia, nasi inżynierowie opracowali nowy wariant charakterystycznego przetwornika KEF, z nowym odsprzęgaczem szyjki stożkowej i nowym układem napędowym, który jest precyzyjnie ukształtowany w celu zmniejszenia zniekształceń w zakresie wysokich częstotliwości głośnika średniotonowego.
  Rezultatem jest mniej przebarwień, mniej zniekształceń i dźwięk, który jest bardziej przejrzysty i realistyczny niż wcześniej. To samo można powiedzieć o wykonaniu basu;
  LS50 Meta również przewyższa pod tym względem oczekiwania głośników półkowych o skromnych proporcjach i oferuje dźwięk wypełniający pomieszczenie z głębokim, artykułowanym basem.

  PortDesign

  • Duża część atrakcyjnej wydajności wynika nie tylko z przejrzystości sterownika, ale również projektu portu. Przy pomocy obliczeniowej dynamiki płynów (CFD), ekspansja i profil opatentowanego, asymetrycznie umieszczonego elastycznego portu w LS50 Meta są zoptymalizowane w celu uniknięcia turbulencji. Ponadto elastyczne ścianki portu zapobiegają koloryzowaniu przez rezonanse średnicy. Skutkuje to lepszą przejrzystością oraz wyjątkową głębią i szczegółowością.

   Obudowa

 • Niezwykle sztywna obudowa LS50 Meta jest zoptymalizowana pod kątem najlepszej wydajności i ma gładkie, zakrzywione powierzchnie, które pomagają uzyskać, że dźwięk jest emitowany przez przegrodę bez zakłóceń. Wewnątrz obudowy krzyżulce i CLD (Constrained Layer Damping) są połączone w celu tłumienia drgań wewnętrznych. Rezultatem tej drobiazgowej dbałości o szczegóły jest to, że LS50 Meta zapewnia najniższe podbarwienie dźwięku ze wszystkich głośników w swojej klasie.

Projekt

 • LS50 Meta odziedziczył swój charakterystyczny, ładny wygląd po oryginalnych LS50. Zakrzywiona przegroda o niskiej dyfrakcji została precyzyjnie wpasowana wokół przetwornika Uni-Q; zakrzywiony przód jest subtelnie odzwierciedlony przez delikatnie zaokrągloną tylną ścianę, podczas gdy zarówno wyjście portu, jak i złącza głośnikowe zostały elegancko cofnięte i wizualnie poluzowane.

Dopasowane stojaki

 • Na spodniej stronie LS50 Meta znajdują się gwinty w każdym rogu, dzięki czemu głośnik można umieścić na nowych podstawkach
  KEF S2. Podobnie jak jego poprzedniczka, podstawa S2 ma również zintegrowane zarządzanie kablami i masywną, sprężystą nóżkę.

LS50 Meta jest dostępny w czterech kolorach, z których wszystkie korzystają z nowoczesnego półmatowego wykończenia a stojaki S2 są dopasowane kolorystycznie do modeli.
Kolumny podstawkowe
LS50 Meta spełniają wszystkie kryteria obietnicy KEF. Prawdziwa premiera w branży głośników, LS50 Meta wykorzystuje innowacyjną, przełomową technologię, aby zapewnić wyjątkowy, absolutnie przekonujący dźwięk z kompaktowego, stylowego głośnika, który otwiera zupełnie nowe perspektywy cieszenia się muzyką

Specyfikacja​

 • REKOMENDOWANA MOC WZMACNIACZA / NOMINALNA MOC WEJŚCIOWA 40-100 W
 • UKŁAD GŁOŚNIKÓW UNI-Q HF: 25 MM (1 CAL) WENTYLOWANA ALUMINIOWA KOPUŁKA Z TECHNOLOGIĄ ABSORBCJI METAMETERIAL LF / MF 130 MM (5,25 CALA) STOP MAGNEZU / ALUMINIUM 
 • PASMO PRZENOSZENIA 79 HZ - 28 KHZ
 • SKUTECZNOŚĆ 85 DB
 • CZĘSTOTLIWOŚĆ PODZIAŁU 2,1 KHZ
 • WYMIARY (S X W X G) MM 200 X 302 X 280
 • WAGA KG 7.8 (SZTUKA)

10 innych produktów w tej samej kategorii:

Cambridge Audio CXA 81 +...

10 999,00 zł 9 358,00 zł