Heed CanAmp II Czarny

2 490,00 zł

Dostępne metody płatności

done_all Przelew bankowy tradycyjny


done_all Przelewy24.pl


done_all Raty w Credit Agricole Bank Polska S.A. - do 10 rat RRSO 0% / KJ


done_all Santander Consumer Bank


done_all Płatność przy odbiorze


done_all Santander - do 10 RRSO 0%


done_all Raty BNP Paribas S.A. - oprocentowane / KJ


done_all Raty w Credit Agricole Bank Polska S.A. - oprocentowane / KJ


done_all Raty BNP Paribas S.A. - do 10 rat RRSO 0% / KJ


done_all Raty

Ilość

Najniższa cena produktu 2 490,00 zł z dnia 11.06.2024

Zapytaj o produkt
Dostępność: Dostępny

Heed CanAmp II

Słuchawki można rozpatrywać jako wysokiej klasy głośniki, ale o znacznie niższym zużyciu mocy. Z tego powodu charakteryzują się niższym poziomem zniekształceń niż klasyczne głośniki i dlatego dużo łatwiej są w stanie pokazać braki wzmacniacza. Co więcej, słuchawki - z nielicznymi wyjątkami - są systemem z pojedynczym przetwornikiem, bez wpływających na brzmienie filtrów częstotliwościowych. Żeby sprostać tak wysokim wymaganiom, wzmacniacz słuchawkowy musi oferować znakomitą jakość dźwięku, nawet przy bardzo niskich poziomach głośności.

  

CanAmp, bestseller firmy Heed w kategorii wzmacniaczy słuchawkowych, z łatwością spełnia te bezkompromisowe warunki, zachowując rozsądną cenę. Jest to idealny partner dla większości słuchawek dostępnych na rynku.

Większość słuchawek, wliczając najwyższe modele firm: Sennheiser, AKG, Beyerdynamic, Audio Technica, Goldring i Ultrasone, a nawet niskoimpedancyjne Grado i Denon, komponują się z Canampem w zadziwiający sposób. Np. synergia AKG K701 z Canampem jest wręcz legendarna.

 

Canamp jest wzmacniaczem składającym się z dwóch sekcji: zasilanie oparte jest na zintegrowanej ścieżce o najwyższym rodowodzie audio, a sekcja mocy to wzmacniacz single-ended w czystej klasie A. Umożliwia to Canampowi wysterowanie teoretycznie każdych słuchawek o impedancji od 32 do 600 omów. Urządzenie nie posiada wewnętrznego okablowania, a ścieżka sygnału ograniczona jest do absolutnego minimum. 

 

Canamp posiada nie tylko liniowe wejście, ale także wyjście: można go więc podłączyć do wyjścia TAPE MONITOR we wzmacniaczu, pozostawiając wejście TAPE dla dodatkowych komponentów (MP3, MiniDisc, CD-R, itp.). Pozłacane terminale RCA są lutowane bezpośrednio do obudowy.

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Heed CanAmp II Czarny

2 490,00 zł