Fezz Mira Ceti 2A3 Evolution Black Ice (czarny)

14 200,00 zł
Ilość

Najniższa cena produktu 14 200,00 zł z dnia 07.06.2023

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Zapytaj o produkt

warning Alert cenowy
Daj nam znać jeśli znalazłeś ten
produkt taniej w innym sklepie.
Postaramy się zaproponować lepszą cenę!

Alert cenowy

Znalazłeś ten produkt taniej u konkurencji? Zgłoś nam to a skontaktujemy się z Tobą aby negocjować cenę.

* Wymagane pola

Anuluj lub  

Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie.

Wzmacniacz stereofoniczny Fezz Mira Ceti 2A3 Evolution

Wzmacniacz lampowy Mira Ceti 2A3 stworzony został z myślą o koneserach wysublimowanego brzmienia lampy 2A3. Mira Ceti 2a3 to wzmacniacz o bardzo dojrzałym i dynamicznym dźwięku, który doskonale oddaje naturalną barwę instrumentów. Jego niewątpliwym atutem jest otwartość brzmienia i precyzja prezentacji. Świetnie sprawdzi się do przekazu kameralnych składów symfonicznych, bluesa, jazzu oraz klasycznego rocka.

Specyfikacja

 • Moc wyjściowa: 2 x 3W
 • Typ układu: Push-pull klasa A
 • Impedancja wyjściowa: 4 Ohm / 8 Ohm
 • Wejścia: 3 x RCA
 • Zniekształcenia THD: < 0.25%
 • Pasmo przenoszenia: 20Hz - 56kHz (-3dB)
 • Lampy: 2x 2A3 (Sovtek) / 2x 6SN7 (Electro Harmonix), autobias
 • Sposób ustawiania biasu: automatyczny
 • Pilot zdalnego sterowania: Nie (Opcja)
 • Pobór mocy: 90W
 • Bezpiecznik: 3.15A T
 • Wymiary: 420 x 380 x 200 mm
 • Waga: 19.5 kg

O serii Evolution

Nowe obudowy to nawiązanie do surowego charakteru wzmacniaczy sprzed liftingu. Pozostawiony został materiał, z którego były wykonane urządzenia - czyli gruba, dwumilimetrowa blacha. Dzięki niej wzmacniacze są niezwykle solidne.

 

Odzwierciedleniem podejścia trzymania się tradycji, ale w parze z rozwojem i nowoczesnością, było skonstruowanie stalowej obudowy przywodzącej na myśl pierwsze wzmacniacze, ale w bardzo minimalistyczny sposób. Pozostawione zostały tylko niezbędne elementy obudowy oraz ukryta większość wcześniej widocznych śrub, dzięki czemu urządzenia są oszczędne w swoim wyrazie.

 

Istotnym założeniem projektowym było zachowanie symetryczności - rozpoznawalnej i charakterystycznej dla produktów marki Fezz. Dlatego pokrętła do regulacji głośności i wyboru kanałów są symetrycznie rozmieszczone na froncie. Na środku pomiędzy pokrętłami umieszczone zostało nowe logo, a nazwa modelu, która była wcześniej umiejscowiona w rogu, została umieszczona na środku frontu.

 

To, co jest jedną z przyjemniejszych czynności w trakcie odsłuchu to patrzenie na żarzące się lampy. Dla osób, które nie mogą pozwolić sobie na odsłuch bez kosza ochronnego zaprojektowany został nowy, który nie przysłania lamp.

 

Wszystkie wzmacniacze są matowe, a górna płyta, na której są osadzone lampy jest czarna. Dzięki temu wzmacniacz stał się tłem dla swoich lamp i nie odciąga od nich uwagi.

 

Gabaryty wzmacniaczy zostały ograniczone do trzech wielkości obudowy. Powstały dwie wielkości wzmacniaczy lampowych i dwie przedwzmacniaczy gramofonowych.

 

Jedynie zewnętrzna obudowa występuje w kilku kolorach. Natomiast górna, tylna i dolna płyta, do których przymocowane są wszystkie podzespoły, są zawsze czarne.

 

Klatki chroniące lampy również występują tylko w dwóch rozmiarach i w jednym - czarnym kolorze.

*na zdjęciach mogą być widoczne dodatkowo płatne elementy opcjonalne

 

Warunki gwarancji:

Produkty marki Fezz Audio objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door, przez autoryzowany, centralny serwis. W przypadku produktów zawierających lampy - gwarancja na lampy wynosi 3 miesiące.

10 innych produktów w tej samej kategorii:

Fezz Mira Ceti 2A3...

14 200,00 zł