Heed CanAmp II Czarny

1 990,00 zł
Ilość
Zapytaj o produkt

warning Alert cenowy
Daj nam znać jeśli znalazłeś ten
produkt taniej w innym sklepie.
Postaramy się zaproponować lepszą cenę!

Alert cenowy

Znalazłeś ten produkt taniej u konkurencji? Zgłoś nam to a skontaktujemy się z Tobą aby negocjować cenę.

* Wymagane pola

Anuluj lub  

Dostępność: Dostępny

Słuchawki można rozpatrywać jako wysokiej klasy głośniki, ale o znacznie niższym zużyciu mocy. Z tego powodu charakteryzują się niższym poziomem zniekształceń niż klasyczne głośniki i dlatego znacznie łatwiej są w stanie pokazać braki wzmacniacza. Co więcej, słuchawki, z nielicznymi wyjątkami są systemem z pojedynczym przetwornikiem, dlatego nie ma w nich rujnujących brzmienie zwrotnic. Żeby sprostać tym wymaganiom wzmacniacz słuchawkowy musi oferować znakomitą jakość dźwięku, nawet przy bardzo niskich poziomach głośności.
CanAmp, bestseller firmy Heed, przynajmniej jeśli chodzi o wzmacniacze słuchawkowe, z łatwością spełnia te bezkompromisowe warunki, zachowując przy tym rozsądną cenę. Będzie idealnym partnerem dla większości dostępnych na rynku słuchawek.

Większość słuchawek, w tym najwyższe modele firm Sennheiser, AKG, Beyerdynamic, Audio Technica, Goldring i Ultrasone, a nawet niskoimpedancyjne Grado i Denon komponują się z Canampem w zadziwiający sposób. A synergia AKG K701 i Canampa jest wręcz legendarna.

Canamp jest dwu-sekcyjnym wzmacniaczem. Pierwsza sekcja – zasilania- oparta jest na zintegrowanej ścieżce o najwyższym rodowodzie audio, a druga – mocy- jest wzmacniaczem czystej klasy A single-ended. Umożliwia to Canampowi wysterowanie teoretycznie każdych słuchawek od 32 Ohmów aż do 600 Ohmów. Urządzenie nie posiada wewnętrznego okablowania, a ścieżka sygnału ograniczona jest do minimum.
Canamp posiada nie tylko wejście liniowe ale oferuje równiż liniowe wyjście: można więc podłączyć do wyjścia TAPE MONITOR we wzmacniaczu pozostawiając wyjście TAPE wolnym dla dodatkowych komponentów ( MP3, MiniDisc, CDR, etc). Pozłacane terminale RCA są lutowane bezpośrednio do obudowy.