Haiku Audio Selene 6B4G A

Ilość
Kolor
Zapytaj o produkt

warning Alert cenowy
Daj nam znać jeśli znalazłeś ten
produkt taniej w innym sklepie.
Postaramy się zaproponować lepszą cenę!

Alert cenowy

Znalazłeś ten produkt taniej u konkurencji? Zgłoś nam to a skontaktujemy się z Tobą aby negocjować cenę.

* Wymagane pola

Anuluj lub  

Selene 6B4G Ato triodowy (DHT), przeciwsobny (PP) wzmacniacz lampowy pracujący w klasie A, nawiązujący do najlepszych urządzeń z początku ery wysokiej jakości dźwięku. Głównymi elementami konstrukcji wzmacniacza są: przeciwsobny stopień mocy oparty o bezpośrednio żarzone triody6B4G, odwracacz parafazowy oraz zasilacz z dławikiem. Wielosekcyjne transformatory wyjściowe wykonywane są na podstawie oryginalnego projektu Wiktora Krzaka w zakładzie L. Ogonowskiego.

6B4Gto trioda żarzona bezpośrednio (DHT), ceniona przez wielbicieli pięknych brzmień za niezwykle klarowną i precyzyjną prezentację oraz bardzo muzykalny charakter. Nie bez znaczenia jest także, w odpowiedniej aplikacji, umiejętność przedstawienia wieloplanowej stereofonii.6B4Gjest wersją słynnej triody 2A3, skonstruowaną do pracy w układzie przeciwsobnym, który zapewniając większą moc, pozwala wysterować trudniejsze kolumny, zachowując jednocześnie wyjątkowy charakter bezpośrednio żarzonej triody.

Selene 6B4G Ato wzmacniacz niezwykły – od pierwszej chwili wciąga słuchaczy w prezentowaną przestrzeń muzycznego spektaklu, jest niezrównany w kreowaniu misternego realizmu sceny, barwy i emocji. Wzmacniacz jest znakomitym partnerem dla wszystkich wysokoskutecznych zespołów głosnikowych (od 91 dB wzwyż).

Dane techniczne:

Moc wyjściowa: 12 W
Klasa pracy: A
Lampy: 3x6SN7, 4x6B4G
Front: czarny lub srebrny

Pasmo (-1 dB): 14 Hz–34 kHz
Pasmo (-3 dB): 7 Hz–50 kHz
Ilość wejść: 4 pary RCA
Ilość wyjść: 1 para
Pobór mocy: 200 W
Waga: 18 kg
Wymiary: 45 x 32 x 17 cm

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Haiku Audio Selene 6B4G A

14 900,00 zł
Kolor: