REL Tzero MKIII

2 390,00 zł

Dostępne metody płatności

done_all Przelew bankowy tradycyjny


done_all Przelewy24.pl


done_all Raty w Credit Agricole Bank Polska S.A. - do 10 rat RRSO 0% / KJ


done_all Santander Consumer Bank


done_all Płatność przy odbiorze


done_all Santander - do 10 RRSO 0%


done_all Raty BNP Paribas S.A. - oprocentowane / KJ


done_all Raty w Credit Agricole Bank Polska S.A. - oprocentowane / KJ


done_all Raty BNP Paribas S.A. - do 10 rat RRSO 0% / KJ


done_all Raty

Ilość

Najniższa cena produktu 2 390,00 zł z dnia 13.04.2024

Kolor
Zapytaj o produkt
Dostępność: Dostępny

Tzero MKIII to prawdziwy REL, tylko mniejszy. Wzbogaca nawet skromne systemy mocą i naturalnym basem, oferując wysokiej jakości i pełny pakiet łączności REL wraz z całkowicie nowym aluminiowym stożkiem, który zapewnia znacznie większą sztywność przetwornikowi dla uderzenia i potężny, niezawodny wzmacniacz klasy D, a wszystko to w atrakcyjnym cena i rozmiar. Idealny do mieszkań, mieszkań, gabinetów, wszędzie tam, gdzie przestrzeń jest ograniczona.

Cud w miniaturze
100% REL, TYLKO MNIEJSZE
Tzero jest pod wieloma względami najtrudniejszym projektem, jaki kiedykolwiek wykonaliśmy, ponieważ nigdy wcześniej nie dostarczyliśmy tak dużo za tak niewiele. Pięć warstw do wyboru czarnego lub białego lakieru o wysokim połysku, jak we wszystkich wzmacniaczach Serie T, NextGen Class D, naszego słynnego wejścia wysokiego poziomu oraz oddzielnego stopnia wejściowego .1 / LFE z własną regulacją głośności, aby uzyskać poziomy kinowe ORAZ doskonałą muzykę bez ścigania się w celu regulacji lub szukania pilota.

Klejnotem MKIII jest nowy przetwornik z aluminiowymi stożkami, wytrzymała 6,5-calowa jednostka o wyjątkowej mocy wyjściowej i niskim rozszerzeniu basów jak na swój rozmiar. Chociaż nie będzie mocno napędzać średnich lub dużych pomieszczeń, tworzymy wiele większych modeli, które poradzą sobie z tym zadaniem, Tzero MKIII pozostaje cudem w miniaturze

Skalowany do prostego życia
KOMPAKTOWA MOC I FINEZJA
W REL każdy projekt zaczyna się od zdefiniowania i zaprojektowania najlepszego silnika basowego dla danego zastosowania. Dzięki nowemu, 6,5-calowemu przetwornikowi o długim skoku membrany z aluminiowymi stożkami, MKIII jest mocny i wyraźny, zapewniając zaskakująco głębokie basy. Bez wysiłku wypełnia mniejsze przestrzenie. Masz dużo większą przestrzeń? Wybierz jeden z naszych większych modeli, jest z czego wybierać.

Niezwykła wydajność
BAS POZA SWOIM ROZMIAREM
W REL każdy czysty projekt zaczyna się od zdefiniowania i zaprojektowania najlepszego silnika basowego dla danej aplikacji. Choć 6,5-calowy rzutnik dalekiego zasięgu jest naszym najmniejszym jak dotąd, ale nie popełnij błędu, jest potężny i elokwentny, z łatwością wypełniając średniej wielkości pomieszczenia. Masz dużo większą przestrzeń? Rozprowadzaj je wszędzie, aby uzyskać dyskretną, przestrzenną prezentację muzyki i dźwięku filmowego.

Brains & Brawn
ODPOWIEDNIA MOC I KONTROLA
Chociaż Tzero MKIII jest podstawowym poziomem REL, nie oznacza to, że nie może uderzyć znacznie powyżej swojej klasy wagowej. 100 watów wysokiego prądu ze wzmacniacza NextGen klasy D oznacza, że ​​trzyma głowę wysoko i jest w stanie zapewnić satysfakcjonującą wydajność przez wiele lat. Posiadamy te same wysokiej jakości filtry wejściowe, zwrotnice i ograniczniki, co nasze większe modele. Tzero MKII zawiera pełny zestaw łączności REL, szybki zestaw filtrów opóźniających 8 ms i nasze słynne wejście wysokiego poziomu, a także oddzielne wejście .1 / LFE z własną kontrolą poziomu i obwodem gotowości, który niezawodnie ożywa przy bardzo niskich poziomach.

2021-10-19

8 innych produktów w tej samej kategorii:

REL Tzero MKIII

2 390,00 zł
Kolor: