FiiO K5 Pro ESS

849,00 zł

Dostępne metody płatności

done_all Przelew bankowy tradycyjny


done_all Przelewy24.pl


done_all Raty w Credit Agricole Bank Polska S.A. - do 10 rat RRSO 0% / KJ


done_all Santander Consumer Bank


done_all Płatność przy odbiorze


done_all Raty BNP Paribas S.A. - oprocentowane / KJ


done_all Raty w Credit Agricole Bank Polska S.A. - oprocentowane / KJ


done_all Raty BNP Paribas S.A. - do 10 rat RRSO 0% / KJ


done_all Raty

Ilość

Najniższa cena produktu 849,00 zł z dnia 23.11.2023

Zapytaj o produkt
Dostępność: Dostępny

FiiO K5 Pro ESS

Wzmacniacz z DAC

Wysokiej wydajności DAC ES9038Q2M

Specjalnie zaprojektowana architektura audio

Dekodowanie XMOS

Obsługa 768kHz/32bit, DSD512

Trzy poziomy wzmocnienia

Wejścia koaksjalne/optyczne/liniowe RCA

Wyjścia 6,35 mm/liniowe RCA

Wysoka moc wyjściowa

Wskaźnik RGB

Przetwornik cyfrowo - analogowy nowej generacji

K5 Pro ESS wykorzystuje flagowy przenośny przetwornik cyfrowo-analogowy ESS ES9038Q2M, z jeszcze bardziej wyjątkową wydajnością i bogatszymi szczegółami dźwięku. W porównaniu z poprzednią generacją zniekształcenia zmniejszyły się o 50%, przesłuchy dla LO wzrosły o 6 dB przy większej separacji kanałów, a zakres dynamiczny wzrósł o 3 dB.

Obsługa 768kHz/32bit oraz natywnego DSD512

Układ dekodujący USB XMOS XUF208, wyposażony w system zarządzania dopasowaniem zegara, umożliwia dekodowanie z częstotliwością próbkowania 768 kHz/32 bit i natywne DSD512.

Wejścia koaksjalne i optyczne

Bez względu na sprzęt audio, jakiego używasz, dźwięk cyfrowy z natury ma zalety w zakresie integralności i wierności przesyłanych sygnałów. K5 Pro ESS umożliwia korzystanie z cyfrowego dźwięku dzięki wejściom optycznym i koncentrycznym, obsługującym sygnał do 96 kHz. To wygodne rozwiązania do podłączania różnych odtwarzaczy muzycznych i interfejsów cyfrowych.

Specjalnie zaprojektowana architektura audio dla prawdziwego dźwięku Hi-Fi

Jeśli chodzi o wzmocnienie, K5 Pro ESS został wyjątkowo dopracowany.

K5 Pro ESS posiada dużo miejsca, aby odpowiednio ulokować niezbędne komponenty służące do wyjątkowego wzmocnienia analogowego, a także zawiera czteropoziomowy obwód audio zapewniający niezwykłą wierność dźwięku w swojej klasie: LPF drugiego rzędu + analogowa regulacja głośności + wzmocnienie napięcia + napęd prądowy. Każda część obwodu wzmacniającego doskonale współpracuje ze sobą w pełnej harmonii, zapewniając doskonały zakres dynamiki oraz wysoką rozdzielczość dźwięku.

Bezpieczny, pewny i solidny zasilacz zewnętrzny

K5 Pro ESS korzysta z zasilacza DC 15 V zaprojektowanego szczególnie z myślą o zminimalizowaniu szumów. Przychodząca moc prądu stałego jest filtrowana za pomocą dodatkowego źródła zasilania, która następnie niezależnie zasila część wzmacniającą obwodu audio i resztę obwodu. Takie rozwiązanie skutecznie tłumi tętnienia zasilania i minimalizuje przesłuchy między dwoma głównymi sekcjami obwodu, zapewniając bardziej stabilną i mniej zaszumioną moc, która ma kluczowe znaczenie dla wyjątkowego dźwięku w tak precyzyjnie zaprojektowanej architekturze audio o wysokiej wydajności.

Precyzyjna regulacja głośności

Poprzez rekonstrukcję krzywej ADC, regulacja głośności K5 Pro ESS umożliwia płynną regulację głośności w bardzo drobnych krokach bez niepożądanych szumów i nierównowagi kanałów. Dla tego też dzięki K5 Pro ESS możesz wygodnie używać różnych słuchawek o różnych czułościach.

Trzy poziomy wzmocnienia - nieograniczone możliwości

Zarówno wybór wejścia, jak i wzmocnienie są kontrolowane przez manualne przełączniki, które są wyraźnie oznakowane, co pozwala łatwo dostosować ich pozycje do odtwarzanej muzyki. Dostępny jest niski, średni i wysoki poziom wzmocnienia, co pozwala używać K5 Pro ESS z praktycznie wszystkimi słuchawkami przy komfortowych poziomach głośności. Czysto sprzętowy obwód wzmocnienia jest używany przy niskim wzmocnieniu, z nienaruszonym i bezkompromisowym zakresem dynamiki oraz ogólną wiernością brzmienia.

Minimalistyczna osobowość

Jednoczęściowe, całkowicie metalowe sporych rozmiarów pokrętło głośności jest płynnie zintegrowane z aluminiowym panelem przednim, umożliwiając łatwą i wygodną kontrolę głośności. Wskaźnik świetlny RGB, który otacza pokrętło głośności, lśni różnymi kolorami zgodnie z aktualną częstotliwością próbkowania odtwarzanej muzyki, ożywiając kolorystycznie wizerunek urządzenia, jednocześnie doskonale uzupełniając minimalizm formy K5 Pro ESS.

Intuicyjne przełączniki

Zarówno wybór wejścia, jak i wzmocnienie są kontrolowane przez manualne przełączniki, które są wyraźnie oznakowane, co pozwala łatwo panować nad brzmieniem muzyki.

Potężne wzmocnienie dla Twoich słuchawek

Starannie dostrojony obwód wzmacniacza ze sprzężeniem przednim zwiększa moc wyjściową wzmacniacza operacyjnego TPA6120 o ponad 60%, co daje całkowitą moc wyjściową do 1,5 W przy obciążeniu 32 Ω i do 20 Vpp przy 300 Ω. K5 Pro ESS z łatwością obsługuje dowolne słuchawki o niskiej lub wysokiej impedancji.

Tradycyjne wyjście liniowe RCA

Oprócz szerokiej gamy wejść cyfrowych, K5 Pro ESS posiada również tradycyjne analogowe wejście liniowe RCA. Wejście liniowe RCA jest nie tylko bardziej wytrzymałe i mniej podatne na uszkodzenia niż wejście liniowe 3,5 mm, ale także ma lepszą rozdzielczość. Sygnał wyjścia liniowego RCA można regulować do maksymalnie 2 Vrms, dzięki czemu K5 Pro ESS może być używany z różnymi głośnikami aktywnymi i wzmacniaczami zewnętrznymi.

Specyfikacja

 • Układ DAC: ES9038Q2M
 • Układ dekodujący: XMOS XUF208
 • Moc wyjściowa: ≥1,5 W (32 Ω)
 • Impedancja wyjściowa: 1,2 Ω (PO)
 • THD+N: <0.0009% (WEJŚCIE UAC/WEJŚCIE SPDIF)
 • Poziom szumu: <8uV
 • SNR: ≥118dB
 • Separacja kanałów: >80dB (USB DAC/OPT/COX)
 • Wyjścia: RCA/6.35mm
 • Wejścia: USB-B/OPT/COAX/RCA
 • DSD: dekodowanie 64/128/256/512
 • Waga: około 480g
 • Wymiary: około 120 mm * 146,5 mm * 55 mm

8 innych produktów w tej samej kategorii:

FiiO K5 Pro ESS

849,00 zł