Haiku Audio Williamson 6CA7

Ilość
Kolor
Zapytaj o produkt

warning Alert cenowy
Daj nam znać jeśli znalazłeś ten
produkt taniej w innym sklepie.
Postaramy się zaproponować lepszą cenę!

Alert cenowy

Znalazłeś ten produkt taniej u konkurencji? Zgłoś nam to a skontaktujemy się z Tobą aby negocjować cenę.

* Wymagane pola

Anuluj lub  

Williamson 6CA7to wzmacniacz dla wielbiciela dynamicznej, ale i precyzyjnej prezentacji materiału muzycznego. Aż 20 W mocy wyjściowej oddawane jest w klasie A, gdzie cały sygnał jest przetwarzany w zakresie prostoliniowego odcinka charakterystyki elementu aktywnego. Dopiero przy większym zapotrzebowaniu na moc lampy przechodzą do klasy AB. Skutkiem takiego zabiegu zniekształcenia są znikome, w szczególności dotyczy to sygnałów najwrażliwszych, o niewielkiej amplitudzie, a jednocześnie, wzmacniacz jest w stanie zaprezentować dużą skalę dynamiki makro.

Lampa 6CA7 jest teoretycznie zamiennikiem lamp EL34, zastosowano w niej jednak większą powierzchnię anody i usztywniono konstrukcję, w wyniku czego może ona wytrzymać większe obciążenia nie tracąc swojego charakteru, tak bardzo cenionego przez wielbicieli pięknych brzmień. Jest to lampa wręcz wymarzona do ultralinearnej implementacji.

Wyróżnikiem topologii Williamsona jest stopień sterujący, wykorzystujący podwójną lampę pracującą jako przeciwsobny stopień w klasie A. Rozwiązanie to gwarantuje niezwykłą dynamikę i swobodę wysterowania lamp mocy niezależnie od poziomu sygnału.

Wewnętrzną budowę wzmacniacza wyróżnia precyzyjny montaż przestrzenny. Zastosowano najwyższej jakości podzespoły – rezystory Ohmite, gniazda głośnikowe CMC, potencjometr Alps, ceramiczne podstawki lamp, etc.

Dane techniczne:


Moc wyjściowa: 30 W
Klasa pracy: A/AB. Push-Pull
Lampy: 4x6SN7, 4x6CA7
Front: czarny lub srebrny

Pasmo (-1 dB): 14 Hz–35 kHz
Pasmo (-3 dB): 7 Hz–51 kHz
Ilość wejść: 4 pary RCA
Ilość wyjść: 1 para SPK
Pobór mocy: 250 W
Waga: 25 kg
Wymiary: 45 x 38 x 19 cm

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Haiku Audio Williamson 6CA7

7 900,00 zł
Kolor: